Лудогорец приема Апоел Беер Шева в третия квалификационен кръг от Шампионска лига, а срещата тази вечер в Разград спокойно може да бъде окачествена като "мач на годината" за "орлите".
Двубоят е от 21,30 часа, а след първия двубой Апоел е с преднина от два чисти гола след победа с 2:0 в Израел.
От Лудогорец обявиха веднага след срещата, че няма да се дадат без бой, и че е напълно нормално и в реда на нещата да заличат пасива на израелския тим. Дали обаче това ще е така, ще разберем по-късно тази вечер.
Срещата може да се окаже и от ключово значение за Георги Дерменджиев, който е заложен "на дузпата". Според различни информации специалистът ще бъде заменен при отпадане от израелците...
USD
CHF
GBP
atanas-mirkov
на 06.08.2017 в 06:55:27 #49Защо не пишете колко е била публиката.На такъв отбор такава публика.Просто сега и Домусч, отлита,откъдето е дошел
DrINKO
на 03.08.2017 в 10:00:50 #48Кантона, а вашите 2 гола от засада бе??? При третият гол последното подаване с глава бе когато човека който вкара бе в засада! Тънка, НО ЗАСАДА!!! А вторият гол при подаването всички защитници които бяха в кадър НЕ ПОКРИВАХА ЗАСАДАТА, имаше само един извън кадър, но тея от Диема(които работата на заплата при гела) не показаха най-правилната камера от която щеше да се видя ясно, че никой не покрива засадата!!! Случайно? Не мисля.....
AV44
на 02.08.2017 в 21:00:22 #47Същият един такъв гол, рикошет от крака на Аугенталер, докара Л.Петрович на финал в КЕШ.
Xa-x@v
на 02.08.2017 в 20:31:17 #46ОЧЗ Тогава не се сърдете,когато ви казват,че сте припознавачи
Cantona7
на 02.08.2017 в 20:30:06 #45Мрете,евреи мръсни!Мрете,създатели на лихварството,банковата система и всички механизми за потискане и контрол върху човечеството!Тези късметлийки голове след рикошети дано ви приседнат!
WHATEVER
на 02.08.2017 в 20:26:24 #44Ееее Домус Бей тази година ще гледа шампионска лига през крив макарон.
Topata
на 02.08.2017 в 20:26:02 #43Иначе браво на лудогорец! Играха силно, и както казва бижутера, само липсата на малшанс ги прецака...
elaizgrey
на 02.08.2017 в 20:25:44 #42Киро продавай Кафу и Вандерсон и купувай сваДбата
Topata
на 02.08.2017 в 20:24:53 #41Видехте ли си умрелата публика, бе, театрали?? Баси нещастната агитка!
Xa-x@v
на 02.08.2017 в 20:24:52 #40Сега е времето на злобарите да леят мозък,типично по ганьовски.Няма такъв проЗ народ,като нашия никъде по света.
Govedo_2
на 02.08.2017 в 20:18:34 #39Хасяв,колкото съдията Гъзооглу е холандец!
Xa-x@v
на 02.08.2017 в 20:14:10 #38Говедо,кой отбор е български ?
Govedo_2
на 02.08.2017 в 20:12:44 #37Хяхув,футболистите на "националната кауза"
Xa-x@v
на 02.08.2017 в 20:09:25 #36Говедо, Кои ?
Govedo_2
на 02.08.2017 в 20:07:54 #35СЛЕДВАЙ Xa-x@v на 02.08.2017 в 23:05:38 #86 Говедо2,хората са българи.Ти не си ли? ----------------------но-не-и-футболистите------------
Xa-x@v
на 02.08.2017 в 20:05:38 #34Говедо2,хората са българи.Ти не си ли?
Govedo_2
на 02.08.2017 в 20:04:57 #33СЛЕДВАЙ the_one_souper на 02.08.2017 в 22:59:29 #81 Припознавачите треперят от злоба и се молят на Яхве да свърши по-скоро мача Няма толкова гнусна сган ------------------------------------------------------------------ Припознавач си ти,еничарино!
Govedo_2
на 02.08.2017 в 20:02:04 #32Пирголеско,излез от храстите,както и другите подуенски припознавачи на Лудогорец
Govedo_2
на 02.08.2017 в 19:58:01 #31Btw,науката се изявява в гьола
Govedo_2
на 02.08.2017 в 19:54:03 #303-1,кой продължава?