Лудогорец приема Апоел Беер Шева в третия квалификационен кръг от Шампионска лига, а срещата тази вечер в Разград спокойно може да бъде окачествена като "мач на годината" за "орлите".
Двубоят е от 21,30 часа, а след първия двубой Апоел е с преднина от два чисти гола след победа с 2:0 в Израел.
От Лудогорец обявиха веднага след срещата, че няма да се дадат без бой, и че е напълно нормално и в реда на нещата да заличат пасива на израелския тим. Дали обаче това ще е така, ще разберем по-късно тази вечер.
Срещата може да се окаже и от ключово значение за Георги Дерменджиев, който е заложен "на дузпата". Според различни информации специалистът ще бъде заменен при отпадане от израелците...
USD
CHF
GBP
Govedo_2
на 02.08.2017 в 19:51:54 #29Phoenix
на 02.08.2017 в 19:51:22 #28Мерси
Govedo_2
на 02.08.2017 в 19:49:52 #27user avatar 12088 СЛЕДВАЙ Phoenix на 02.08.2017 в 22:46:22 #70 Аре дайте некъв читав линк, бе Кауни. Тука гледам накъв прекъсва на всеки 2 минути. ------------------------------------------------------------------ Ето ти един:https://m.youtube.com/watch?v=EAtAUau0M2k
Phoenix
на 02.08.2017 в 19:46:22 #26Аре дайте некъв читав линк, бе Кауни. Тука гледам накъв прекъсва на всеки 2 минути.
shturetc
на 02.08.2017 в 19:46:12 #25Малиии крейзифорец ще вземат да сътворят втори обрат (след двубоите им с литовците) и ... дребните припознавачески душици по света и у нас ще се изпърдят у небесата
Phoenix
на 02.08.2017 в 19:42:57 #24Хаха, науката беше култов с 10-те си профила дето си говореше сам под статиите за Байерн. Велик!
Аз си спомням, че по-едно се появиха някакви модераторчета и "форума" умря.
Хахахха, каузата мачкат
Phoenix
на 02.08.2017 в 19:38:04 #23И тебе те помня, как така лека му пръст?
Phoenix
на 02.08.2017 в 19:32:43 #22Факт, спомням си ел макроне, розова долина, науката, олето, кучеф и разни други от тея времена
E Пиргоса, барбулатора, хахав също ги помня
elaizgrey
на 02.08.2017 в 19:31:52 #21Не може да се отрече че каузата изпълни първата част от задачата.
Phoenix
на 02.08.2017 в 19:26:22 #20ОЧЗ, ти кой си бе? Имаш ли стар ник?
Xa-x@v
на 02.08.2017 в 19:25:56 #19Storia,аз си мисля,че не е работата с пари ако го има това.
Phoenix
на 02.08.2017 в 19:23:25 #18Аз ако имах 5 леваС, щях да ги дам на Киро-Гела и да гледам легално.
Phoenix
на 02.08.2017 в 19:22:32 #17Нищо не е сигурно, ако вкарат гол, сачитата трябва да връщат 2. Аз все пак искам сачитата да победят.
Phoenix
на 02.08.2017 в 19:18:49 #16Аре бе припознавачи на тирето или фенове на ВЕЛИКИЯ ВЕКОВЕН ЛЕВСКИ, дайте някъв линк
Xa-x@v
на 02.08.2017 в 19:15:35 #15Моряк,въобще не ме интересува какви са.Този отбор представя България,а не други.
Phoenix
на 02.08.2017 в 19:14:39 #14Дайте читав линк, бе деба!
WHATEVER
на 02.08.2017 в 19:13:56 #13Припознавачите се пръскат от злоба и завист.
Xa-x@v
на 02.08.2017 в 19:11:43 #12По логиката на „интелигентните” форумци трябва да не подкрепя и Ботев,защото в Пловдив е най голямата циганска махала.
Xa-x@v
на 02.08.2017 в 19:08:55 #11Роналдо,ставате за смях.Добре,че никой не чете българските ни форуми.
Santinel
на 02.08.2017 в 19:07:52 #10айде лудите