Лудогорец приема Апоел Беер Шева в третия квалификационен кръг от Шампионска лига, а срещата тази вечер в Разград спокойно може да бъде окачествена като "мач на годината" за "орлите".
Двубоят е от 21,30 часа, а след първия двубой Апоел е с преднина от два чисти гола след победа с 2:0 в Израел.
От Лудогорец обявиха веднага след срещата, че няма да се дадат без бой, и че е напълно нормално и в реда на нещата да заличат пасива на израелския тим. Дали обаче това ще е така, ще разберем по-късно тази вечер.
Срещата може да се окаже и от ключово значение за Георги Дерменджиев, който е заложен "на дузпата". Според различни информации специалистът ще бъде заменен при отпадане от израелците...
USD
CHF
GBP
VladoCSKA
на 02.08.2017 в 19:06:58 #9RonaldoPavelski
на 02.08.2017 в 19:06:37 #8Хахав, ние подкрепяме българския отбор тази вечер, който играе в Дания. Младотурец Разградспор да си го подкрепят турците и помаците.
Xa-x@v
на 02.08.2017 в 19:02:57 #7С тези коментари по долу злобни България загива със сигурност,жалко за подрастващите в България.Дано има някой да предаде истината за нас ганьовците,че нищо не става от нас.
Govedo_2
на 02.08.2017 в 18:48:34 #6Мачът е Х2
,помнете ми коментара
Xa-x@v
на 02.08.2017 в 18:47:30 #5Само да вметна,че хората говорят за български отбор не за гелосан и на бразилците. Разбрахте ли това ганьовци или не?
Xa-x@v
на 02.08.2017 в 18:38:40 #4Като чете човек във форума може да си помисли,че Домус Ага е способен на всичко,събудете се това не е България. Бил се подсигурил със съдиите
по—голяма глупост не бях чел
elaizgrey
на 02.08.2017 в 18:37:07 #3СваДбата играе ли ?
ind
на 02.08.2017 в 17:51:07 #2Само дано сънародникът им съдия (Гюзюбуюк) не прецака мача - играе се за 20млн. и мастията се подсигурил - очаквам червен картон и дузпа в първите минути...
УмеренЦСКА
на 02.08.2017 в 17:48:16 #1По всички форуми - нула внимание, все още! Поне в нашия "зелените" са на тема "ЦСКА", но се надявам да се преориентират... ...Подкрепям единственото българче Дяков в мача, дано да има късмет!