Алексис Санчес говори за ролята си в Манчестър Юнайтед и това, което според него има да наваксва в клуба.
Чилийският футболист призна, че е имал периоди, в които се е чувствал неуверен, заради това, че не е получавал редовен шанс за изява.
"Оле Гунар Солскяер не ми е говорил много за това какво трябва да правя на терена, но аз съм опитен играч и мисля, че знам какво трябва да правя и какво - не. Ако не съм в контакт с топката, губя искрата и понякога искам да играя във всеки мач.
Източник: GettyImages
Не е извинение, тъй като ако вляза за 10-20 минути, трябва да се представя добре, защото затова съм тук - да направя разликата. Това е моята цел в Юнайтед.
Бих искал да бях донесъл повече радост на клуба. Да, това ме притеснява, защото аз вярвам в качествата си на играч и искам да го покажа. Имаше трудни периоди за мен. На моменти губех увереността си, защото не играех редовно. Но вярвам, че това може да се промени", каза Санчес.
USD
CHF
GBP