Лионел Меси заяви, че националния отбор на Аржентина винаги е задължен да печели.
„Не смятам, че има някакво напрежение върху нас. Аржентина просто е задължен да печели във всеки един турнир, във всеки един мач. Аржентина винаги е фаворит", коментира Меси.
„Мисля, че Аржентина се намира в добър момент на това Световно първенство. Имаме добра възможност да направим нещо запомнящо се в Бразилия", добави звездата на „гаучосите".
„Ние трябва да преследваме нашите цели на Световното първенство. Мисля, че ще бъде много труден турнир. Зависи от много неща, не само от това да играем добре. Ще ни бъде много трудно", каза още Лионел Меси.
USD
CHF
GBP
Amerikanec
на 15.05.2014 в 10:10:00 #5Както вече казах, финала е Спейн - Аржентина!!
M6
на 14.05.2014 в 19:55:12 #4Като индивидуалности Аржентина отстъпва само на Испания. Футболът обаче е колективен спорт при който треньорът е 50% от отбора.
ViCeG0D_
на 14.05.2014 в 19:12:33 #3Аржентина е фаворит, но с Кемпес или Диего Армандо Марадона! Отпадане на осминафинал за пампаската сган. Толкова са зле, че и амазонските канибали ще ги тряснат, ако ги набарат
Bordo Mavi
на 14.05.2014 в 18:14:25 #2Много ще се накефя ако Аржентина вдигне купата точно в Бразилия, маймуните ще се насерат
AnonymousDonny
на 14.05.2014 в 17:31:22 #1