Младежкият ни футболен национален отбор до 21 години загуби от Люксембург на старта на квалификациите за Евро 2019. "Лъвчетата" отстъпиха пред своя съперник с 0:1.
"Трикольорите" бяха доста безидейни в атака и през целия мач изпитваха видими трудности пред вратата на гостите от Люксембург. Въпреки че срещата се игра на наш терен, в Стара Загора, това не помогна особено на младите футболисти на Антони Здравков.
Единственото попадение в мача бе дело на влезлия като резерва Лорис Тинали в 89-ата минута.
Източник: LAP.bg
БЪЛГАРИЯ - ЛЮКСЕМБУРГ 0:1
0:1 Тинали (89')
БЪЛГАРИЯ: Християн Василев, Петър Генчев (Калоян Кръстев), Стефан Велков, Петко Христов, Ангел Лясков, Чавдар Ивайлов (Янис Карабельов), Серкан Юсеин, Мартин Костадинов, Тонислав Йорданов, Александър Георгиев (Китан Василев), Илия Димитров.
ЛЮКСЕМБУРГ: Валентен Руле, Ное Еверт, Ерик Бранденбургер, Леандро Мартинс, Флориан Бонер, Лука Дуриати, Едвин Муратович, Люка Прюдом (Лорис Тенили), Рикардо Пинто, Ян Маркес, Яник Диас.
USD
CHF
GBP
Локо Пд
на 05.09.2017 в 21:45:27 #20Акредитации?!? Ще ме умориш
Локо Пд
на 05.09.2017 в 21:44:20 #19Охльо,имам сведения,че Султанът не че не ще да освободи Македония,току не помни, че я притежава. Трябва да се оставят картите за белот на масата и да се става.
Локо Пд
на 05.09.2017 в 21:39:14 #18Не можем да чакаме Софийски градски съд да се самосезира.
Локо Пд
на 05.09.2017 в 21:36:55 #17Какво стана? Частни школи и частни игрища,това помня де... Гушнаха стадион Ботев, Голямата къща е змиярник, майка плаче, грамофон свири,леле,сиромах
Локо Пд
на 05.09.2017 в 21:31:38 #16Уффффффф. Да му се не види...
Локо Пд
на 05.09.2017 в 21:24:59 #15Абе, Охльо, прероден Булгаков ли си? Кой е Маргарит? За Майстора се досещам...
Локо Пд
на 05.09.2017 в 21:21:33 #14Забравих да сложа парсли в салатата
Локо Пд
на 05.09.2017 в 21:20:01 #13Абе, Маргарит, Жаклин... Работата отива на " Модерно семейство"
Локо Пд
на 05.09.2017 в 21:06:58 #12Виждам. Щом питаш,значи знаеш отговора. " Господине, бъди американец!". Стига си шикалкавил. Държавни дружества с отговорник Цвъ Цвъ?
Локо Пд
на 05.09.2017 в 21:02:40 #11И не мъчи читателите с писташио, кажи шам-фъстък
Както каза Парцалев в знаменит телевизионен мюзикъл: " Тебе баща ти френец ли беше?"
Локо Пд
на 05.09.2017 в 20:54:21 #10Въпрос на гледна точка от географско и културно естество. Файда, както е казал инженер Ганев,има ли?
Локо Пд
на 05.09.2017 в 20:49:09 #9Знам и накъде,защо и с пълно право биеш. Със същото право те питам,като свършиш пакетчето семки, което с финес чоплиш,ще отваряш ли друго?
Локо Пд
на 05.09.2017 в 20:46:12 #8Карай,чел съм Ботев
Локо Пд
на 05.09.2017 в 20:31:34 #7*имам да свърша много работа. Действия и/или/ бездействия.
Локо Пд
на 05.09.2017 в 20:29:53 #6Охльо, механа не съм виждал от години. И бих отишъл. Но първо има да се свършат и да свършА/аз,не баба ми, царство й небесно/. После.
umeren-mikre-lovetch
на 05.09.2017 в 20:10:18 #5Спокойно, голямото риване ще е след един месец, когато ще паднат и батковците !!
Локо Пд
на 05.09.2017 в 19:39:04 #4Какъв Здравков, какви пет лева? Къщите не падат поради некачествени керемиди. Не извънреден конгрес на БФС, процес. Кога?
Zolyo
на 05.09.2017 в 19:07:50 #3Привет поколение младо и талантливо! Сигурен съм че нашите младоци са намерили извинение за загубата, в смисъл че те не са виновни. Явно Люксембург са станали световна сила и могат да бият нашите в България. Дано играчите ни си вземат поука и още следващият мач победят. Иначе скоро и чичките с шкембетата от кварталната площадка ще ги бият.
Tong
на 05.09.2017 в 19:02:16 #2Лесно се плюе, но точно тези деца ли са основните виновници, че да отнасят калая? Откъде да започем? От школите ли, в които се прави какво ли не, но децата не се учат на тактка и на елементарни умения от ранна възраст, а накрая някоя мамино/татино, което не знае топката с каква форма е става дзвиздъ??? Или от т.нар. федерация, която уж трябва да се грижи, наред с другото, за развитието на играта? Или от журналистите, които пишат каквото им наредят или откровено се стараят да не вземат да разсърдят някого? (хайде, последните са а най-малка вина, но да ги споменем, все пак). Като цяло, тук сме свикнали да правим нещата през пръсти и когато дойде моментът да сме изненадани (неподготвени) като от сняг през декември. Така че нищо учудващо не виждам. Много неща има да се променят - основното обаче е начинът на мислене и активността.
Oracle
на 05.09.2017 в 18:30:46 #1Младежите веднага да спират с този спорт и да се ориентират към нещо по-подходящо за тях - художествена гимнастика, синхронно плуване и т.н. Срам !!!