Националният селекционер на България Илиан Илиев изрази надежда, че предстоящият мач срещу Северна Ирландия от Лигата на нациите ще бъде "още една стъпка към припознаване на националния отбор от хората". Наставникът на "лъвовете" даде пресконференция преди срещата, която предстои утре от 19:00 часа на стадион "Христо Ботев" в Пловдив. В първия двубой от група 3 на Дивизия "С" на надпреварата българският тим завърши при нулево равенство при гостуването си на Беларус.
"По-различен стил има тимът на Северна Ирландия. Имахме малко време да обърнем внимание и да запознаем футболистите. Направиха добър мач срещу Люксембург и победиха. Играха със самочувствие. Ние, от друга страна, след като не победихме Беларус, настроението не е от най-добрите. Евентуална победа ще ни изкачи на първо място, така че нищо не е загубено. Няма да е лесно, противникът играе директен футбол и имат състезатели, които играят на високо ниво. От много време нямахме публика, която да ни подкрепя. Почти всички мачове играехме навън с изключение на Унгария. Виждаме, че има интерес от хората", коментира Илиев.
"Вчера пътувахме, нямахме дори тренировка. В днешната тренировка ще видим състоянието на футболистите и ще преценяваме. Имаме 21 полеви състезатели и трима вратари", обясни още националният селекционер на България по повод това дали ще има ротации в състава за предстоящия мач и призна, че полузащитникът Филип Кръстев ще липсва на отбора, след като е наказан заради червения картон в двубоя с Беларус.
"В последния мач имахме положения и се опитвахме да правим това, което искаме. Футболистите се опитаха. На моменти се получава, но има моменти, в които сме неконцентрирани при статични положения. Не е като първия лагер ноември месец - да има много приказки. Имаме 13-14 човека, които са тук от първия лагер. Това е добре. Надяваме се този мач да е още една стъпка към припознаване на националния отбор от хората", завърши Илиан Илиев.
USD
CHF
GBP
mottorrhead
на 07.09.2024 в 21:28:46 #105mottorrhead
на 07.09.2024 в 21:28:21 #104Хората повече се обичаха дамуебамайката
mottorrhead
на 07.09.2024 в 21:27:41 #103Аз я глеам с други очи
романтика, тъга по миналото
mottorrhead
на 07.09.2024 в 21:26:40 #102Не бе в смисъл, че е хубава, връща те в истинския живот, когато всичко, беше мно по истинско
mottorrhead
на 07.09.2024 в 20:59:33 #101https://vm.tiktok.com/ZGeK1nfWv/ Много ценна снимка Барса 1996,Камата,оригиналния Роналдо и Моуриньо
VLAD
на 07.09.2024 в 20:50:02 #100Като се прибера в София ще звънна на пора да го отъркалям пред ВИП зоната на летище София _____ Гледай само аз да не дойда. Ще ви ритам на 21 до 4ти километър.
mottorrhead
на 07.09.2024 в 20:38:32 #99mottorrhead
на 07.09.2024 в 20:20:02 #98Титко, ти поне от олекване не мое се оплачеш, шишко с твоите 120 кг.
edin_chovek
на 07.09.2024 в 20:05:23 #97И аз по принцип не толерирам путкенски изяви , кат тва да не си платиш баса , и то за благотворителност, но все тая
не се дърлайте
mottorrhead
на 07.09.2024 в 19:43:53 #96mottorrhead
на 07.09.2024 в 19:43:40 #95Коцеееее
metal_kris_1918
на 07.09.2024 в 19:16:40 #94user avatar 88624 СЛЕДВАЙ blue_canary на 07.09.2024 в 22:10:23 #155 Метал,ай да ме хванеш и ти кат простия геврек и мастията, когато аз реша Кво да решаваш ве майна? Или си мъж и си плащаш баса, или си шунда Трети вариант …, НЯМА
blue_canary
на 07.09.2024 в 19:12:49 #93Титак,ми кажи си кво мислиш,сипвай на воля, съмнявам се да е нещо различно от твоите "дружки" тука
blue_canary
на 07.09.2024 в 19:10:23 #92Метал,ай да ме хванеш и ти кат простия геврек и мастията, когато аз реша
metal_kris_1918
на 07.09.2024 в 19:05:14 #91german
на 07.09.2024 в 19:02:54 #90обсъждането на финансов план, НЕ е простотия
metal_kris_1918
на 07.09.2024 в 19:01:50 #89Майна, излагаш са много с тоя бас Айде малко мъжката застани
blue_canary
на 07.09.2024 в 19:01:21 #88Тити,ма ти верно са кефиш твоите виртуални приятелчета ми сипват, честно ли мислиш че ми пука
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:59:10 #87Радвам се че моя бас с Тити гъзира всички анонимни п*дали тука, показаха си всички простотията
german
на 07.09.2024 в 18:56:30 #86- 100 лева сме... ***"************ ясно
чисто счетоводен казус:
ако останем на - 100, как ще бъде закрепен баланса и от какви източници, щото явно Сашо е разходната част