Националният селекционер на България Илиан Илиев изрази надежда, че предстоящият мач срещу Северна Ирландия от Лигата на нациите ще бъде "още една стъпка към припознаване на националния отбор от хората". Наставникът на "лъвовете" даде пресконференция преди срещата, която предстои утре от 19:00 часа на стадион "Христо Ботев" в Пловдив. В първия двубой от група 3 на Дивизия "С" на надпреварата българският тим завърши при нулево равенство при гостуването си на Беларус.
"По-различен стил има тимът на Северна Ирландия. Имахме малко време да обърнем внимание и да запознаем футболистите. Направиха добър мач срещу Люксембург и победиха. Играха със самочувствие. Ние, от друга страна, след като не победихме Беларус, настроението не е от най-добрите. Евентуална победа ще ни изкачи на първо място, така че нищо не е загубено. Няма да е лесно, противникът играе директен футбол и имат състезатели, които играят на високо ниво. От много време нямахме публика, която да ни подкрепя. Почти всички мачове играехме навън с изключение на Унгария. Виждаме, че има интерес от хората", коментира Илиев.
"Вчера пътувахме, нямахме дори тренировка. В днешната тренировка ще видим състоянието на футболистите и ще преценяваме. Имаме 21 полеви състезатели и трима вратари", обясни още националният селекционер на България по повод това дали ще има ротации в състава за предстоящия мач и призна, че полузащитникът Филип Кръстев ще липсва на отбора, след като е наказан заради червения картон в двубоя с Беларус.
"В последния мач имахме положения и се опитвахме да правим това, което искаме. Футболистите се опитаха. На моменти се получава, но има моменти, в които сме неконцентрирани при статични положения. Не е като първия лагер ноември месец - да има много приказки. Имаме 13-14 човека, които са тук от първия лагер. Това е добре. Надяваме се този мач да е още една стъпка към припознаване на националния отбор от хората", завърши Илиан Илиев.
USD
CHF
GBP
metal_kris_1918
на 07.09.2024 в 18:56:14 #85user avatar 104720 СЛЕДВАЙ titikak на 07.09.2024 в 21:52:07 #142 Вече стартира. -100 лева сме от Сашо, ама ще наваксаме.
metal_kris_1918
на 07.09.2024 в 18:52:46 #84добро утро, джентълмени аз само да питам, кога стартира новата благотворителна кампания Тя не е финиширала
Процеса е отворен , само за отворени катили
german
на 07.09.2024 в 18:48:13 #83добро утро, джентълмени
аз само да питам, кога стартира новата благотворителна кампания
metal_kris_1918
на 07.09.2024 в 18:46:24 #82Костаки
Чакам да ми звъннеш после
mottorrhead
на 07.09.2024 в 18:39:22 #81Блу, кинтите, кога путкамайна.
metal_kris_1918
на 07.09.2024 в 18:37:08 #80Баси историческия бас
the_shooter
на 07.09.2024 в 18:35:57 #79Умерен, забрави! Така заорахме в тинята, че няма никакъв шанс да поведеш темата в някакво смислено направление!
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:35:30 #78Оставям братчедите се вихрят на воля,евала на Кучав за каузата
,ама в време се потапям,че трябва да стават в 5,ще бачкам извънредно си платя баса
,съдба
the_shooter
на 07.09.2024 в 18:30:51 #77Be welcome
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:28:33 #76Приятно съм изненадан от твойта паразитна личност,евала
the_shooter
на 07.09.2024 в 18:28:03 #75Твоята или моята?
the_shooter
на 07.09.2024 в 18:27:43 #74Нищо не ти се разбира
the_shooter
на 07.09.2024 в 18:27:20 #73Биеш=ибеш
the_shooter
на 07.09.2024 в 18:26:54 #72Коста, не разбрах коя майка искаш да биеш?
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:26:46 #71Браво Кучав, браво
УмеренЦСКА
на 07.09.2024 в 18:26:18 #70...На мен ми харесва това, че БФС и неговият наемник (Илиян Илиев) просто няма как да обвини някой от своите играчи (и съответно неговия клуб) за неуспеха в мача. Ама просто не може горкият! Няма някой "червен боклук" в състава националния отбор, на който Мъри Стоилов на времето си извоюва наградата "Треньор на 21 век"... ПП Да ме извинят всички "патриоти", които лаят, че всичко било все "обективно". Антицесекарите трябва да знаят тая истина жестока, че времето може и да разделя, лекува и бърза. Нещо като "темпора мутантур", която безсмъртният Бай Ганьо лепна на своето "Народно величие"...
the_shooter
на 07.09.2024 в 18:26:04 #69Гледай ти да сЪм добре ,а на мене майка ти съм ибал
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:25:30 #68Ок Тити, разбрах
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:22:21 #67А мастията ще дари ли
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:20:55 #66Ми прост си е, Геврек