Отборът на Банско спечели поредната си контрола през тази зима. Този път съставът се наложи над този на Миньор (Перник).
На терена в село Копривлен, състезателите на символичните домакини спечелиха с 2:0.
Илия Карапетров откри резултата след почти половин час игра, осъществявайки самостоятелен пробив в половината на съперника.
Вторият гол падна едва през второто полувреме, като след час игра Симеон Пешев удвои преднината на тима си, с точен изстрел от около 11 метра разстояние.
По един червен картон бе показан на състезатели от двата тима, като за Банско провинилият се състезател беше Георги Фикиин, а в редиците на Миньор Веселин Васев бе принудително заменен, също виждайки червения цвят на картона.
Разбира се, предвид приятелския характер на двубоя, изгонените състезатели бяха сменени от техни съотборници.
USD
CHF
GBP