Призовата тройка за Футболист на 2020-а година е ясна, пише "Тема Спорт". Победителят в анкетата на БФС, Асоциацията на българските спортни журналисти и Дакс медия ще бъде обявен днес. Церемонията е от 18:30 часа и ще бъде предавана пряко в социалните мрежи на националния отбор по футбол. Събитието ще бъде изцяло виртуално заради пандемията от коронавирус.
Сред първите трима ще са Валентин Антов от ЦСКА, Антон Недялков от Лудогорец и миналогодишният победител - капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев. Те са събрали най-много от вота. Фаворит е младият защитник на ЦСКА - Антов.
На церемонията ще бъде обявен треньор №1 на България и неговите подгласници.
Последният играч на ЦСКА, печелил приза, бе нападателят Кирил Десподов - 2018-а година. Единственият №1 от Лудогорец бе вратарят Владислав Стоянов през 2014-а.
USD
CHF
GBP
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2021 в 12:49:51 #40Пиргулино 1лев даваш все ден по празниците,на касите на Фантастико смешен,ти или си ама много проЗт или още вярваш в дядо коледа
мислиш ли,че е един лев
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2021 в 11:31:24 #39Ей бУклука си е боклук
подиграваш се на хора който помагат
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2021 в 10:51:55 #381лев
а ти колко даде
гнус не те ли е срам бре
:
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2021 в 10:06:01 #37Хахахаха сиганина,пак мислил
виртуални “милЕонере”,сигани
пиргул това се оправят Панчо и твоя фред педи 15,въпросите към тях
и да на мен Панчо ми ги плати
но защо на вас не ви плати
ще накажа педито15ката за слаб маркетинг
Мик Джагър
на 19.01.2021 в 09:16:06 #361.Валентин Антов - най-младия капитан в групите на ЛЕ 2. антон нидялков - селски бек с потури 3. Димитър Илиев
claudiu
на 19.01.2021 в 09:07:35 #35Ке4, тоя е от тия, 'дето ако му подадеш пръст.... ще ти налапа патката.
5 лева си иска, 5 лева му дай.
claudiu
на 19.01.2021 в 09:06:01 #34Пиргосе, ясно, хванах картинката.
Значи Панайот е платил входа на тоя просяк, но се е опитал да запази малкото му достойнство. А сега тоя нещастник си измисля някакви глупости с надеждата да измоли 5-10 лева, за да събере за хляб или херца.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2021 в 09:00:48 #33Да бе шматки и не сте разбрали сте
чиба филмари селски
claudiu
на 19.01.2021 в 09:00:20 #32Ке4, Ме4, вместо да се пените тука, дайте по 5 лева на тоя ром Краси. Нали е от вашите?
Дайте му някой лев, вие поне работите. Дайте му, че ми наду главата.
Явно му е неудобно да ви падне на колене или пък обича да го подритват.
claudiu
на 19.01.2021 в 08:58:49 #312010-та Лудогорец си беше в "Б" група под името Лудогорец, но ти сигурно си бил на 10 годинки тогава и едва ли си можел да четеш.
claudiu
на 19.01.2021 в 08:57:14 #30Пиргосе, затова ли говори тоя неграмотен прошляк?
Аз съм мяркал, че Джордж поства някакви прогнози от време на време, но нищо друго не знаех.
Губят ми се обаче 2 неща - първо, от къде тоя ром има 30 лева да се включи и второ, за какви деца говори и защо ми проси пари.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2021 в 08:52:02 #29Пиргулино и ти си разкрита
а теб сите те знаят
то из не играя на точни,ама всичко е в името на някое болно дете
даже имаш предложение да няма награден фонд и всички пари да идат за благотворителност(освен една тениска на любим отбор за победителя),но тук ролите и комплексите са в повече
айде отивам да си бъркам по кофите
а вие двата може да ми
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2021 в 08:41:17 #28Хахахахаха просяк чиба от тука черен сиганино
върти гъзо ама на шосето
щом не си разбрал
доказваш,че играеш роля
claudiu
на 19.01.2021 в 08:40:12 #27Щом Литекс може да стане ЦСКА, то не виждам защо Гълъбов да не стане футболист на годината, дори и на века.
claudiu
на 19.01.2021 в 08:33:49 #26Единственият успех на Микре тая година е, че влязоха в групите на ЛЕ - там последни, разбира се и то без гол до последния кръг, когато един класирал се отбор им излезе с 12 годишен вратар, че Алито да вкара най-накрая гол.
Клаудиу Велики има повече хеттрици в групите, отколкото Микре голове за цялата си история в групи на ШЛ и ЛЕ.
Другото, което спечелиха е среброто. Не е зле, ама предвид, че останаха на около 300 точки отзад, не е повод за гордост. Завършиха есенния полусезон на 3-то място на 6 точки от първия.
Не взеха купата, нито супер купата.
Реално, биха един Базел, което не е малко за анонимка като Микрето, ама деа знам...
claudiu
на 19.01.2021 в 08:30:08 #25Какви пари сте събирали във форума 'е, роме?
За тебе ли?
Какви пари бол пък ти, прошляк вмирисан, панелен?
Защо просиш, след като имаш пари, дейба шизака.
:
Пиргосе, защо не си му пратил 5 лева да си купи хляб тоя беззъб урод. Виж как жално плаче.
Tong
на 19.01.2021 в 08:21:28 #24*Сравния - Сравнения
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2021 в 08:20:43 #23Сиганко,това ли измисли бе компетенция
все едно не знаеш,че във форума събирахме пари
та пишеш,че са за мен
аз с каруцата пари бол
ама ти облечен в М(г)Уци немаш факт
Tong
на 19.01.2021 в 08:20:32 #22Вижте сега, за да може един играч да вземе приз за най-добър ФУТБОЛИСТ, трябва първо да е най-добър на поста си. Дори това е много съмнително. Не гледам от известно време нашите отбори и футболисти, но от това, което съм видял, ако Антов е най-добрият ни централен защитник, мога само да пия директно от бутилката... Сравния с Митата Пенев и Ники Илиев биха били просто кощунствени. Отделно дали няма наши играчи на други постове, които се представят по-добре и постоянно от него на постовете си? Например Луков на вратата на Локо (Пд) (с уговорката, че за последно го гледах преди 4-5 месеца). Истината е, че в момента класацията трябва да бъде най-малко слаб български играч. Не се сещам кой реално заслужава наградата... Би било хубаво да спрат да я дават тая награда за известно време, че сегашните бездарни безхаберници се подреждат до легенди от миналия век и първите години на този век, които наистина разбираха и играеха играта.
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 19.01.2021 в 08:14:17 #21Вальо Антов е номер едно
Само ЦСКА