Спортният директор на Локомотив (Пловдив) Георги Иванов коментира ситуацията в българския футбол.
Гонзо бе гост в предаването "Игра в центъра" на dsport като обяви, че Левски е щял да изпревари Лудогорец до година-две, ако Васил Божков бе останал в клуба. Иванов добави, че разградчаните са доказали, че парите струват повече от традициите.
"Появи се един отбор като Лудогорец, който започна да влага много пари. И в един момент се видя, че парите са повече от традициите, които имат Левски и ЦСКА. Ако беше продължил Божков да е собственик на Левски, смятам, че "сините" щяха да успеят да изпреварят Лудогорец до една-две години. Нито един от клубовете, които са в момента не можа да се доближи до Лудогорец.
Нямам съмнение, че феновете на Левски и Локо обичат клубовете си. Може би при Левски е заради това, че толкова години клубът няма отличие. В Локо феновете искат да виждат, че футболистите се борят. В Левски когато спечелиш трофей е даденост, а при Локомотив феновете се радват и гордеят.
Левски продаде добър футболист в лицето на Робърта, но парите са жизнено важни за клуба. Но всеки клуб може без всеки футболист. Всеки отбор страда, когато си замине един от най-добрите ни футболисти, аз не го разглеждам по този начин, но със сигурност Левски ще изпита някакви трудности, но ние не сме видели от другите нападатели на тима още нищо. Ще видим как ще успеят да го заместят. Смятам, че Левски и други години е бил във финансови трудности, въпреки че не сме ги обявявали.
Добрите футболисти е трудно да се открият. Особено за клубовете в България. Когато доведеш един добър централен нападател, който решава мачове, е трудно да го задържиш. Смятам, че в съблекалнята на Левски им липсва лидер. Не говоря за шеги, бъзици и такива неща. В тежките моменти се печелят титлите. За да бъде някой човек лидер трябва да бъде уважаван от всички не само заради качествата си на футболист, а и чисто човешките", заяви Гонзо.
USD
CHF
GBP
asen-anastasov
на 25.03.2021 в 13:52:56 #86Драги Мик Джагър, евроидиоти са ЦСКА, а не Левски! Искаш ли примери ? И още по-големи идиоти ще стават ЦСКА! Само че няма да са евро, а български идиоти! Ас. Анастасов
Мик Джагър
на 25.03.2021 в 11:53:39 #85Леефски са евроидиoти и няма как да задминат когото и да било, ако ще и Безос да им стане собственик
loko-pd
на 25.03.2021 в 10:29:21 #84Гонзо говори за Левски и Локо пд.Никога за чорбата/свинята/.Тя фалира и от нея се родиха две прасета .
AK 47
на 25.03.2021 в 10:22:09 #83Нямам съмнение, че феновете на Левски и Локо обичат клубовете си. Може би при Левски е заради това, че толкова години клубът няма отличие --------- Уникално умозаключение
И пак горния класик:
"Липсваше ни малшанс"
mottorrhead
на 24.03.2021 в 23:15:14 #82Е щом и белите са си негови
bobi_raf
на 24.03.2021 в 23:07:40 #81bobi_raf
на 24.03.2021 в 23:06:02 #80Журналистка интервюира овчар. - колко вълна дават овцете ви за един сезон? - Белите или черните? - пита овчаря. - Ами, черните. - Черните - 2 килограма. - А белите? - И белите - и те 2 килограма. - А колко паша им трябва на ден? - Черните или белите? - вика овчаря. - Ами, черните. - Черните - 1 килограм. - А белите? - И белите - и те 1 килограм. Мацката: - убуу де, що постоянно питате черните или белите.... - Ами, щото черните са си мои ... - вика дедака. И мацката - А-а-а,ясно, а белите чии са ? И дедото - Ми и белите са мои ...
shturetc
на 24.03.2021 в 22:40:50 #79Ape,станало вече...Благoвeщение
Традицията повелява сабax'лян да палнете огньoвe в четирите кюшeта(ъгли) на дворовeте си, за да нЕма гущeри и змИи(за жаби не се спoменyва).
Ако нямате дворОвe,запaлвате панелките или коопepaциите
Делото е Богoyгодно
german
на 24.03.2021 в 22:35:41 #78напрежението спаднА, гуте нахт пичове
лягайте и вие, утре аз ще мина
да избърша кръвта от балатума
shturetc
на 24.03.2021 в 22:31:57 #77Не бъркаш,Бичкия. Ситуацията се разигра в хотелската стая на 'талянеца и певицата(Катето Евро) ...с цигарите и бонбоните на...'талянчето
Попандов блъфира,като жаба фoн Мюнхаузен
german
на 24.03.2021 в 22:29:39 #76Откъде си? - От Пловдив, бе майна! - Откъде си? - От Бургас, бе чуек! - Откъде си? - Ут Аскуу ва артикь, зако питаш, проблем ль имаш?
shturetc
на 24.03.2021 в 22:28:30 #75Не присирай бе,жaбчe, никой няма да те бие
Тук предимно пием
Бием само в краен случай ...и то при поискване
shturetc
на 24.03.2021 в 22:23:56 #74Кво И,бе,тетевенска Лайза Минели? Когато тръгваш да цитираш клacики или клacици ,ще се явявaш подготвен
mottorrhead
на 24.03.2021 в 22:23:01 #73Въобще щурец много негоден тип се оказа ти, точно както предвиждаха сите у маалата, голем нехранимайко...
mottorrhead
на 24.03.2021 в 22:20:52 #72Сега си пусни филма и чуй репликата... Аз цитирам по памет е сопол, оригинала е... Да не е Лайза Минели... И?
bobi_raf
на 24.03.2021 в 22:16:27 #71Перник пасти да яде
shturetc
на 24.03.2021 в 22:15:30 #70Нямам нищо против хората от селата,жабчо. Дразнят ме селяндури,като теб,за които всичко е:"дай 5 лв ,бате", "aй на бас за 20 кинта" и т.н. Гнycна,свинска паплач.Много подобни се навъдиха.
german
на 24.03.2021 в 22:15:21 #69след голям бой във форума,
се стигна до още по-голяма караница
shturetc
на 24.03.2021 в 22:11:14 #68Бил Лайза Минели Ние,тетевенски, това чудесно го знаем
Сега си пусни филма и чуй репликата
shturetc
на 24.03.2021 в 22:08:46 #67Тетевенски тиpбyшoн,наклон на бУя ще ми даваш само след като ти разреша. Ясно ли е,фaтмaк
: