Отборите на Левски и Ботев (Пд) се изправят един срещу друг в една от най-интересните летни контроли преди началото на сезон 2021/22. Проверката ще се проведе на стадион "Георги Аспарухов" и се очаква да бъде посетена от сериозно количество "сини" фенове. Най-вече те ще присъстват в знак на подкрепа на шепата футболисти на столичани, които въпреки финансовата криза останаха верни на гранда.
С интерес ще се очакват и техните реакции след вчерашното интервю на президента Наско Сираков, който увери, че Левски е далеч от фалит и със сигурност ще има нужните средства, за да изкара цялата предстояща кампания.
Любопитно е, че част от селекцията на Живко Миланов, като братята Цоневи, например, ще играе без подписани договори. Очакванията са , че понеделник ще им бъдат предложени нови такива.
Ботев (Пд) пък се завръща след лагер в турския курорт Бурдур. Там "канарите" направиха равенства с украинците от Зоря (Луханск) и сръбския Пролетер. Голямото притеснение за пловдивчани е свързано с Тодор Неделев, който вече е свободен агент и не се знае дали ще се обвърже за още няколко години с "жълто-черните".
Интерес буди и представянето на новия централен нападател на пловдивчани - Антоан Бароан.
USD
CHF
GBP
09.09.16
на 04.12.2021 в 13:12:52 #13Здравко и Горанов помежду си имат половин мозък и две топки. Здравко няма мозък, но има две топки
FC_BARAJ_1914
на 03.07.2021 в 17:27:51 #12Разсеян е, защото малки котета са му в главата.
mehmed-kesedzhi
на 03.07.2021 в 17:22:43 #11Валерката Комика пак ни разсмя с автогол.
blue_canary
на 03.07.2021 в 17:09:32 #10Охлюв,няма кво да ги коментирам тия нашите,нищо ново под слънцето.Очаквам пореден тегъв сезон в Ефбета и много нерви
QWERTY
на 03.07.2021 в 16:56:14 #9Говедата - голямо ритане! Цоневия трябваше да го изгонят рано-рано. Славков радва втори мач, рано е още, но Аргилашки не е класа и предполагам ще има възможност да играе през сезона. Май Тошко ще остава така че напред сме добре... мистерията си остава в защита... там ако младите около Генев не спрат да се спират ще е... интересно...
Ohliovski_reboot
на 03.07.2021 в 16:47:09 #8Алекси, јела вам да обесниш къф фудбал ритате щом левски от окръжните групи ви лупа как си сака
FC_BARAJ_1914
на 03.07.2021 в 16:41:49 #7Гледаме, защото след това много ще ни липсвате.
Ohliovski_reboot
на 03.07.2021 в 16:41:06 #6вЯра е, говеда ! вЯра ------------------------ вЯра може да е на пловдивски. Тука на Западните балканье ( границата е искаро ) ѣ e винаги е - вЕра. Правописът на думата се подчинява на правилото за променливото... ------------------------- јебем ти сложните вртки само и само да звучи руско. Пиши ѣ па секи да си го чете как си знаје
MM61
на 03.07.2021 в 15:45:00 #5Тия и двата отбора са пълен смех!Синигерчетата са пълна скръб,а рогатите са костотрошачи!
любо пенев
на 03.07.2021 в 15:38:54 #4Иначе, не е истина и Ботев какви несретници са събрали!
gentile
на 03.07.2021 в 15:37:27 #3Рогатите компенсирта липсата на качества със здраво ритане.
Seppuku
на 03.07.2021 в 15:35:06 #2Правописът на думата се подчинява на правилото за променливото я (ятовия преглас). Променливо е онова я, което при определени фонетични условия преминава в е. Пише се я, когато са изпълнени едновременно три условия: 1) я се намира в сричка под ударение; 2) сричката след я съдържа една от гласните а, о, у, ъ или я е в последната сричка на думата; 3) след я не следва никоя от съгласните ж, ч, ш, й.
любо пенев
на 03.07.2021 в 15:32:42 #1Ебати малоумните говеда. В най-обикновена контрола скачат в краката на противниците като обезумели.