Левски посреща Черно море от 20:00 часа в мач от плейофната четворка за разпределяне на местата от 7 до 10-о.
Варненци имат сериозна преднина пред преследвачите си, но евентуална загуба днес може да направи битката до края непредвидима. Левски няма друга алтернатива освен победата, ако иска да преследва "моряците" за евентуален бараж, който може да ги класира в Европа.
"Сините" вече спечелиха гостуванията си на Царско село (2:0) и Ботев Пловдив (1:0). Отборът започна да играе доста по-освободено, а над всички е младата надежда Марин Петков, който се разписа и в двата мача. Ако триумфират довечера, левскарите ще се доближат само на 4 точки от Черно море и ще запазят шансовете си за седмото място.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Гостите са в серия от 8 мача без загуба в efbet Лига. На старта на плейофите те се наложиха над Ботев (Пловдив) с 3:1, но след това много наивно изпуснаха трите точки срещу Царско село. "Моряците" водеха с 3:1 и пропиляха куп чисти положения, а "царете" се добраха до 3:3 и по този начин не позволиха на тима на Илиан Илиев да стане недостижим в класирането.
Довечера Черно море ще бъде без капитана си Даниел Димов. Лекарският щаб на отбора не успя да вдигне опитния бранител за гостуването в столицата. Цветомир Панов пък е наказан. Стефан Велев е възстановен, но е малко вероятно да попадне сред титулярите. В центъра на терена ще играят Васил Панайотов и Пабло Гарсия, а в нападение ще се разчита на Зе Гомеш.
В редовния сезон Черно море победи Левски на "Герена" с 2:1, след като направи обрат с човек по-малко, а двубоят помежду им на "Тича" завърши без попадения.
USD
CHF
GBP
sailor_varna
на 11.02.2023 в 10:28:44 #102Феновете на "Левски" най-после под козирка...
sly
на 17.05.2021 в 18:55:47 #101Педерло, Галке, нали така беше у Гонга? Доцентката! Кажи за рабфака! И как така имаш вишу без средно? Ако имаше, нямаше да пишеш "сЪмолет"! Или Васил КЪнчев! Освобождението -1979 г???????
sly
на 13.05.2021 в 19:19:22 #10028 : 27 34 Какво е това
sly
на 13.05.2021 в 19:16:20 #9928 : 27 34 Какво е това?
sly
на 13.05.2021 в 19:15:18 #98Кажи за рабфака, Педерло? Що се срамиш! И защо да не питам? Да си каже!
sly
на 13.05.2021 в 19:13:57 #9728 : 27 34 ????????????????????????????????????????????????????????
mottorrhead
на 13.05.2021 в 19:12:49 #96Sly не ти ли писна бе пич, всички знаем всичко за, всички нас във форума, ок? Ма на тебе не ти ли писна да спамиш, каи честно...
sly
на 13.05.2021 в 19:12:35 #95Кажи за рабфака, Педерло? Що се срамиш!
sly
на 13.05.2021 в 19:09:42 #94Рабфака, Педерло! Н.Ангелов! Нали така се записа?
mottorrhead
на 13.05.2021 в 19:08:57 #93Ватерло, тебе, ко ти пука, винаги е имало такива люде, so what..?
sly
на 13.05.2021 в 19:08:29 #92Галке, не се мотай! Кажи за рабфака!
sly
на 13.05.2021 в 19:08:08 #91Галке, не се мотай! Кажи за рабфака! Там ли обърна резбата-партийно поръчение! Имаш интересни спомени! Хайде, какво е ставало у Будапеща? Там ли чете лекции? Известен си бил сред левите муцки? Кажи бе, Галке, Ангелов, с трепет ще те четем!
УмеренЦСКА
на 13.05.2021 в 18:58:09 #90Живко Зетя май пак я обърка. Трябваше да пусне Валери Божинов, поне в продълженията. И Ники не го видяхме... Но победителите не ги съдят...
stefan-ganev-XShAozq8
на 13.05.2021 в 18:57:15 #89С'я почват пак ще се вкараме в едни филми, да гоним бараж...не знам за какво ни е този бараж, нито имаме шанс да го вземем, ако пък случаЕно го вземем, с тоз от ко'ш прайм в Европата дейба?!
mottorrhead
на 13.05.2021 в 18:55:59 #88Офицер
и от мен, за тях, за бог да прости Джеки най големият Капитан, и наздраве за...... ЦСКА!!,
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 18:52:38 #87Браво на говедата, изненадаха ме с плаката за Джеки
Наистина обаче съм шокиран от третата им поредна победа, след като игрово отстъпваха и в трите мача
номзатова футболът е интересен.
djingibi1914
на 13.05.2021 в 18:49:55 #86Моето мнение ,е че от претендентите за ЛК от ЦСКА,Локо ,Арда,ЦСКА 1948,Левски,Черно море Най добре да играят ЕКТ ЦСКА заради добрите футболисти с които разполага Арда защото са интересен отбор и Левски за да си намерят спонсор,а и името им е познато между отборите от Източна Европа
emil-doychev-RQc6O0rx
на 13.05.2021 в 18:48:54 #85Само първите 4 отбора стават за А група!!! Другите са пълнеж и опикават фттбола
oficer1
на 13.05.2021 в 18:47:16 #84Какво нещо е публиката... Снощи нямаше да бием Антибиотик с 4 на 1, ако нямаше публика. Сега същото, класически неможачи, успяват да надскочат себе си заради феновете. Покланям се на феновете инициирали, направили и разпънали плаката за Георги Димитров - Джеки! В тяхна чест ще вдигна една наздравица...
mottorrhead
на 13.05.2021 в 18:47:04 #83Преди две три седмици, казах, че в момента в, който падне боко , футбола в Бг ше се отприщи, браво говеда на прав път сте!