ЦСКА гостува на Локомотив София в един от най-любопитните сблъсъци от 10-ия кръг на Първа лига. Мачът е тази вечер от 20:00 часа на стадиона в "Надежда".
Трети дебют начело на ЦСКА ще направи новият старши треньор на "червените" Христо Янев. 46-годишният специалист наследи на поста Душан Керкез и пред него стои тежката задача да измъкне отбора от 12-ото място в класирането. Тимът има едва осем точки от девет изиграни мача.
Първият тест за Янев е доста сериозен, тъй като Локомотив София на Станислав Генчев е коварен съперник за всеки отбор. "Червено-черните" взеха точка от шампиона Лудогорец в Разград и бяха напът да измъкнат равен и с Левски в "Надежда". "Железничарите" са на шесто място в подреждането с 11 точки, като имат вече пет равенства в девет двубоя. Локомотивци не са печелили в елита от 10-и август насам, когато надвиха Ботев Пд с 1:0 на "Колежа".
Проблемите пред Янев са свързани с контузиите на Лумбард Делова, Улаус Скаршем и Иван Турицов, които до последно ще са под въпрос за мача с Локомотив София. За домакините след изтърпяно наказание се завръща Райън Бидунга, но от групата отпадна Ерол Дост, който получи червен картон срещу Добруджа (2:2) преди седмица.
USD
CHF
GBP
XAN_lil
на 27.09.2025 в 17:26:27 #25Малиии... Жордао и Етого направо чупят техническите норми за футболни умения
УмеренЦСКА
на 27.09.2025 в 17:25:44 #24Хм, във форума ги няма традиционно спамещите левскарчета. След вчерашната загуба на Левски, очевидно, ги е налегнал някакъв срам да блудословят по повод на настоящия мач.
Доктора
на 27.09.2025 в 17:24:04 #23На полувремето Ето -го
...и ако ме послушат,
завинаги
donaldtrump
на 27.09.2025 в 17:22:45 #22Лпеня ви е май капитан днес
AK 47
на 27.09.2025 в 17:21:14 #21Тунчо на 27.09.2025 в 20:11:06#22 То остави уродливия ребранд ------ А ти какъв ребранд си? Кой беше тук във форума преди да се боядисаш така бездарно? За четвърти път те питам, но ти бягаш като дявол от тамян щото на някои от сега пишещите и които обиждаш си се бил писал приятел...
Тунчо
на 27.09.2025 в 17:20:36 #20Аз имам едно 6то чувство,че до края на сезона ребранда ще е ликвидиран,а анално податливи припоци ще са пристанали на цеката и неговите примати.
Ataspor
на 27.09.2025 в 17:15:39 #19Янев е читав човек преди всичко и след това треньор. Но просто не трябваше да идва сега. Всичко е загубено и ол.игофрените от управата ни го взеха единствено защото по това време и в това положение, никой нормален треньор няма да се съгласи да дойде. Използват го само, за да укротят феновете. На 99 процента лятото ще бъде освободен. 1 процент е, ако по някакви чудо вземем купата
Ай
Тунчо
на 27.09.2025 в 17:11:06 #18То остави уродливия ребранд,там нещата ясни,но най тия детобуж се водят Локо Сф,като им чета имената...повечето кой знае от кой резерват или бежански лагер са сбирани
toni-tasev
на 27.09.2025 в 17:08:25 #17кой ни е капитан
УмеренЦСКА
на 27.09.2025 в 17:02:17 #16"...Янев няма нужда да го натоварваме до края на тоя сезон за нещо..." Напълно вярно! Но ултрасите и шефовете сигурно са на противоположно мнение..."
09866433
на 27.09.2025 в 17:02:00 #15Никой с нищо не го натоварва Янев, ама не мисля, че тюфлеци като Локо Сф превъзхождат с каквото и да било ЦСКА като единици. Просто трябва поне някакви наченки на тактическа грамотност и адекватна подредба+ малко самочувствие и увереност.
09866433
на 27.09.2025 в 16:56:39 #14Ataspor на 27.09.2025 в 18:57:26#7 Защо бе, Ицо, защо Перфектен стартов състав и на всичкото хубаво, изакан един Илиев Няма ли да го вземат арабите да им го занеса на гръб =============== Според мен ще играе 4-3-1-2 и Малкия плетен чепик ще джитка 10ка. Ако и ся не се изяви, аз лично го карам до Абу Даби.
XAN_lil
на 27.09.2025 в 16:49:42 #13Одобрявам
Доктора
на 27.09.2025 в 16:48:04 #12П.П.
фуй за Тунчо
...два за Гъчо и три за злобния воден калъф Пишкунта
Доктора
на 27.09.2025 в 16:44:43 #11...една победа ше е добър старт за Ицо Янев, и кеф за нас ай чорбари
само ЦСКА, сега и завинаги
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 27.09.2025 в 16:43:40 #10Успех армейци !! И призовавам феновете на ЦСКА не коментирайте Христо Янев - просто го оставете на мира !!
XAN_lil
на 27.09.2025 в 16:38:04 #9.!.
Ataspor
на 27.09.2025 в 16:36:12 #8Тунчо на 27.09.2025 в 19:33:46#8 Кой го боли дедовия за литекс африкански? -------- Като гледам само теб те боли за африкански чепове и под всяка статия си търсиш тъпкач с колкото може по-черен цвят
stanislav-musev
на 27.09.2025 в 16:36:05 #7най много теб няма статия за великия ЦСКА и ти да не си там
Тунчо
на 27.09.2025 в 16:33:46 #6Кой го боли дедовия за литекс африкански?