Шампионът Лудогорец е домакин на Арда в среща от 15-ия кръг на Първа лига. Двубоят на "Хювефарма Арена" е от 17:30 часа.
Амбициите на "орлите" отново да спечелят титлата не са намалели, точно обратното, съдейки по това, което говорят от ръководителите на клуба. След грешката на Левски на върха, това е моментът, в който "зелените" да опитат да скъсят дистанцията.
Евентуална победа над Арда би ги доближила на осем точки от първата позиция, при това с мач по-малко от "сините".
Шампионите продължават да изпитват затруднения под ръководството на временния наставник Тодор Живондов. Отборът трудно се класира за осминафиналите за Купата на България, след като постигна късен победен гол срещу Черноморец Бургас, последва нулево равенство с Черно море на стадион "Тича" и поражение от Ференцварош в груповата фаза на Лига Европа.
Гостите също не се намират в оптимална форма, но кърджалийци ще се опитат да затруднят шампионите и да се възползват от моментната им колебливост.
В момента Арда се намира на 14-о място във временното класиране с едва 13 точки, колкото има и Монтана. Последният Добруджа е с 10.
USD
CHF
GBP
bernal
на 09.11.2025 в 17:28:05 #26Всичко е цирк в еБем ти и лигата , тотото върви на макс , а че Лудогорец няма да е шампион и тази година им е наредено да е дадат е ясно още с късната смяна на треньора им и оставянето на това недоразумение и подобие на треньор толкова дълго време , вече и да назначат титуляр е късно за всичко явно ще са с купата те за да играят в ЛЕ .
Tong
на 09.11.2025 в 17:26:59 #25Ата, гащите им са събути навсякъде тая година. След 14 години "безпогрешност", хайде позволете им да се издънят без да има конспирация. Да е мач-два, ще се съглася с теб, ама тук виждаме серия - и то навсякъде... Пък всеки може да тълкува както прецени.
нешо
на 09.11.2025 в 17:26:56 #24Ataspor-щото Боко е левскар, а не цесекар.Затова Домуса се дупи на говедата.
Tong
на 09.11.2025 в 17:24:56 #23Слава, Лудите ако играят, както го правеха предишните години, ни Чинков, ни някой друг може да ги спре. Арда щяха да са гушнали поне 5 досега. А какво е това за ДЕА, ако не е тайна?
Ataspor
на 09.11.2025 в 17:24:36 #22Tong на 09.11.2025 в 19:08:07#19 Между другото, Лудогорец --------- Кви пари бе, приятелю? Що не си събу гащите пред нас? Можеше да го направи 5 пъти. Що реши точно сега да се хване за палците, като преди това ви го олигави добре, че да му влезе по-безболезнено?
нешо
на 09.11.2025 в 17:24:07 #21ЦСКА има шанс за титла при тая ситуация. Бием още три пъти Подуяне и разликата става 4 точки.Все ще се дънят и те някъде.
grozdanov78
на 09.11.2025 в 17:23:59 #20Аз по рано написах, че Арда заради загубата от Левски ще си го изкарат на Лудогорец.
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 09.11.2025 в 17:23:48 #19На вниманието на ПРОКУРАТУРАТА !!! Гадове кога ще разследвате това ПОРНО ??!! КОГА ?
Tong
на 09.11.2025 в 17:23:10 #18моряк, имам предвид според медиите - вас и Локото медиите не ви броят засега
athletic_slava_1923
на 09.11.2025 в 17:22:35 #17Чинков допусна този гол. Ясно на Домуса му свиха сърмите. Това с ДЕА явно е вярно
athletic_slava_1923
на 09.11.2025 в 17:16:07 #16Всеки изпада в дупка. Предходните години тези дупки се преодоляваха лесно. Къде с мач срещу деца, къде с няколко дузпи на мач, къде с 5 метра засада. Сега е различно
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 09.11.2025 в 17:11:44 #15Ами сега ...2: 2...и то тюююу да му се невиди... случаен гол !! А сега ....да прелистим сценария ....някой се спъва С.Падт пада от припадък !! Фантазиите на Кире СОПОЛА надхвърлят нормалното човешко въображение !! А това е една игра ...за хората , за децата !!Доведоха БГ футбола до жестоко падение ...класирани сме след Фарьорските острови !!
Tong
на 09.11.2025 в 17:08:07 #14Между другото, Лудогорец са дръпнали ръчната навсякъде, така че не е много ясно директива ли е, нещо друго ли има. Въпросът е, че в тоя кръг основните кандидати за титлата губят точки до един... Слочаеност?
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 09.11.2025 в 17:05:48 #13Циркът продължава !!Говногорец изпълнява нак.удар стената примерно е на не 9м , а на 8,5м и говното в зелени потури 2 минути се разправя !!Правилно водят в резултата...,о не че те падат !!??? Защо ли го прави !! Дребни нюанси които не можеш да скриеш...ама нали Пърделивата принцеса с накаканите кюлотки трябва да е шампион...или шампоан !!
Tong
на 09.11.2025 в 17:02:40 #12В тоя кръг се вижда се невъоръжено око яко тото... Атаспор, вярваш ли си, че някой ще се занимава да им е гадно на едни или други фенове? И колко мислиш са общо феновете, дето нямат друг смисъл в живот освен някакви умрели ритнитопковци? Че специално за тях някой да си прави труда? Дай малко по-сериозно. Всичко е за пари, друже.
нешо
на 09.11.2025 в 17:00:56 #11Ataspor-Шиши и Боко са му наредили да го направи.А те каквото кажат на бизнеса това става, щото иначе ще го съсипят.
Ataspor
на 09.11.2025 в 16:57:55 #10slayer на 09.11.2025 в 18:39:27#13 Atasport, не мисля, че имаме аргументи да сатанем шампиони този сезон. Така, че говедата да си стават. Ако могат, де -------------- Не говоря за този сезон. Тоя изро.д можеше досега поне 5 пъти да позволи да станем шампиони, когато имахме отбор, но ни пречеше по всякакъв начин чрез БФС и със съдиите. Но сега нарочно си е събул гащите и се е надупил на говедата, когато са умрели от скръб само, за да е гадно на всички армейци. Мастията е рядко злобно същество.
нешо
на 09.11.2025 в 16:56:57 #9Няма как Лудогорец да са толкова слаби.Ясно е,че има директива тия от Подуяне да са толкова слаби.
slayer
на 09.11.2025 в 16:39:27 #8Atasport, не мисля, че имаме аргументи да сатанем шампиони този сезон. Така, че говедата да си стават. Ако могат, де.
Ataspor
на 09.11.2025 в 16:37:25 #7grizzlybear1948 на 09.11.2025 в 18:26:58#9 Проекта умре. -------------- Нищо не е умряло, приятелю. Просто тази злобна гелосана мастия е решил да направи 1 година говедата шампиони , задължително преди нас, за да ни е гадно. Тоя изро.д е способен на всичко. Дано по-бързо го отстрелят. Унищожи футбола в Бг. Ще ни трябват много години, за да се възстановим.