Лудогорец посреща ЦСКА в дербито на 26-ия кръг на Първа лига. Мачът на "Хювефарма Арена" е днес от 17:45 часа и ще можеете да проследите и всичко най-интересно от него на живо в ТОПСПОРТ.
"Орлите" влизат в срещата на второ място с 50 точки, на девет от лидера Левски. Отборът воден от Пер-Матиас Хьогмо е в серия от две поредни победи - 1:0 над "сините" и 3:0 над Монтана.
ЦСКА е четвърти с 46 точки. "Червените" също имат два успеха поред - 1:0 над Ботев Враца и 2:0 над Локомотив София, а преди това отстъпи на Септември София.
В състава на домакините се завръщат Педро Нареси и Антон Недялков. С проблеми са Кайо Видал и Станислав Иванов. За "червените" всички са здрави и тренират пълноценно.
Главен съдия на мача е Любослав Любомиров. Любопитно е, че АВАР съдията Мартин Марков беше сменен с Тодор Киров.
Лудогорец няма загуба от ЦСКА в 11 поредни мача. Двата отбора излизат един срещу друг в два мача от полуфиналите турнира за Купата на България, а след това най-вероятно ще играят още два пъти и в плейофите на шампионата.
USD
CHF
GBP
athletic_slava_1923
на 14.03.2026 в 16:51:32 #96“Теодор отскочил колкото можал” ти играл ли си футбол бе атаспор? Това не е оправдание. Ако е скочил колкото е можал и не е изчистил топката то не се е позиционирал правилно, не е преценил летежа, а топката беше балонна. Вратаря няма никаква вина освен ако не хвърля боб и да е знаел, че защитника ще изведе нападателя. ЦСКА играе супер и трябва да продължат така. Имаме нужда от ЦН и ЦЗ още един ако аржентинеца се окаже качествен и сме готови
Vlady
на 14.03.2026 в 16:51:15 #95При втория гол колективна грешка на Иванов и Делова - първият даде топката на противников играч в изгодна позиция, вторият не направи нищо да спре атаката. Лапоухов не успя да се ориентира, но неговата вина е минимална.
8888.bg
на 14.03.2026 в 16:50:54 #94Важното е гнусното говедарче да е с калъфка
toni-tasev
на 14.03.2026 в 16:50:51 #93Никаква вина за головете на Лапоухов . първия е на цялата защита , втория персонално на Теодор
8888.bg
на 14.03.2026 в 16:50:01 #92На мен ми харесва,че Леца няма да е шампион Ще им се хвърлим на нож победа и равен да вземем са довиждане
Ataspor
на 14.03.2026 в 16:49:29 #91bernal на 14.03.2026 в 18:47:39#148 Палач, това ме дразни в " нашите фенове " набедява вратаря за нещо в което е най - малко виновен той -----------
Fernando
на 14.03.2026 в 16:48:50 #90Някой нещо различно ли е очаквал ?
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 14.03.2026 в 16:48:46 #89Много слабо за нас. Дано второто изравним.
skolex
на 14.03.2026 в 16:48:45 #88ЦСКА играе по - добре от Левски срещу Лудогорец. Опитва да се надиграва, което ми харесва. Това, разбира се оставя пробойни в защита. Дуа е клиничен реализатор. Може да вкара гол от половин положение. Лудогорец обича точно такива мачове с разредена защита и на контра атаки. Затова привидно ЦСКА не заслужават пасив от 2 гола, но има още цяло полувреме. Ако не вкарат гол за 2 на 1 бързо и да се завърже мача, според мен Лудогорец може да вкара още някой гол.
oficer1
на 14.03.2026 в 16:47:13 #87Най-голямата грешка за първия гол е и на най-слабия играч на ЦСКА в този мач Ебонг! Вместо да направи нарушение, той подскача назад случайно да не го закачи и фаулира????????
Грешката на Лапоухов за първия гол е, че въобще излезе напред!
Когато има защитник до атакуващ играч, вратарят стои на линията, НЕ тръгва да скъсява!
Ако беше останал на вратата, нямаше да има гол!
Вторият гол е просто смешен...
НО играем добре, за жалост губим! Има още едно полувреме, айййдеее Армейцииии...
8888.bg
на 14.03.2026 в 16:45:50 #86Много добър резултат ЦСКА ги бие за купата
Леца от 3 трофея калъфка и всички са щастливи
grozdanov78
на 14.03.2026 в 16:45:34 #85Само две атаки за разградчани, но за моя радост ефективни. С изключение на времето на двата гола, мача се игра основно пред вратата на Боман. Шампионите трябва да вземат пример от ЦСКА как да се опазят от картони, много глупаво си ги изкараха. Ще ми се второто полувреме зелените да запазят суха мрежа, но ако само ще пазят резултата, защитата няма да издържи на нападателите на червените.
cvetomirmagnitski
на 14.03.2026 в 16:45:30 #84Играем много добре, за съжаление, две топки минаха покрай гредата, а една в гредата.
Тия им се получи две от две. Губим, но имаме отбор
athletic_slava_1923
на 14.03.2026 в 16:45:06 #83Първо вратаря няма никаква вина за головете. Второ ЦСКА играе повече от добре. Трето липсва здрав и мощен централен нападател. Четвърто рязaните имаха късмет както в защита така и в нападение + три неточности в защита, от които те се възползваха в две от ситуациите.
sssauron
на 14.03.2026 в 16:45:00 #82Ми пускайте Евтимов, взехте го да клечи на пейката, пък Клепоухов не е кой знае кво, не го виня за головете, ама можеше и по-добре да се намеси.
8888.bg
на 14.03.2026 в 16:44:34 #81Леца стиска ли палчета за ЦСКА
Тунчо
на 14.03.2026 в 16:43:59 #80Вратаря лапамухов ме кефир.Самото му присъствие вдъхновява лай*ногорец
pala4a
на 14.03.2026 в 16:43:38 #79Всички скачат на Лапоухов, а на Теодорчо, където вината за гола 80 % негова, никой
: нищо
Ataspor
на 14.03.2026 в 16:43:20 #78Esox на 14.03.2026 в 18:38:55#123 а някой още да си мисли, че ще ви пуснат за купата??!? ----------- Всички тук си го мислят
Без мен и Хана
Накрая ще ни врътнат и ще останем 4.
Ма карай, няма да е за сефте.
Ай
salam-drugari
на 14.03.2026 в 16:43:14 #77bernal Вратаря е цар в наказателното при балонна подскачаща топка, нашия седи кат насран на гол линията и чака. Как да няма вина, виж му насраната физиономия и той го знаеше.