Лудогорец посреща ЦСКА в дербито на 26-ия кръг на Първа лига. Мачът на "Хювефарма Арена" е днес от 17:45 часа и ще можеете да проследите и всичко най-интересно от него на живо в ТОПСПОРТ.
"Орлите" влизат в срещата на второ място с 50 точки, на девет от лидера Левски. Отборът воден от Пер-Матиас Хьогмо е в серия от две поредни победи - 1:0 над "сините" и 3:0 над Монтана.
ЦСКА е четвърти с 46 точки. "Червените" също имат два успеха поред - 1:0 над Ботев Враца и 2:0 над Локомотив София, а преди това отстъпи на Септември София.
В състава на домакините се завръщат Педро Нареси и Антон Недялков. С проблеми са Кайо Видал и Станислав Иванов. За "червените" всички са здрави и тренират пълноценно.
Главен съдия на мача е Любослав Любомиров. Любопитно е, че АВАР съдията Мартин Марков беше сменен с Тодор Киров.
Лудогорец няма загуба от ЦСКА в 11 поредни мача. Двата отбора излизат един срещу друг в два мача от полуфиналите турнира за Купата на България, а след това най-вероятно ще играят още два пъти и в плейофите на шампионата.
USD
CHF
GBP
LORD_SLIM
на 14.03.2026 в 16:43:05 #76Просто Лудогорец си е много класен отбор,Маркус играч за 1.5 млн евро събра трима играчи и даде пас в перспектива.За втория гол,ако някой има вина е Теодор,не виждам Лапоухов какво точно можеше да направи.ЦСКА игра колкото можа,но това е положението.
gychopopov
на 14.03.2026 в 16:42:39 #75Лошото е, че с Янев тия ще ни врътнат и за купата. -------------------------------------------------- Ще ви врътнат и на баражието!
donaldtrump
на 14.03.2026 в 16:42:39 #74Нищо другари, не се тюфкайте. Сами ще станем шампиони. Сега - предполагам - ще оплюете всички играчи и футболно неграмотното тюфлеченце с нисък ръст и голям жакет. Другари Мандраджии, последните дни се кълняхте в отбора и, че сте щели да играете за победа, щото туй било чорбата разбираш ли ти
Мените си цвета и настроението всеки ден. Само Левски
pala4a
на 14.03.2026 в 16:42:34 #73Ето тази защита ни смачка цял сезон Тази проклета защита е не стават ! Дано разбираща Янев скоро пусне аржентинеца и Соле
8888.bg
на 14.03.2026 в 16:41:48 #72Кратунчо да не ти пука Важното е стадион да има
Ragnar2
на 14.03.2026 в 16:41:35 #71Това го говорим в почти всеки мач срещу Разград... супер играхме, греда ударихме, ама тъпа грешка и накрая гол. И така от 2021 година. Лудогорец можем да ги бием само за купата (освен ако не е финал)- някакъв страшен карък ли имаме, комплекс ли, не знам какво срещу тях.
Ataspor
на 14.03.2026 в 16:41:17 #70bernal на 14.03.2026 в 18:36:36#119 Какво точно ви е виновен вратаря ------------- Никаква вина няма Теодор. Отскочи колкото можа. 100 процента вратарски гол. Да не кажа, че и при първия гол можеше по-бързо да излезе.
8888.bg
на 14.03.2026 в 16:40:54 #69Наградата на ЦСКА е стадион ,тренировъчна база и ДЮШ. Шампион и купи не ни трябват. Първо къщичката.
Тунчо
на 14.03.2026 в 16:39:21 #68Майтапа на страна припоци,но нищо кой знае какво не е станало.Всичко това си е резонно и се повтаря едно десетилетие.Изнизва се поредния полусезон,в който дойгравате шампионата.По стара припсърска традиция ,по време на паузата докарахте още дузина недъгави негри, индианци и какви ли не инвалиди.До Баража вярвам ще сте били шута на Ицето и ще сте го сменили с нов бушон.Безтитлие,срам и зор за участие в Интертото е основната характеристика на антибългарското гомно.
ogi-simeonov
на 14.03.2026 в 16:39:08 #67Жалко,мислехме си тайничко братчедите ни да направят нещо ,но май и купа няма да видят .Може и ние да не сме шампиони с тази игра напоследък.Пазарна икономика.
Esox
на 14.03.2026 в 16:38:55 #66а някой още да си мисли, че ще ви пуснат за купата??!?
e123
на 14.03.2026 в 16:38:32 #65Дори Левски играха повече онзи злополучен мач 3:2 хайде стига хаха
Ataspor
на 14.03.2026 в 16:38:10 #64salam-drugari на 14.03.2026 в 18:35:55#117 Че мача свърши ясно. Ако жужето иска да прати послание на льоперите , маха Клепоухов, маха Питас, маха поне двама от клоуните централни защитници. ----------- Мача свърши още преди да е почнал. Ако някой е вярвал, че с Янев ще бием в Разград е за д-р Гълъбова.
bernal
на 14.03.2026 в 16:36:36 #63Какво точно ви е виновен вратаря тук , той има най , най , най - малка вина за гола големия грешник тук е Теоодор Иванов , за съжаление играем доста добре но губим с два гола след две груби грешки , за едно полувреме създадохме повече положения от говедата за три мача от началото на годината с тях , просто трябва малко и късмет понякога , при друг развой на ситуациите когато ударихме греда и лудогорец изчистиха от гол линия мача щеше да се развия по друг начин , но отдавна не сме играли така добре срещу говедата
salam-drugari
на 14.03.2026 в 16:35:55 #62Че мача свърши ясно. Ако жужето иска да прати послание на льоперите , маха Клепоухов, маха Питас, маха поне двама от клоуните централни защитници.
gychopopov
на 14.03.2026 в 16:35:37 #61Гъчето е джентлимен, само заради него ще изравним. ----------------------------------- А дано!
anatoli-iliev-6pIepogL
на 14.03.2026 в 16:34:39 #60От началото като гледам мача всяка топка в Лапоухов ми предизвиква аритмия !!? Този излъчва ..нестабилност, страх ...не знам !!?
Ragnar2
на 14.03.2026 в 16:34:36 #59Федя го взе Томаш, защото можел да играе с крака. Никой не е казал, че може да играе с ръце
Fernando
на 14.03.2026 в 16:34:33 #58По#но. Поне децата да бяха пуснали
oficer1
на 14.03.2026 в 16:34:12 #57Enemy
Ама шА ме извиняваш, ама ти сериозно ли,м?
Вие три пъти им пуснахте на шалварите, сЯ дригите им давали???
Ай, малко по-сериозно!
Заради такива като твоите коментари наистина още повече искам
да бием!
Допуснахме много елементарни голове, много!