Ръководството на Хебър обмисля варианти за нов старши треньор, след като тази сутрин клубът официално се раздели с Бруно Акрапович. Решението дойде след тежката загуба с 1:6 от Септември София в столичния квартал "Надежда".
Към момента не е ясно кой ще заеме овакантения пост и ще поеме последния в класирането на Първа лига. Според информация на Sportal.bg, клубът от "Георги Бенковски" вече е провел неофициални разговори с човек от екипа на Любослав Пенев.
Преди точно година Ел Голеадор бе начело на Хебър и успя да спаси тима от изпадане във Втора лига. Впоследствие той прекара четири месеца като старши треньор на Локомотив Пловдив.
Сред останалите спрягани имена са Светослав Петров, Тодор Янчев и Александър Гицов. Петров за последно води Етър във Втора лига, Янчев имаше кратък престой в Ботев Враца, а Гицов бе помощник на Нестор Ел Маестро в ЦСКА, преди да поеме австрийския Санкт Пьолтен.
USD
CHF
GBP
tundzhaka
на 11.03.2025 в 15:08:52 #16изпъдени *
Esox
на 11.03.2025 в 14:53:59 #15Тогава ще се примириш, че стадионът е в Надежда и туй то
miroslav_statev
на 11.03.2025 в 14:53:13 #14ич ми не е
Esox
на 11.03.2025 в 14:51:58 #13Предлагам колегата Статев да направи официално запитване до кметството на района с копие до ФК Локомотив София, столична община, градоустройствената комисия (ако има такава) и всяка друга институция, която може да осветли тази загадка!
tundzhaka
на 11.03.2025 в 14:45:04 #12то всъщност и стадиона на Слабия не е в Овча Купел.
Esox
на 11.03.2025 в 14:35:22 #11Ами не знам защо така му казват, няма логика, но трябва да има някаква причина.
miroslav_statev
на 11.03.2025 в 14:28:56 #10Никога не било Надежда, казвам ти защото там съм роден и все още живея на същото място. Стадиона ми е на 50м от блока.
Esox
на 11.03.2025 в 14:27:56 #9Винаги в анонсите казват неща от рода на "Локомотив София приема на стадиона в Надежда... блсбкабла", та затова съм останал с впечатление, че е в Надежда, но верно като се замислиш - не е точно там. Да не би когато е построен това да е било територия на Надежда, а после да са разделили района по различен начин и да е станало територия на друг квартал? А "стадионът в Надежда" да е останало като нарицателно за стадионът на Локо Сф?
tundzhaka
на 11.03.2025 в 14:24:08 #8единствената причина да казват че е в надежда е освен когато е строен да се е водило към този район, макар че пак не ми се връзва
tundzhaka
на 11.03.2025 в 14:19:17 #7официално го водят във Военна рампа, но е точно между тия 3те със свобода и илиянци Надежда е другаде.
miroslav_statev
на 11.03.2025 в 14:18:25 #6всъщност е жк Свобода
tundzhaka
на 11.03.2025 в 14:15:09 #5всъщност не...Военна Рампа е квартала
tundzhaka
на 11.03.2025 в 14:14:12 #4квартала се води Илиянци.
miroslav_statev
на 11.03.2025 в 14:00:57 #3Те там домакинстват, да. Само че стадиона и Надежда не са много близо..
Esox
на 11.03.2025 в 13:59:14 #2Колега, не съм гледал мача, но да не би в случая Септември да са домакинствали на стадиона на Локо Сф?
miroslav_statev
на 11.03.2025 в 13:07:42 #1едно не разбирам, защо тоя стадион казват че е в Надежда....