От спортно-техническата комисия към БФС обявиха официално, че мач между ФК ЦСКА 1948 и ЦСКА няма да има.
След приключване на кръга на свое редовно заседание СТК ще вземе решение за резултата от срещата, който най-вероятно ще бъде в полза на символичните гости.
"В СТК постъпи заявление от ФК ЦСКА 1948 , че нямат възможност да съберат необходимия брой състезатели за провеждане на футболна среща и поради това няма да се явят на срещата от 28-ми кръг на Първа лига, между отборите на ФК "ЦСКА 1948" Сф и ПФК "ЦСКА-София" насрочена за 07.05.2021 г. от 20.00 часа.
Предвид горното, срещата от 28-ми кръг на Първа лига между отборите на ФК "ЦСКА 1948" Сф и ПФК "ЦСКА-София", насрочена за 07.05.2021 г. от 20.00 часа. няма да се играе.
След приключване на кръга на свое редовно заседание СТК ще вземе решение за резултата от срещата", се казва в изявление на СТК.
През последните няколко часа информациите за евентуалното провеждане или отлагане на срещата бяха разнопосочни. Самото ръководство на БФС на няколко пъти промени своето решение.
USD
CHF
GBP
moti_k
на 08.05.2021 в 22:07:25 #130Чорбалекс Франкенщайн, казах ли ви? Арденци печелят купата, тирето играят бараж и синият халифат ги поздравява за рождения ден! И припса празнува - с двойна калъфка!
loko-pd
на 08.05.2021 в 08:08:22 #129Вървете си вече говеда от Бфс.Разбихте футбола в Бг а нац отбор го докарахте до дъното.
DelMareNegro
на 08.05.2021 в 06:48:36 #128БФС се крие и не сме да отсъди срещу втория отбор на шефа. Чакат наставления от Есте
svtlav
на 08.05.2021 в 06:25:11 #127БФС, за пореден път си защитава своето отроче - Франкенщайн лоеч, заради което обърнаха с главата надолу всички групи само и само ГМО урода да играе в елита.
oliver83
на 08.05.2021 в 05:47:52 #126Ако е другото ЦСКА ще му откъснете главата но за това на Домуза ще е само три на нула и някаква смешна глоба всички знаем каква ще е глобата,вашите простотии нямат край.Друг отбор освен Лудагорец ,Левски ,и Славия щ бъде изхвърлен от Евбет група но за ЦСКА 1948 ще е формалност.Според разпоредбите не трябва ли изваждане на клуба от тази лига и пращането му в по-долна дивизия?!Туй, дали го има някъде по света ? Във Фекалийния ни Синдикат, вече години наред, не могат да съставят цялостна футболна програма за 1 година. Търпят Домус Ходжа да води хорото. Вече втора година, в разрез с Правила и Закони, Държат в елитната ни група Фалирал клуб. Играят си на иди ми, дойди ми. Държат се като Арендатори на футбола ни. Ето и днес пресен пример. Съобразявайки се уж с Правилника и Програмата, отказват Отлагане на среща на Оня Фалшив клуб, който се мисли че е център на Вселенският Футбол и, че всички трябва да се съобразяват с него, a той не се явява на среща заложена в Програмата, и тия Мухльовци не могат да решат как да реагират !!! ??? Ами имате правилник и там е указано - Служебна победа. Точка. Аааааааа, да ! Те горките чакат, какво ще разпореди чичко Паричко - Негово Величество Зализан Домус . Утре ще чакаме неговото Мъъъдро изс.ране. Смърдяща Кочина и вонящи Фекалии .Oтбoрa нa Цeкo имa 29 рeгиcтрирaни футбoлиcти!!! Пoмним кaк Aрдa имaшe 13 игрaчи и игрa мaч. Eтър игрa мaч c 14 игрaчи групa. Лoкo Плoвдив cъщo!!! Cрeщу Лудoгoрeц излизaхa oтбoри c юнoши в рeшaвaщи мaчoвe!!! Зaщo тoзи измиcлeн oтбoр, прaви тaкивa нoмeрa и интриги? .
DelMareNegro
на 08.05.2021 в 05:11:08 #125Цеката ще сподели ли защо болните и контактни футболисти обикалят софийските заведения?
DelMareNegro
на 08.05.2021 в 05:08:55 #1245те фена на фк гел защо не празнуват купената титла, а скачат срещу ЦСКА денонощно?
moti_k
на 08.05.2021 в 00:30:44 #123droidc3p0, микре, Франкенщайн!
moti_k
на 08.05.2021 в 00:24:20 #122Арденци печелят купата, тирето играят бараж и синият халифат ги поздравява за рождения ден! И припса празнува - с двойна калъфка!
moti_k
на 07.05.2021 в 22:24:47 #121Арденци печелят купата, тирето играят бараж и синият халифат ги поздравява за рождения ден! И припса празнува - с двойна калъфка!
blqblq
на 07.05.2021 в 21:56:09 #120Ако този мач беше срещу Циганьорец, числото щяха да излязат с детската градина. Oh, wait...те нямат такава. Гьнов и Цеката щяха да играят, но мач щеше да има.
moti_k
на 07.05.2021 в 21:54:25 #119hristo-grozev, а така: Арденци печелят купата, тирето играят бараж и синият халифат ги поздравява за рождения ден! И припса празнува - с двойна калъфка!
moti_k
на 07.05.2021 в 21:52:44 #118droidc3p0, много изтрещя бе! Арденци печелят купата, тирето играят бараж и синият халифат ги поздравява за рождения ден! И припса празнува - с двойна калъфка!
blue_canary
на 07.05.2021 в 21:33:58 #117Кога си служебно вкаран в Ефбета една служебна победа винаги ти е добре дошла.
hristo-grozev
на 07.05.2021 в 20:25:10 #116И аз съм съгласен на ЦСКА София да се даде 2ро място, купата служебно, супата по порцион и всичко, което искат, за да се успокоят и мирясат. Притеснява ме, че недай се Боже Локото да вземе 2ро място, а пък Арда спечели купата.................... Просто не ми се мисли каква трагедияотново.............. Като през 2019 когато водеха на Ботев с 3 на 2, услужлив съдия ги тикаше към продължения с 2 червени картона и дузпа, когато..............ООООООО НЕБЕСА.............. НДа не си припомням..............
hristo-grozev
на 07.05.2021 в 20:23:08 #115И аз съм съгласен на ЦСКА София да се даде 2ро място, купата служебно, супата по порцион и всичко, което искат, за да се успокоят и мирясат. Притеснява ме, че недай се Боже Локото да вземе 2ро място, а пък Арда спечели купата.................... Просто не ми се мисли каква трагедияотново.............. Като през 2019 когато водеха на Ботев с 3 на 2, услужлив съдия ги тикаше към продължения с 2 червени картона и дузпа, когато..............ООООООО НЕБЕСА.............. НДа не си припомням..............
УмеренЦСКА
на 07.05.2021 в 20:13:24 #114Цесекари, и днешният форум е характерно явление в наше време... ...Толкова десетилетия наред ЦСКА СЪЩЕСТВУВА в условията на "пазарната икономика", че прехвърля по всякакви критерии всичките дърдорни за СЪЩЕСТВУВАНЕТО на всичките в комплект "столетници" в условията на "комунизма"... ...Но нека да оставим на страна "историята", тая работа е толкова съмнителна, колкото и всичките "истории" в наше време. Всеки знае как се преписват тия неща в интерес на конюнктурата... ...Айде, нека да сме съввеменни хора и да оценяваме нещата такива, каквито са в настоящето време. Коя фирма какви дългове има, кой "бащица" дава пари за текущи разходи... Да, по тоя въпрос нещата се менят доста бързо, в "такт" с финансите на "бащиците"... По нататък е мълчание...
DelMareNegro
на 07.05.2021 в 20:06:44 #113В зенита на кариерата на бб и шиши, говедата чакащк подаяния от гореспоменатите въртят старата плоча.. я кажете по-добре за спонсора? Парите дойдоха ли или Раев уцели от тотото?
mottorrhead
на 07.05.2021 в 19:56:14 #112mottorrhead
на 07.05.2021 в 19:55:07 #111Зельо, не че нещо ама щом ЦСКА - София, е на 139 място, е ли е ЦСКА или не е