От спортно-техническата комисия към БФС обявиха официално, че мач между ФК ЦСКА 1948 и ЦСКА няма да има.
След приключване на кръга на свое редовно заседание СТК ще вземе решение за резултата от срещата, който най-вероятно ще бъде в полза на символичните гости.
"В СТК постъпи заявление от ФК ЦСКА 1948 , че нямат възможност да съберат необходимия брой състезатели за провеждане на футболна среща и поради това няма да се явят на срещата от 28-ми кръг на Първа лига, между отборите на ФК "ЦСКА 1948" Сф и ПФК "ЦСКА-София" насрочена за 07.05.2021 г. от 20.00 часа.
Предвид горното, срещата от 28-ми кръг на Първа лига между отборите на ФК "ЦСКА 1948" Сф и ПФК "ЦСКА-София", насрочена за 07.05.2021 г. от 20.00 часа. няма да се играе.
След приключване на кръга на свое редовно заседание СТК ще вземе решение за резултата от срещата", се казва в изявление на СТК.
През последните няколко часа информациите за евентуалното провеждане или отлагане на срещата бяха разнопосочни. Самото ръководство на БФС на няколко пъти промени своето решение.
USD
CHF
GBP
moti_k
на 07.05.2021 в 17:17:27 #70fanty, и те ще кажат,а?
Мик Джагър
на 07.05.2021 в 17:17:16 #69Жалко, че нямаше пряка връзка с Гьона, подготвил съм му въпрос; Готов ли е вече като сър Елтън Джон публично да признае хомосексуалността си или още не е готов
УмеренЦСКА
на 07.05.2021 в 17:15:47 #68"Сега Гьона казал, че ще играят с Арда." Излиза, че тия не искат да играят с ЦСКА! А да ги пита човек какво толкова ако бяха играли днес? И какво щяха да спечелят, ако беше отложен днешният мач? По-долу изказах хипотеза за какво могат да бъдат всички тия маневри... А това, че БФС се запъна да удовлетвори претенциите може да има причини, скрити зад кулисите, примерно в сферата на взаимотношенията между "главния спонсор" на "Ефбет лигата" и другите заинтересовани, но това си остава в сферата на предположенията...
moti_k
на 07.05.2021 в 17:11:00 #67А ся ми кажи че ЦСКА съществува! Ха,ха!
moti_k
на 07.05.2021 в 17:06:35 #66ЦСКА не дължи на НАП нито една стотинка! Ха,ха! Дали НАП мислят така!
УмеренЦСКА
на 07.05.2021 в 17:03:20 #65Любопитно е какво решение ще вземе СТК за наказанието на ЦСКА 1948 по чл. 37 т.9б на Дисциплинарния правилник: "ФК, осуетил умишлено провеждане на футболна среща 40000 лв и Преместване на отбора в по-ниско ниво (следващото по низходящ ред) за следващата спортно-състезателна година без право да довърши участието си в настоящата спортно-състезателна година." Смътните слухове за не до там блестящото състояние на клуба могат да предизвикат резонния въпрос не е ли това целта на настоящата история? Да допуснем, че Найденов има финансови проблеми и догодина да играе на националния стадион и да ползва не свои бази? Ама да излезе с "чисто и бяло лице" от ситуацията, в ролята на онеправдана добродетел! Тая внезапна "зараза" в клуба на нещо такова намирисва...
moti_k
на 07.05.2021 в 16:59:08 #64Тирейци, насрахте се от числото!
moti_k
на 07.05.2021 в 16:57:42 #63house_75, не се бутай у големите! Сега те са грандовете!
moti_k
на 07.05.2021 в 16:56:10 #62djingibi1914, а на сините колко от седмиците ще изтрие бербо? Жалки сте, та чак смешни!
house_75
на 07.05.2021 в 16:56:02 #61motika А ако Киро пусне на майните? --------------------------------- То маст.ията е абонат на Локо.
moti_k
на 07.05.2021 в 16:54:15 #60djingibi1914, надай се Гано! Ти гледай хармията да не подкара и полиграфчето, ще стане весело!
moti_k
на 07.05.2021 в 16:50:51 #59А ако Киро пусне на майните?
djingibi1914
на 07.05.2021 в 16:50:21 #58Моцьо Бербата ще ибе турчуляка с 10 години ревизия и отнемане на поне 5-6 титли
georgi_gotsov
на 07.05.2021 в 16:49:35 #57fanty Фанта, аз съм отговори в последователност на пост 70 и то в буквалният смисъл, защото той е написал, за физическото лице Ганчев.
djingibi1914
на 07.05.2021 в 16:49:00 #56Кьорав Гошник Бегай за бело на Тодорини кукли
djingibi1914
на 07.05.2021 в 16:47:37 #55Гърга Гоцов 8 000 000 в касата на ЦСКА Ганчев или Ред Енималс ли са бе малоум прост Тоест са платени Малоумник Дори ФИФА се опира на това плащане Ганчев какво е построил ,ами например Панчарево бе Кьорав Гошу Бронза ти е в повече
moti_k
на 07.05.2021 в 16:43:38 #54А ако Киро пусне на майните?
УмеренЦСКА
на 07.05.2021 в 16:41:46 #53...Прочетох коментара на колегата Панайот по-долу: "Няколко момента будят недоумение, първо, при положение,че нямаш никакво намерение да излизаш във въпросният мач, защо обявяваш цени на билетите и то доста високи, сравнени с останалите мачове от А група. Второ, на 02.05 обявяваш, че искаш отлагане на всички мачове на отбора до 15.06, но днес деклапираш, че можеш да играеш на 12.05 в Кърджали? Трето, кои са заразените футболисти и защо се крият имената им?" Съвършено правилно са зададени въпросите. Някакви истерични прояви на ръководството на ЦСКА 1948 без видим смисъл. Като се погледне класирането, Числото ще е на пето- шесто място, за по-горе шансове няма. И за какво беше целият този шум? Някакъв опит да се фокусира вниманието към себе си? И за какво им е това? Дали само за да наливат вода в мелницата на антицесекарите... ама и това не е успешно, колкото и да се мъчат някои форумци така да извъртят нещата.
georgi_gotsov
на 07.05.2021 в 16:39:01 #52elaizgrey, 70 а какво е платил Ганчев, че да се изхвърляте чак толкова? емблемата още не е платена, защото парите са застопорени от съдия изпълнителя по делото! а нареждането за парите, които уж са превели "победителите" "ред енимълс" е без дата и подпис дори! А и децата вече знаят, че точно Ганчев фалира ЦСКА (09.09.2016)! Ганчев не е построил ( и няма да построи) нищо, че да го си го взема в Микре! Кайседо нямаше право да играе, докато не получи по изключение разрешение от ФИФА, защото и досега няма жълта карта изпратена от отбора му! Така че нищо от това, което си приложил не се е случило, с изключение на Кайседо, но аз лично никъде не съм прочел, от никой фен, че той никога няма да играе, както ти маипулираш форума с тая лъжа!
moti_k
на 07.05.2021 в 16:36:36 #51Арденци печелят купата, тирето играят бараж и синият халифат ги поздравява за рождения ден! И припса празнува - с двойна калъфка!