От спортно-техническата комисия към БФС обявиха официално, че мач между ФК ЦСКА 1948 и ЦСКА няма да има.
След приключване на кръга на свое редовно заседание СТК ще вземе решение за резултата от срещата, който най-вероятно ще бъде в полза на символичните гости.
"В СТК постъпи заявление от ФК ЦСКА 1948 , че нямат възможност да съберат необходимия брой състезатели за провеждане на футболна среща и поради това няма да се явят на срещата от 28-ми кръг на Първа лига, между отборите на ФК "ЦСКА 1948" Сф и ПФК "ЦСКА-София" насрочена за 07.05.2021 г. от 20.00 часа.
Предвид горното, срещата от 28-ми кръг на Първа лига между отборите на ФК "ЦСКА 1948" Сф и ПФК "ЦСКА-София", насрочена за 07.05.2021 г. от 20.00 часа. няма да се играе.
След приключване на кръга на свое редовно заседание СТК ще вземе решение за резултата от срещата", се казва в изявление на СТК.
През последните няколко часа информациите за евентуалното провеждане или отлагане на срещата бяха разнопосочни. Самото ръководство на БФС на няколко пъти промени своето решение.
USD
CHF
GBP
Ragnar2
на 07.05.2021 в 16:36:09 #50Джуджето се опита да компенсира пред алкашите -фенове поредният си 6-ти провал за титлата ( щото купата вече е уредена и купена), с една "гръмка" победа срещу осакатен отбор, който не може да събере и 10 човека за този мач, но номера му не мина! ------ Мчи... ние вече играхме срещу сакат отбор, при това истински отбор с реално име, и след 2:0 спряхме и ги оставихме даже да пипнат топката. Нещо си две седмици назад
moti_k
на 07.05.2021 в 16:35:24 #49Holmar, Арденци печелят купата, тирето играят бараж и синият халифат ги поздравява за рождения ден! И припса празнува - с двойна калъфка!
moti_k
на 07.05.2021 в 16:34:42 #48noonehere, който кълне, по него се сипят стократно клетвите му ! Чети Библията! А там познават!
moti_k
на 07.05.2021 в 16:29:15 #47elaizgrey, когато ви поздравявам за калъфки, винаги познавам! А който псува и кълне, по него се сипе стократно! Чети Библията!
moti_k
на 07.05.2021 в 16:26:58 #46Арденци печелят купата, тирето играят бараж и синият халифат ги поздравява за рождения ден! И припса празнува - с двойна калъфка!
elaizgrey
на 07.05.2021 в 16:25:24 #45Чиба бе трол, за всичко, което предвиждаш става обратното Жужето няма да плати емблемата Жужето ще фалира ЦСКА Жужето ще си занесе стадиона в Ловеч Кайседо никога няма да играе в ЦСКА ЕБисимайката трол сополив
moti_k
на 07.05.2021 в 16:23:34 #44А ако Киро пусне на майните?
mottorrhead
на 07.05.2021 в 16:19:32 #43Втори мач на резаните и втора дузпа срещу тях, тия ше изтрешят са.....
moti_k
на 07.05.2021 в 16:11:41 #42А ако Киро пусне на майните?
SuperMario
на 07.05.2021 в 16:08:28 #41Мик Джагър-35,36 ---------- И какво губят Числото, ако Тирето ги бият ве Калтак?! Нищо! Числото не са задръстеняци и комплексари като Тирето на джуджето, които ако загубят, ще свърши света, както се случва при микренските цървули! Джуджето се опита да компенсира пред алкашите -фенове поредният си 6-ти провал за титлата ( щото купата вече е уредена и купена), с една "гръмка" победа срещу осакатен отбор, който не може да събере и 10 човека за този мач, но номера му не мина! БФС са страхливци и няма да направят нищо, защото Числото вече са подготвили всички документи, които ще бъфат изпратени в УЕФА, където централата окончателно ще бастиса измекярската групичка-чиновници, която е на хранилка при микренският миджит! А само на абсолютно житейски "убити" и осакатени примати като теб и останалите фенове на Тирето би им била сладка и харесвана една такава фалишва и наредена "победа"! И то срещу отбор, който не може и да събере 11 човека за да се изиграе мач като хората!! Но какво ли може да се очаква от един Фалшив отбор, с Фалшиви фенове, които мечатят и се радват на Фалшиви "победи"!
moti_k
на 07.05.2021 в 16:08:19 #40Илийка, пускай марша, няма време, учи шпалири!
moti_k
на 07.05.2021 в 16:07:27 #39Илийка, като е тема за тирето, чети колко пъти споменавате Хегемона!
moti_k
на 07.05.2021 в 16:05:53 #38Akademik, Akademik, на един рожден ден на закрития отбор, с колко им честитихте?
moti_k
на 07.05.2021 в 16:04:27 #37Илийка, па те и индианците са велики! Пускай марша, няма време, учи шпалири!
Akademik
на 07.05.2021 в 16:04:06 #36в Бг сичко се заключва и крие-че джагала дебне
moti_k
на 07.05.2021 в 16:03:19 #35djingibi1914,Ха,ха,ха! Гано, тази песен мина!
moti_k
на 07.05.2021 в 16:02:21 #34Явно на стадион "Титейска армия" живеят в някакъв свой свят, в който се счита, че наличието на неприятели е жизненоважно за съществуването на клуба и консолидирането на привържениците! Akademik, на един рожден ден на закрития отбор, с колко им честитихте?
djingibi1914
на 07.05.2021 в 16:02:12 #33Моцьо Напира безпаричието при Ч@лмарите,догодина общински отбор може и преди Леца да се разбягате
djingibi1914
на 07.05.2021 в 16:00:47 #32Ирландецо Защо да бягам от България Мен си ме кефи тук ,кеф ти Ботев Мусала Вихрен Кеф ти кайт на Лозенец Кеф ти ски на Банско и Пампорово кеф ти есенни разходки по Ком-Емине В Ирландия къф чепец да диря мъгла дъжд мъгла дъжд ще стана блед като пеерас ,ще ръждясам и ще подгизна Май бедняка си ти ,побегнал за 1 жълтица в тъча на географията
Akademik
на 07.05.2021 в 15:59:59 #31