От спортно-техническата комисия към БФС обявиха официално, че мач между ФК ЦСКА 1948 и ЦСКА няма да има.
След приключване на кръга на свое редовно заседание СТК ще вземе решение за резултата от срещата, който най-вероятно ще бъде в полза на символичните гости.
"В СТК постъпи заявление от ФК ЦСКА 1948 , че нямат възможност да съберат необходимия брой състезатели за провеждане на футболна среща и поради това няма да се явят на срещата от 28-ми кръг на Първа лига, между отборите на ФК "ЦСКА 1948" Сф и ПФК "ЦСКА-София" насрочена за 07.05.2021 г. от 20.00 часа.
Предвид горното, срещата от 28-ми кръг на Първа лига между отборите на ФК "ЦСКА 1948" Сф и ПФК "ЦСКА-София", насрочена за 07.05.2021 г. от 20.00 часа. няма да се играе.
След приключване на кръга на свое редовно заседание СТК ще вземе решение за резултата от срещата", се казва в изявление на СТК.
През последните няколко часа информациите за евентуалното провеждане или отлагане на срещата бяха разнопосочни. Самото ръководство на БФС на няколко пъти промени своето решение.
USD
CHF
GBP
hristo-grozev
на 07.05.2021 в 14:34:59 #10И аз предлагам първенството да приключи.......... На ЦСКА да вземат 2ро място, да вземат купата, супата и всичко каквото поискат за да се успокоят и мирясат. Защото Арда не дай се боже бие на финала, ЛОКОТО вземе 2ро място.........................просто не ми се мисли. Ще се повтори 2019 година, когато се виждаха победители с Ботев и послушен съдия водещ мача до продължения..................... дузпи , 2 червени картона и ...................ооооооо небеса. Не ми го припомняйте..................
vidovden
на 07.05.2021 в 14:24:02 #9Киро да връща парите от абонамента за месеца!
asentseto_asentseto
на 07.05.2021 в 14:22:36 #8Моряк, да де, ама БФС каза, че мачът трябва да се играе, при което новакът в елита отказва да излезе.
sailor_varna
на 07.05.2021 в 14:08:21 #7Асенце, това е по правилника на същото това БФС. Има ли 10 ковидясали, мачът се отлага. За какви глоби бълнуваш? И това го направиха след случая с "Морето", за да не би някой от "големите" да изпадне в такава ситуация, та да бере ядове. Така че няма глоба.
emidobre
на 07.05.2021 в 14:05:38 #6Това КЗБФС е тотал щета просто , само някакви неадекватни тъпизми правят
baseball
на 07.05.2021 в 14:03:48 #5добре де, как може числото да рИве за заразени, а същото време половината отбор по заведенията, още същата вечер когато съобщиха за толквоа заразени? И сега пак има наведени ...
imco1
на 07.05.2021 в 14:02:52 #4*Опс - Цирк "БФС"!
asentseto_asentseto
на 07.05.2021 в 14:02:27 #3imco1
на 07.05.2021 в 14:02:17 #2Цирк "БДС"!
sailor_varna
на 07.05.2021 в 14:02:01 #1Правилата са за всички!