Отборът на Славия приема Левски в мач от 18-ия кръг на Първа лига. Двубоят на стадион "Александър Шаламанов" е с начален час 18:00 и ще бъде ръководен от Васил Минев.
Двата състава влизат в срещата в отлична форма. Славия се намира в серия от 11 мача без загуба във всички турнири, като нареди четири поредни победи в първенството при новия си треньор Ратко Достанич. "Белите" заемат седмо място във временното класиране.
От друга страна Левски е лидер с 41 точки, като вкара 12 гола в последните си два мача - 5:1 срещу Монтана и 7:0 срещу Септември. Преди това отстъпи на ЦСКА с 0:1.
Домакините ще бъдат без национала Кристиян Стоянов, както и Денислав Александров. В групата на отбора се завърнаха Диего Фераресо, Васил Казълджиев и Любомир Костов. Извън състава отново остана Тони Тасев.
Добрата новина за треньора на Левски Хулио Веласкес е завръщането в състава на Радослав Кирилов и Карл Фабиен. Двамата лекуваха контузии, но вече се готвят наравно със своите съотборници.
USD
CHF
GBP
УмеренЦСКА
на 04.12.2025 в 17:20:16 #51Има време за "обръщалка", но няма да е лесно. Понякога "икономията" води до неприятни последици. Много е вероятно Хулио да се чеше там където не го сърби и през второпо полувреме да изкара на терена титулярните си играчи.
seal
на 04.12.2025 в 17:13:50 #50в такива случаи, Венци прибира децата , които гонят топки излезли извън терена.....
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 04.12.2025 в 17:02:15 #49Веласкес е объркал тактиката.Случва се.Ще видим дали 2-о полувреме ще я коригира.
ROMANIST
на 04.12.2025 в 17:01:52 #48Насо гъзь да гони испанчето още на полувремето
Нищо не става от него
slayer
на 04.12.2025 в 17:00:38 #47Сега започва лежането по терена.
duneraaa
на 04.12.2025 в 16:59:53 #46Мача е 3-0, като се отворят сега и им хакнат още един и аре у Испания...
duneraaa
на 04.12.2025 в 16:58:28 #45Каква обръщалка, най много Х, какво им се плашите на говедата....
imco1
на 04.12.2025 в 16:57:18 #44Хех, а дали ще палят фенерчета?
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 04.12.2025 в 16:56:30 #43Браво на Тъмньо Вуцов ...браво АРМЕЙЧЕ !! Добре стиковате със Серафимов явно и той е подал молба за приемане в ЦСКА !!? А тази приказка от коя глава на голямата " Синя приказка " е много ми Ареса !?? Това е поредицата трагични приказки май и ...леле синята принцеса точно но сватбата си взела ...., че пръднала !! Ужас а дано има щастлив край като преди 1 година с ВЕЛИКИЯ ЧЕРВЕН принц който ви даде да му направите ..Ми..Ми и толкова се радвахте !! Дано....ама ...надали !!??
seal
на 04.12.2025 в 16:56:15 #42имате една победа срещу Църнокурве и една срещу Числото, т.е. всичо останало е срещу слаби противници
seal
на 04.12.2025 в 16:53:46 #41n-a-chx8TkqA С този състав друго не можеше да се очаква --------------------------------------------------------------------------- имате право на 5 смени, това е половин отбор. проблема е обче другаде според мен. приличате ми на водене на война на US army с талибаните в Афганистан или онези в Сирия
imco1
на 04.12.2025 в 16:53:10 #40Лоша Славия, лоша... Обаче аз си чакам десерта - бисерите на Венци след мача
machkai-kobra-2
на 04.12.2025 в 16:51:54 #39Тури една къса 20ка Ако стане да има за 1 бутилка фидич
n-a-chx8TkqA
на 04.12.2025 в 16:49:38 #38С този състав друго не можеше да се очаква
CSKA_SOFIA
на 04.12.2025 в 16:49:32 #37Чудя се да рискувам ли обръщалка на говедата, или чичо Венци този път няма да се наведе
salam-drugari
на 04.12.2025 в 16:48:00 #36“…разбира се ножът е с две остриета или ще се самоубием или ще им бием шамари.“ Тоз от комент #24 верно позна в прогнозата си. За шумарите обаче не. *** бат Венци олабва в дон Уйо
seal
на 04.12.2025 в 16:46:57 #35Ненайден Андреев и Недодялко Ангелов са делили един чаршаф в легло персон и половина.
нешо
на 04.12.2025 в 16:44:07 #34Дано дебелия шопар не продаде мача на полувремето.
machkai-kobra-2
на 04.12.2025 в 16:40:37 #33Съдията почна авантите
duneraaa
на 04.12.2025 в 16:40:37 #32Още със септември си пролича, че пукат гуми. Само ч.к. ги заблуди, хванах си го на 6.50...