Отборът на Славия приема Левски в мач от 18-ия кръг на Първа лига. Двубоят на стадион "Александър Шаламанов" е с начален час 18:00 и ще бъде ръководен от Васил Минев.
Двата състава влизат в срещата в отлична форма. Славия се намира в серия от 11 мача без загуба във всички турнири, като нареди четири поредни победи в първенството при новия си треньор Ратко Достанич. "Белите" заемат седмо място във временното класиране.
От друга страна Левски е лидер с 41 точки, като вкара 12 гола в последните си два мача - 5:1 срещу Монтана и 7:0 срещу Септември. Преди това отстъпи на ЦСКА с 0:1.
Домакините ще бъдат без национала Кристиян Стоянов, както и Денислав Александров. В групата на отбора се завърнаха Диего Фераресо, Васил Казълджиев и Любомир Костов. Извън състава отново остана Тони Тасев.
Добрата новина за треньора на Левски Хулио Веласкес е завръщането в състава на Радослав Кирилов и Карл Фабиен. Двамата лекуваха контузии, но вече се готвят наравно със своите съотборници.
USD
CHF
GBP
anatoli-iliev
на 04.12.2025 в 16:39:36 #31Оооууухх боли !! Май пак ще ги насапунисат !! Нищо нали щЕха да стават ...ШамПОАНИ !??
duneraaa
на 04.12.2025 в 16:39:04 #30Няма обръщалка, има класика 3-0
machkai-kobra-2
на 04.12.2025 в 16:37:25 #29100% ще има порно 2рото полувреме
duneraaa
на 04.12.2025 в 16:37:24 #28Вратарчето на Левски е топ, изпуснахме го.
slayer
на 04.12.2025 в 16:36:44 #27Време е за обръщалка.
seahawks
на 04.12.2025 в 16:34:39 #26Това като едно време - Везалов
machkai-kobra-2
на 04.12.2025 в 16:33:17 #25Споко е бат венци е цар на обръщалките
sssauron
на 04.12.2025 в 16:32:50 #24Не може да се отрече на Славия, че са ЧЕРНА КОТКА за Левски, евала на тия пичове
Като знам, че в мача с нас ги бяхме убили от игра, 100 положения имахме, ама няма кой да вкара, а те с късмет и една атака си ни биха, а сега мачкат сините
duneraaa
на 04.12.2025 в 16:32:48 #23Поне стадиона е пълен
ogi-simeonov
на 04.12.2025 в 16:32:09 #22За съжаление познах че Дон Хулио сбърка Славия с Бистрица
meiyo
на 04.12.2025 в 16:31:37 #21Ел *** отново бродират на зеления килим.. сбирай се народе
Мик Джагър
на 04.12.2025 в 16:28:34 #20нешо
на 04.12.2025 в 16:27:56 #19Охо,става интересно.
jekkovv
на 04.12.2025 в 16:24:39 #18СБИРАЙТЕ СЕ КЛАТЯТ МЕНТЕТО ДИНАМО ПОДУЕНЕ
нешо
на 04.12.2025 в 16:24:37 #17Гол бе,калъфи.Що не отразявате мача?
seal
на 04.12.2025 в 16:19:34 #16Канибали
gychopopov
на 04.12.2025 в 16:15:33 #15защото ще накарам ирландския дог с погачата в уста да мине -------------------- Матата го мина с телешкия салам!
Мик Джагър
на 04.12.2025 в 16:11:53 #14За никого не е тайна къде или по-скоро на какво ще приключи житейски път на Гюрсен
n-a-chx8TkqA
на 04.12.2025 в 15:55:51 #13Дано Борко Рупанов избухне с некой гол след корнер
n-a-chx8TkqA
на 04.12.2025 в 15:55:12 #12Не знам каква артилерия ще пуска второто, ама Ф Лима Рилдо + Митков и МаринЧО заедно на терена, за капак и Майкон е резерва, да взема си го спестя тоя мач ...