Славия приема Арда в двубой от шестия кръг на Първа лига. Срещата на стадион "Александър Шаламанов" започва в 19:00 часа.
Днешните домакини ще опитат най-накрая да постигнат успех през този сезон. "Белите" така и не успяха да надделеят над първите си пет съперника и спечелиха само една точка. Тя дойде в първия кръг с 2:2 срещу Ботев Враца.
Арда е на другия полюс. Кърджалийци пристигат след плейоф от Лигата на конференциите срещу полския Ракув, но в първенството тимът показва стабилност. Арда разгроми Ботев Пловдив с 5:0, направи равенство с Локомотив Пловдив и сега търси нови точки.
Любопитно е, че Славия няма победа над Арда в последните пет директни сблъсъка (2 равенства и 3 загуби). Последният успех е именно на "Овча Купел" - 1:0 през есента на 2023 година.
USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 25.08.2025 в 18:13:17 #21user avatar 418 Следвай УмеренЦСКА на 25.08.2025 в 20:40:15#56 "...Чорбата вместо тоя Керкенез,трябваше Загорчич да дръпнат..." Ай стиа, ве! До сега Загорчич се класира баш на дъното! Не че от него зависи кой знае какво, но класирането си е факт! *""" Какво класиране те гони,поне се уточнявай!??!! Ти да не пишеш на осем ракии???
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 25.08.2025 в 18:05:08 #20Загорчич 100 по-добре от Керкенез незнаен. Взе една купа без да разбере и той как е -голяма звезда. За ЦСКА трябва да си гърмян заек.
УмеренЦСКА
на 25.08.2025 в 17:43:27 #19...Някои могат да си мислят, че Арда щеше да "смачка" ЦСКА ако не беше отложен мачът. Такива предсказания всеки знае колко струват...
УмеренЦСКА
на 25.08.2025 в 17:40:15 #18"...Чорбата вместо тоя Керкенез,трябваше Загорчич да дръпнат..." Ай стиа, ве! До сега Загорчич се класира баш на дъното! Не че от него зависи кой знае какво, но класирането си е факт!
УмеренЦСКА
на 25.08.2025 в 17:37:48 #17Това си е мач като мач в нашенското първенство. Арда били "преуморени" от своето евроучастие, викат. Понякога е нормално да се предявят претенции към "евробойците" колко са готови за своя "европоход".
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 25.08.2025 в 17:32:39 #16Чорбата вместо тоя Керкенез,трябваше Загорчич да дръпнат.Човека е свикнал от нищо нещо да прави,а като има потенциал,ще има и резултати по-сериозни. Говори и български прилично. Керкенеза го чака съдбата на Сашко Топките. Нема а са бави ич
blue_canary
на 25.08.2025 в 17:25:51 #15Вземете си стая,пендали
УмеренЦСКА
на 25.08.2025 в 17:20:55 #14Много врява се вдигна около еврокласирането на Арда за сметка на ЦСКА. Както и да е, следим резултатите и от европохода и "паралелната действителност" в шампионата. ...Кърджали е "крепостта" на ДПС, но там нещо се раздели тая крепост на две враждебни части...
blue_canary
на 25.08.2025 в 17:19:37 #13Любите се двамата
blue_canary
на 25.08.2025 в 17:19:09 #12Паразит,ма много си далече от истината
blue_canary
на 25.08.2025 в 17:14:12 #11Що не си говорете двамата,кво стана,къде изчезна любовта
blue_canary
на 25.08.2025 в 17:12:44 #10А къде е третия глупак
blue_canary
на 25.08.2025 в 17:09:14 #9Прати ги на брат ти,геврек.Му сбъднеш мечтата
blue_canary
на 25.08.2025 в 17:04:28 #8След тоя мач верно ще си трябва рестарт
УмеренЦСКА
на 25.08.2025 в 16:57:27 #7Давай, давай, хаби си джепането...
УмеренЦСКА
на 25.08.2025 в 16:54:53 #6...Някои си въобразяват, че като псуват, при това нескопосано, са нещо над другите! Ай сиктир!.. Ако Арда обърне мача, сигурен съм, че моментално и те ще обърнат палачинката!
УмеренЦСКА
на 25.08.2025 в 16:51:19 #5Абе син дришльо, ти сега от Славия ли си или от Арда? ЦСКА има отложен мач с Арда, тогава сигурно ще станеш "ардалия". Баси тъпоните се навъдиха в нашия форум, всичкото им "футболно" е да джафкат против ЦСКА!
УмеренЦСКА
на 25.08.2025 в 16:44:49 #4...Арда сбъркаха като си отложиха мача с ЦСКА, а не си отложиха мача със Славия... Но като видях какви левашки голове допусна нашият евробоец просто не зная дали не трябваше Арда да си отложи и двата мача.
evgeni-mihov
на 25.08.2025 в 16:29:02 #3Тунчев, трудно се играе срещу 11 човека, нали? А на Керкеза му увисна ченето, направо вижда следващата "победа"!
tundzhaka
на 25.08.2025 в 05:25:57 #2Кеф, братче