Спартак Варна и Черно море се изправят един срещу друг в двубой от петия кръг на Първа лига. Срещата на "Коритото" започва в 19:00 часа.
Въпреки финансовите проблеми и неясното бъдеще, "соколите" се противопоставяха на своите съперници в първите четири кръга. Футболистите на треньора Гьоко Хаджиевски записа равенства с Берое, ЦСКА и Ботев Враца, а в миналия кръг загубиха с 1:2 от Левски на "Георги Аспарухов".
Положението при Черно море е по-скоро на другия полюс и Илиан Илиев работи спокойно. Опитният специалист изгражда почти нов отбор заради многото промени и трансфери през лятото. По всико личи, че трансформацията на състава върви плавно, тъй като след четири срещи, "моряците" имат актив от 8 точки.
"Соколите" нямат сериозни кадрови проблеми и Гьоко Хаджиевски ще може да разчита на най-добрите си футболисти в опит да стигне до първи успех.
Аут от сметките на Илиан Илиев остава халфът Берк Бейхан, който все още не е възстановен от контузията, получена на старта на родния шампионат.
USD
CHF
GBP
black_sea_sailor
на 16.08.2025 в 17:55:45 #24Ямболския пеераст и ку4ев днес умряха. Бог да ги прости, хуй да ги свести!
tundzhaka
на 16.08.2025 в 17:54:27 #23малко ти е скачат.к4v връз тимберицата през 2006
tundzhaka
на 16.08.2025 в 17:53:48 #22Малко ти е скамал К4v вр за тимбелицата през 2006 та
Vlady
на 16.08.2025 в 17:53:25 #21Спартак има сериозни проблеми в защита и трябва да подобри играта си в тази фаза.
tundzhaka
на 16.08.2025 в 17:53:23 #20попай, до сутринта да си се вкоченил!
black_sea_sailor
на 16.08.2025 в 17:50:34 #19Тунджата да яде чорайбето!
black_sea_sailor
на 16.08.2025 в 17:49:28 #18УмеренЦСКА на 16.08.2025 в 20:45:40 #24 "Дано пукнеш,злоНамерен перерасти." Колкото ми пожелават да "пукна", толкова повече здравето ми се се укрепва, въпреки че съм на доста години. ================== Папардак смотан! Никой тук не ти е писал подобни неща! Съвсем си изкукал, деде!
n-a-chx8TkqA
на 16.08.2025 в 17:47:21 #17Нищо му няма на ТомашЕНКО, таман се е опаричил, че той за 10 месеца в ЦеЦеКа е взел повече от цялата си предишна кариера
УмеренЦСКА
на 16.08.2025 в 17:45:40 #16"Дано пукнеш,злоНамерен перерасти." Колкото ми пожелават да "пукна", толкова повече здравето ми се се укрепва, въпреки че съм на доста години.
black_sea_sailor
на 16.08.2025 в 17:44:26 #15Този олигофрен, който се има за оригинален, е един ямболски гей. Не. Греша. Той е най-обикновен пеераст!
УмеренЦСКА
на 16.08.2025 в 17:43:46 #14...Надявам се участващите в нашия форум фенове на варненските отбори да оценят колко струва "подкрепата" на левскарите...
black_sea_sailor
на 16.08.2025 в 17:41:32 #13Най-големите пеераси и ***, са в ямболски окръг. Доказано. Тунджака е с лилави венци. Спор няма.
tundzhaka
на 16.08.2025 в 17:23:50 #12Освен че са мaнгали са и пеераси.
tundzhaka
на 16.08.2025 в 17:19:09 #11ФАКТ!!!
УмеренЦСКА
на 16.08.2025 в 17:13:58 #10Сега ще видим колко барут има в барутниците на двата отбора...
УмеренЦСКА
на 16.08.2025 в 17:10:25 #9Мен ако питат, най- добре ще е играчите на Черно Море и Спартак да играят в своите отбори. Така има шанс за поне едно истинско "дерби" в нашенския футбол. Отидат ли в софийските отбори, ще пропаднат в системата на разни "нагласени" мачлета. ...Мен още ме е яд за провала на Томаш в ЦСКА, не мога да приема, че той сам си е виновен...
tundzhaka
на 16.08.2025 в 17:05:35 #8Верно ли, че фенчетата на Черно Путе са само мaнгaли?
black_sea_sailor
на 16.08.2025 в 17:00:21 #7Крис, вашите дават доста по-големи заплати от нашите. А иначе, дербито е яко!
n-a-chx8TkqA
на 16.08.2025 в 16:57:21 #6Маринов също прави впечатление, малко да позаякне, иначе добре я пипа топката, като за опорен халф
n-a-chx8TkqA
на 16.08.2025 в 16:52:50 #5Гьоко е пристегнал доста прилично отборче, пълно с млади българи, левият бек много издиша иначе напълно равностойно