Отборът на ЦСКА 1948 приема Левски в един от най-интересните мачове от 22-я кръг на Първа лига. Срещата е насрочена за днес от 16:45 и можете да проследите развитието и на живо в ТОПСПОРТ. Главен съдия на срещата е Радослав Гидженов.
"Сините" от стадион "Георги Аспарухов" продължават да бъдат водачи в класирането с актив от 50 точки, докато "червените" вече са четвърти и изостават на десет пункта от днешния си съперник.
Във вчерашния денбе под сериозна въпросителна заради обилните снеговалежи. Спортно-техническата комисия взе решение да отмени по-ранния двубой от днес между Локомотив София и Септември, но не взе решение за срещата в Бистрица.
Преди 24 часа теренът на стадион "Витоша" бе под сериозен сняг. Въпреки това обаче, и от Левски, и от ЦСКА 1948 изразиха надежда, че срещата ще се състои.
Левски влиза в двубоя в приповдигнато настроение след класическия успех над Ботев Пловдив в миналия кръг, който доведе до уволнението на наставника на "канарчетата" Димитър Димитров.
В същото време ЦСКА 1948 допусна домакинска загуба от ЦСКА с 0:2.
USD
CHF
GBP
toni-tasev
на 22.02.2026 в 15:39:42 #27после реват що подкрепяли Лудогорец
sssauron
на 22.02.2026 в 15:38:11 #26Тънко подпират Левски в този мач, спорни отсъждания, които отиват в едната касичка, но така е, в България винаги са подпирали "грандовете"
donaldtrump
на 22.02.2026 в 15:37:47 #25Постлахме си добре, второто ще ги довършим. Един убиец го пратиха под душовете, като гледам и новия дето влезе той ще е следващия. Искам и 1 много тъннннка дузпа
Само Левски Европейски Вековень
irina-borisova
на 22.02.2026 в 15:32:02 #24СМЕШНИЦИ
slayer
на 22.02.2026 в 15:26:27 #23лaйнa*
bernal
на 22.02.2026 в 15:25:52 #22Хахах после пак пускайте жалби срещу съдиите говеда , ако не бяха съдиите нямаше да е имате тази преднина , сега ще помагат с всички сили срещу отбора на всички власти да обърнат мача иначе те дерби няма как да вземат ако не е помоща от съдиите
slayer
на 22.02.2026 в 15:25:07 #21А на Цеката пак ще му турят шепа *** в кацата с мед.
irina-borisova
на 22.02.2026 в 15:24:16 #20ТАКА ЛИ ЩЕ ПЕЧЕЛИТЕ БЕ СИНИ ПАР-ЦАЛИ??? САМО ДА СТЕ ОБЕЛИЛИ ДУМИЧКА ЗА СЪДИЙСТВО!
pala4a
на 22.02.2026 в 15:19:51 #19Фон Нулио е експерт ще обърне мача
donaldtrump
на 22.02.2026 в 15:18:26 #18Тея не могат да стигнат центъра
Rafata
на 22.02.2026 в 15:13:13 #17Рогата лягат на Цифрата, за да не сме 3-ти и да ни е гадно
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 22.02.2026 в 15:11:39 #16Специални благодарности на Светльо за голът във вратата му ....и още малко мили спомени !! Синът на фон Шут дьо Вуц... ЦИТАТ от интервю на СВ.Вуцов..." Този случай ли накара внукът на една от най-големите легенди на Левски Иван Вуцов да започна да симпатизира на ЦСКА? – Не е това причината да симпатизирам на ЦСКА. Може би това подпомогна, но причината се казва Иван – големият ми брат. Като бях на 7 години ме закара на мача ЦСКА – Динамо Москва на „Васил Левски“. Пълен стадион, много хора викаха, пяха, не спряха да подкрепят. И аз, като едно малко дете, се зарадвах на феновете и си казах, че това ще бъде моят отбор и към него ще имам пристрастия !!?? Край на цитата ....тишина !!! "Любов от пръв поглед и големия и малкия Вуц АРМЕЙЦИ !!! Бащата на лечение в Психото ....60 % от лфффскрте обичат ЦСКА !! Бавно но НЕотменима стадото се топи !!! Браво Светльо браво АРМЕЕЦО !! Може ли някой лфффскр да ми обори тезата с пример с играч на ЦСКА !! Преди 10 дни опитахте със Кареасо ама...греда и сега опъва президеншата ви на Малдивите и се опитва да и го тури....най добрата клауза в договора !!Ама нещо зациклиха нещата ,,.
4opar
на 22.02.2026 в 15:09:21 #15Сега е рад на съдията .я дузПИЧКА ..я Червено картонче.В краен случай обаждане от БФС така не може да се вкарва гол на Леца.няма как ще се направи всичко възможно за Леца.
XAN_lil
на 22.02.2026 в 15:04:15 #14Отиде ми хендикапа
...но пък ще се
toni-tasev
на 22.02.2026 в 15:04:15 #13манаф смотан водно колело пляс пляс пидалите , вашите коментари под статиите за ЦСКА са в пъти повече отколкото за отборчето от покрайнините
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 22.02.2026 в 14:59:55 #12Аййй...въй ...въй какой большой ..♤УЙ !!?? То бива едно ЦСКА ...ама второ ЦСКА ...тука има ...тука ...я пак има ЦСКА ...там Красноармейци ..тук обикновени Армейци !! Свят да ти се завърти ...подлепя ги едното ЦСКА и бум ...другото ги осемени !! Ред е на съдията ....я дузПИЧКА ..я Червено картонче !!?
Blade_Reloaded
на 22.02.2026 в 14:59:28 #11И Ватерло си мечтае така да му го набутат.
donaldtrump
на 22.02.2026 в 14:54:46 #10не в тази врата бе, нищо почваме отначало
donaldtrump
на 22.02.2026 в 14:49:50 #9Момчета успех! Изрушкайте малката сестра на лоишката чорба от бистришко. Насъсквам ви на червено - напрееееееед!
14_k4v_88
на 22.02.2026 в 11:30:29 #8ОЧЗ-то 100 евраС на куп не е виждал и по филмите
Ако случайно добара отнякъде 10-на евраС, веднага ги обръща в син Савой и ривотрил