Отборът на ЦСКА 1948 приема Левски в един от най-интересните мачове от 22-я кръг на Първа лига. Срещата е насрочена за днес от 16:45 и можете да проследите развитието и на живо в ТОПСПОРТ. Главен съдия на срещата е Радослав Гидженов.
"Сините" от стадион "Георги Аспарухов" продължават да бъдат водачи в класирането с актив от 50 точки, докато "червените" вече са четвърти и изостават на десет пункта от днешния си съперник.
Във вчерашния денбе под сериозна въпросителна заради обилните снеговалежи. Спортно-техническата комисия взе решение да отмени по-ранния двубой от днес между Локомотив София и Септември, но не взе решение за срещата в Бистрица.
Преди 24 часа теренът на стадион "Витоша" бе под сериозен сняг. Въпреки това обаче, и от Левски, и от ЦСКА 1948 изразиха надежда, че срещата ще се състои.
Левски влиза в двубоя в приповдигнато настроение след класическия успех над Ботев Пловдив в миналия кръг, който доведе до уволнението на наставника на "канарчетата" Димитър Димитров.
В същото време ЦСКА 1948 допусна домакинска загуба от ЦСКА с 0:2.
USD
CHF
GBP
123456789t
на 22.02.2026 в 09:42:50 #7Щом съм казал 100 ойро залог давам ти ги Вземете мача и са твои Ще ти дам адрес имейл Там ще се разберем .
n-a-chx8TkqA
на 22.02.2026 в 09:28:45 #6На Васил Левски има отопление, иначе си има хора които ги решават тези работи. Аз сега гледах Левски Ботев ПД U15, помощното игрище на Герена беше перфектно изчистено, там е изкуствено, сигурно не замръзва чак толкова, ама и Числото имат повече време
123456789t
на 22.02.2026 в 09:22:16 #5Ти, дрът пидираз, слагаш ли 20 ойро на масата или пенсията не мое ги покрие?
n-a-chx8TkqA
на 22.02.2026 в 08:52:18 #4То пък една победа, добре че белите котенца съвсем окапаха физически второто полувреме, то имаше само дечица на пейката
n-a-chx8TkqA
на 22.02.2026 в 08:50:34 #3Утре дали ще е много по-добре ? Ако ще го отлагат, поне да е като се пооправи времето и двата отбора отпаднаха за купата, така че дати свободни има. Иначе май терена в Бистрица не е много зле, ама може и да бъркам
oficer1
на 22.02.2026 в 07:37:46 #2Малоумно ще е този мач да се играе! И двата калитарски отбора ще се претрепат! Ся, вярно е, че за леЦа е по-добре да се играе, щот обелките са пародия и в слаба форма, ама кФо им пречи да го играят утре примерно? Мачът е 1Х за мен! Щом искат да се претрепват. ГувЯдата могат да загубят много повече от нЕкФи точки, ако им се контузят двама-трима играчи. Но пък за нас кибиците ще си е зрелище!
123456789t
на 22.02.2026 в 07:05:20 #1Числото ще пори говедата. Бас, за 20 ойро. Желаещи има ли ? Не съм богат, 20 ойро ще ми дойде добре. Това са си 2 шишета савой..,и за мезе ще остане