ЦСКА приема Лудогорец в дербито на кръга. Срещата от първата шестица на efbet Лига запова в 19:30 часа.
В миналия кръг "червените" записаха служебна победа над ФК ЦСКА 1948, докато шампионите загубиха с 1:2 от Локомотив (Пловдив).
В днешната среща, домакините ще търсят задължителни три точки в борбата за второто място.
Освен това, тимът на Любослав Пенев ще преследва първи успех над разградчани за първенство у дома. От 15 изиграни мача на "Армията", "червените" са стигали 11 пъти до равенство у дома, а четири пъти трите точки са отивали в посока Разград.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Старши треньорът на "армейците" Любослав Пенев няма сериозно проблеми в състава като единственият контузен е Жеферсон.
Специалистът е оптимист преди мача като заяви, че "червените" са много добре подготвени.
"Отборът е много добре подготвен и винаги ще бъде така под мое ръководство. Исках да се играе мача в предишния кръг. Получи се така, че не се състоя и не искам да го коментирам. Има си някакви причини и мотиви. Край! Мислим си за следващата среща, по-следващата, купи", заяви Пенев.
Наставникът на Лудогорец Валдас Дамбраускас ще бъде без Ману, Икоко, Каули, Анисе, Владислав Стоянов.
USD
CHF
GBP
Rafata
на 12.05.2021 в 17:50:13 #93Жалко. засада нямаше. Напред армейци
elaizgrey
на 12.05.2021 в 17:49:40 #92Кох и Матай все по добри Засада
djingibi1914
на 12.05.2021 в 17:49:32 #91Гол няяяяяямааааааа
bernal
на 12.05.2021 в 17:49:22 #90ЗАСАДА
УмеренЦСКА
на 12.05.2021 в 17:49:02 #89...Чак не мога да повярвам! Десет години го чаках това!
VLAD
на 12.05.2021 в 17:47:36 #88За радост на Туньо карлуковски, чистокръвен ариец вкара втория гол.
VLAD
на 12.05.2021 в 17:46:02 #87Петричката, как наднича като плъх.
imco1
на 12.05.2021 в 17:45:41 #86Кахлина е добър вратар, ама с този син екип сам си го заслужава!
imco1
на 12.05.2021 в 17:44:28 #85Aaaaaaaa, втори гоооооол! ЦСКА!
VLAD
на 12.05.2021 в 17:44:25 #84Оооооооо, Ариецаааа.
bernal
на 12.05.2021 в 17:44:06 #83ЦСКАААААААААААААААААААААААААААА БИСМАРККККККККККККК ЧАРЛССССССССССС
red-phoenix
на 12.05.2021 в 17:43:56 #82Фон Бисмааааааарк!
Komap
на 12.05.2021 в 17:43:54 #81Ръгльовците работят прекрасно, но си го получиха
р
elaizgrey
на 12.05.2021 в 17:42:11 #80Ако не сменят десп утката до края на мача ще бъде бит и еван от феновете.
bernal
на 12.05.2021 в 17:40:06 #79ТОя КАбаков няма ли картони да го заеба тие ни изпонаритаха
code
на 12.05.2021 в 17:31:12 #78Обаче колко са жалки от синьо?зелената гняс. Когато водим никой няма във форума да поспорим за футбол
Изравнят ли ни,обаче,веднага изкачат и започват с инфантилните си заяждания.
Колко са "малки",нали?
УмеренЦСКА
на 12.05.2021 в 17:30:27 #77...Мен ако питат, единственото нещо в него, което има някакво отношение към българския футбол като цяло е футболистът Десподов. Като го гледам, моля за извинение, все едно виждам някакво мъгливо отражение на Тодор Неделев! И двамата са национали, подвизаващи се в български отбори и чакащи някой евроклуб да ги цани на заплата! Да не си мисли някой, че и на двамата нещо им пука за българските клубове, в които играят? ...Ще ми се и двамата, други няма, да станат нещо в еврофутбола, ама до сега "ядец"...
pala4a
на 12.05.2021 в 17:27:20 #76Мършииииии от Антибиотик2000 , на колене пред ЧЕРВЕНИЯ ГИГАНТ
Мик Джагър
на 12.05.2021 в 17:25:38 #75Кабака се старае, стане ли напечено дава изчислени фаулове за рязаните
Мачкайте армейциии
Мик Джагър
на 12.05.2021 в 17:24:42 #74Шибаме турците
Кириль Безполов се е насрал