ЦСКА приема Лудогорец в дербито на кръга. Срещата от първата шестица на efbet Лига запова в 19:30 часа.
В миналия кръг "червените" записаха служебна победа над ФК ЦСКА 1948, докато шампионите загубиха с 1:2 от Локомотив (Пловдив).
В днешната среща, домакините ще търсят задължителни три точки в борбата за второто място.
Освен това, тимът на Любослав Пенев ще преследва първи успех над разградчани за първенство у дома. От 15 изиграни мача на "Армията", "червените" са стигали 11 пъти до равенство у дома, а четири пъти трите точки са отивали в посока Разград.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Старши треньорът на "армейците" Любослав Пенев няма сериозно проблеми в състава като единственият контузен е Жеферсон.
Специалистът е оптимист преди мача като заяви, че "червените" са много добре подготвени.
"Отборът е много добре подготвен и винаги ще бъде така под мое ръководство. Исках да се играе мача в предишния кръг. Получи се така, че не се състоя и не искам да го коментирам. Има си някакви причини и мотиви. Край! Мислим си за следващата среща, по-следващата, купи", заяви Пенев.
Наставникът на Лудогорец Валдас Дамбраускас ще бъде без Ману, Икоко, Каули, Анисе, Владислав Стоянов.
USD
CHF
GBP
no-coke
на 12.05.2021 в 15:24:48 #13Победа И Само ЦСКА
Ragnar2
на 12.05.2021 в 15:24:15 #12Десподов е смело момче, не го очаквах
Red Scorpion
на 12.05.2021 в 11:05:58 #11ЦСКА и Лех от първи предварителен кръг до Групите имам в предвид.
Red Scorpion
на 12.05.2021 в 11:03:12 #10Ами глупендър ли си клаудия ли си не те знам, ама има едно нещо във футбола и спорта, то се казва "феър плей" ама то за вашия отбор не важи, със хиляди примери можем да го докажем.Дай боже да се смени всичко в БФС и ще видим дали пак всяка година шампиони. Поне 6 от титлите ви са съдийски и нагласени. И не ми говорете за Европейските турнири - шампионска лига и всяка година в лига Европа. Ми с тези правила за шампионския поток, всеки шампион на България ще играе в лига Европа всяка година. Не е трудно да биеш Валур или Динамо Брест примерно. Докато ЦСКА си е марка, последния сезон само ние и Лех Познан стигнахме до групите в Лига Европа.
claudiu_offendera
на 12.05.2021 в 10:34:06 #9Защо да се напъваме бе, литексар?
И защо да играем с титулярите докрая вместо да дадем по-дълга почивка на основните си играчи, които всяка година играят групи и съответно много повече мачове от останалите български отбори?
claudiu_offendera
на 12.05.2021 в 10:23:38 #8Не съм съгласен, Панайотов. Ако беше така, нямаше да излизаме с резерви, каквито мачове е имало назад в годините. Щяхме ли всяка година да отпадаме от вас за купата?
Защото ние 2 пъти отпадаме и от говедата, отпадали сме и от Ботев, и от Локо.... Горна.
Ето ти и тая година за пример как играхме за купата. И остави мача срещу вас. Ние изобщо не се напъвахме и срещу Локото, и срещу Каруцарско село, че и срещу Спортинст, които ни бяха изравнили и натиснали края на първото полувреме. Сети се как играхме и срещу вас, и срещу Локо Пд в първенството (не говоря за последния мач, когато вече бяхме спечелили титлата).
Всеки може да си го интерпретира по различен начин, но аз като фен, който си следи отбора, мога много ясно да разгранича, кога играем сериозно и кога отбиваме номера, което се случва за Купата, за Супер Купата и за първенство, след като сме си гарантирали титлата и на теория вече. След първите 2 години, винаги е било така, тъй като манталитетът ни се промени и осъзнахме, че за да си успешен и в нас, и в Европа, трябва да разпределяш силите си много внимателно и да знаеш, че една победа няма да ти оправи живота.
То така е и в живота, но не всеки го разбира.
Red Scorpion
на 12.05.2021 в 10:14:36 #7Титлокрадец оняград, днес ще се напънат, ама ще паднат. После ще играят с юношите, те ги умеят тези номерца,подучват и другите отборчета сателити.
claudiu_offendera
на 12.05.2021 в 08:53:19 #6А що се отнася до оправдания - те винаги идват от вас, не от нас.
Примерно вие на 100% ли ще излезете срещу Локото преди финала си с Арда?
Трябва да сте пълни иди0ти да го направите, но знаем, че микренските треньор и ръководство не са с особено високо IQ. Като добавим и факта, че са пълни комплексари, нелогичното става логично.
claudiu_offendera
на 12.05.2021 в 08:50:16 #5Панайотов, защо ни е застраховка?
С колкото и да ни биете, титлата няма как да я загубим вече. Срещу всички ЦСКА-та в първенство имаме една загуба и аз лично много добре помня кога се случи, как играхме и с какъв състав излязохме дни след победата над Брага в Португалия. Това си е наш проблем, не е ваш, но за нас тогава целта беше да излезем от групите, тъй като вече имахме 7 точки от 3 мача и бяхме лидери.
Целите пред нас винаги са две - едната е титла, а другата е групи в ШЛ или ЛЕ. Никога целта не е била Купа или Супер Купа, както и победи над Левски или ЦСКА. Да, би било тъпо да загубим с 5-6 гола от тия отбори, но ако това не попречи за спечелване на титлата, на никого от нашите не би трябвало да му пука.
claudiu_offendera
на 12.05.2021 в 07:31:31 #4Щели да се порят.... с една победа от 1000 мача, когато се готвехме за ответния мач срещу Брага и грам не ни пукаше за Микрето.
Е сега ви е шансът, както срещу бебетата на Рома, да покажете, че може да биете демотивираните резерви на отбор, по-голям от вас и да го натяквате на говедата.
Джуджета.
Мик Джагър
на 12.05.2021 в 06:56:14 #3Нещо бях забравил, че са така на гъсто мачовете инза малко да пропусна днешния. Всички на стадиона, за името свещено, за нашите легенди, за трите ни звезди
Мик Джагър
на 12.05.2021 в 06:18:06 #2Бий те тур ците - бийте турците
radostinov
на 12.05.2021 в 06:18:01 #1Ще се порят Немахорци Супер изживяване