ЦСКА приема Септември София в двубой от осмия кръг на Първа лига. Срещата на националния стадион "Васил Левски" започва в 20:15 часа.
Символичните домакини отчаяно търсят дебютен успех от началото на сезона и нова издънка най-вероятно ще коства поста на босненския специалист. "Червените" се намират на 14-ото място в класирането с едва четири точки от шест изиграни мача.
Септември стартира с четири поредни поражения, но в последните три кръга стабилизира играта си и взе цели шест точки след победи над Добруджа и Локомотив София, изкачвайки се до 10-ото място в класирането.
Единственият отсъстващ от състава на "червените" е Джеймс Ето'о, който изтърпява наказание. С тима през последните 2 дни пълноценно тренираха и футболистите, които имаха ангажименти с различни национални отбори. По-рано през тази седмица бившият играч на ЦСКА Божидар Чорбаджийски започна тренировки със Септември. Вариант да подпише със столичани обаче няма, заради многото футболисти на тази позиция в състава.
USD
CHF
GBP
romperstomper
на 14.09.2025 в 08:26:06 #88На Доналд да му го зашия в на макята кр.авеШка
donaldtrump
на 13.09.2025 в 20:19:02 #87Разгеле! Другарите от Кольо Фичето "Септемврийско Знаме" отлепиха. Да илядат! Да не отстраняват никой - преди всичко Керкез и Туричката. За да могат да додрапат до мача с Великия Левски Европейски Вековень. Там ще им отпорим ушите и всичко останало, което виси на горките несретници.
duneraaa
на 13.09.2025 в 19:19:37 #86Мен пък ме халесаха, имаха хъс до последно, имахме нужда от такъв драматичен мач
anatoli-iliev
на 13.09.2025 в 19:19:03 #85Никога не съм бил против треньора ....ама не се търпи ..Керкенез ..изчезвай !! Иначе ...Сегер, Луи дьо Пастор, новото аржентинче ...ТОТАЛ щета !!Треньора е сбъркан тотално !!
sssauron
на 13.09.2025 в 19:17:50 #84Да, толкова си може, по-скоро си е за пенсия, специално първият гол си е недопустим за вратар на ниво Първа лига.
boris
на 13.09.2025 в 19:17:44 #83Честита победа армейци!
Tong
на 13.09.2025 в 19:17:31 #82Да пипате Керкеза би било доста тъпо. Човекът най-после счупи каръка... Не е сега моментът да го махате. Помнете ми думата.
alien_
на 13.09.2025 в 19:16:53 #81Ку.ра му янко след този гол от джумаята трябва да се пенсионира
Fernando
на 13.09.2025 в 19:14:52 #80Данопоне е взел добри пари
bernal
на 13.09.2025 в 19:14:18 #79Хайде сега и пак глупави наказания и червени картони ще има
alien_
на 13.09.2025 в 19:14:08 #78Ку.ра му янко осра мача, керкенеза трябва да му целува ръцете
cvetomirmagnitski
на 13.09.2025 в 19:14:02 #77Хване
sssauron
на 13.09.2025 в 19:13:58 #76Ми вратарят на Септември си е за пенсия вече
cvetomirmagnitski
на 13.09.2025 в 19:13:52 #75И като полегне, какво, щеше да я ваме
alien_
на 13.09.2025 в 19:12:48 #74Чорбата хванаха ръка след гол от измислен фал и отменен такъв на Октомври
Fernando
на 13.09.2025 в 19:11:28 #73Вратаря можеше поне да полегне хахаххах
sssauron
на 13.09.2025 в 19:11:14 #72Ее, браво, няма нужда да се резилим ние следващия понеделник
metal_kris_1918
на 13.09.2025 в 19:11:14 #71Тоя я вкара като Собосляй Голям гол
Керкеза да си ходи
bernal
на 13.09.2025 в 19:11:08 #70Сега съдията ще даде още 3 4 мин продължение поне
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 13.09.2025 в 19:10:47 #6980% вратарски гол
Хахаха