Остър коментар направи премиерът Станишев по повод на действията на опозицията през лятото.
В държавата се оформя негласен триумвират - опозиционен, деструктивен, разрушителен, антибългарски - ГЕРБ, "Атака" и Костов, заяви премиерът по време на съвместната пресконференция със социалния министър Емилия Масларова.
Той допълни: "За съжаление това се очертава като евентуална българска опозиция с претенция да управлява държавата, съчетавайки авторитаризма на Иван Костов (от времето на тяхното управление, което направи една безумна приватизация, безобразна, когато бяха приватизирани обществени обекти за 30 млрд. лв.), с "Атака" (и нейното отричане на всичко градивно), и популизма на ГЕРБ, който обединява елементи и от двете."
По темата - след ИБ на БСП:
Стартът на подписката за сваляне на правителството на 6 септември е проява на политическа безвкусица
Още...
Според Станишев "този триумвират не предлага нищо като програма, като решаване на конкретни проблеми на държавата, но винаги е готов да срине обществото и страната в интерес на техните политически цели и икономически впрочем".
Премиерът е на мнение, че и ГЕРБ, "Атака" и ДСБ, без да имат конкретни данни за бюджетен излишък - "раздухват цифри и манипулират".
USD
CHF
GBP
Bobby_gBG
на 02.09.2008 в 16:16:59 #283Аз моя избор за Атака съм си го направил отдавна, за мен това в момента е най-малкото зло, въпреки че все още няма потенциала да управлява държавата. Но 35 депутата ще дойдат много добре. Герб ще имат към 100, може би повече. ДСБ евентуално може и да влезе с 15, може и да не влезе...
abritus_rz
на 02.09.2008 в 16:13:58 #282nepozna
Много добро
Bobby_gBG
на 02.09.2008 в 16:13:12 #281nepozna тука може и да няма правилен избор но за сметка на това има лош, по-лош най-лош и още по отвратителен. Ти имаш избора колко лошо искаш да те управляват - много или малко. А горните изредени 3 партии са най-малките злини (уж).
abritus_rz
на 02.09.2008 в 16:12:44 #280Как е възможно да са тоолкова нагли тия социалисти.Мярка нямат
raylight
на 02.09.2008 в 16:11:20 #279Аз съм чувал, че руснаците са произлезли от фуния, а прабългарите - от дървено конче, но нали всички сме братя и сестри, мамо, особено братовчедите?
Нали всички се обичаме и се галим с шкурка, а ядем блато, нали, мамо? А 2 + 2 колко беше , всеки път ли тряжва да е 4, мамо? 
raylight
на 02.09.2008 в 16:08:17 #278Какво е да си подлог на подлога, мамо? А да си наказуемо сказуемо? А да си еврейска конспирация - звучи като гръцки сладолед, той така звучи и има вкуса на залез. Много хубава е еврейската конспирация, може ли още, мамо?
Бокко
на 02.09.2008 в 16:07:57 #277Филип управлява около година, Костов - четири години; т.е. всичко на всичко пет от общо осемнадесет. За ситуацията до 89 г. не ми се говори. И пак - СДС окраде всичко, червените - не крадат. Имайте мяра, все пак!
raylight
на 02.09.2008 в 16:05:44 #276Всички сме нормални, мамо и спокойни и разумни и отговорни хора, живеем в прекрасен рай, тук всичко е толкова нормално, подредено и рпедвидимо,,, мамо засхто не ми говориш, не виждам думите ти, а защо миришеш на синьо и изглеждаш флавоноидна?
Mad Butcher
на 02.09.2008 в 16:02:45 #275Извода е че "Триумвирата" 100% ще спечели изборите. Те са деструктивни авторитарни простаци. Това е залог за абсолютен успех в България.
raylight
на 02.09.2008 в 16:01:57 #274мамо, а защо точи чичко шаркбг ми се смее, докато лети ниско над улицата и дъвче биберона? Не е честно, искам и аз биберон, знам,ч е съм голям, но ще порасна, мамо, ще видиш миризмата, която пускам докато летя, ще чуеш цвета на небето, нали, мамо
raylight
на 02.09.2008 в 15:59:57 #273Колко е прекрасно да си нормален в Чалгария, нали мамо, а защо кюфтетата ми се смеят докато ги пържиш в бензина?
raylight
на 02.09.2008 в 15:58:48 #272Да, а синьото е червено е зелено, което е оранжево и жълто като синьо, дааа цветът е звук, а миризмата е реч, даа, 1 + 1 = много, 2+2 = 4, но 4-2 = 1, дааа, всички са еднакви, дааа ама съвсем са еднакви, а небето защо не е паднало още върху главата ми, даа, а защо птичките чуруликат, а не лаят, мамо?
raylight
на 02.09.2008 в 15:55:09 #271Дааа, Иван Костов е най - лошият от всички, той управлява от 1989 до 2007, той всичко разграби, да,да и инфлация направим да, да, и срещу НАТО и ЕС беше, да , да и с Доган приятел беше, да, да, той направи 'сичкото българин на циганин, да, да, а ние не сме отговорни за нищо, да, да, и можем да мислим рационално, да, да и имаме IQ > 90, Да, ДА!
sushiclub
на 02.09.2008 в 15:51:29 #270ФлагелумЧе, я пробвай с това клвишЧе..."~"...
Nickie
на 02.09.2008 в 15:44:48 #269флагелум, а у нас по светло може ли?
sikfuk
на 02.09.2008 в 15:42:13 #268ГОЦЕ,Серьожа, Кобура и Меди - ВСЕ ИСТИНСКИ БЪЛГАРИ - РАДЕТЕЛИ ЗА СВОБОДА И ПРАВДИНИ (НА МАНГУСТИ И ТУРЦИ)

Tsar Samuil
на 02.09.2008 в 15:37:41 #267flagellum dei Регистриран на: 07.07.2008, 15:47 Ми аз съм се бил достатъчно, не прекалено много като теб, ти май си боец
За мен също няма смисъл да се бия с всеки идиот, който ме засича, НО когато някой слезне и се запъти да ударя- тогава мамка му !!!
Моят принцип е - Аз не посягам пръв !!! Но посегнат ли ми не гледам и не мисля изобщо какво му причинявам !!!
Все пак, идеята е че трявбва да си пестя енергията и за по-важни неща !!!
Nickie
на 02.09.2008 в 15:34:14 #266Само вечер ли? Тю, тю, накъде отива този свят.
Хайде, уважавайте се.
Tsar Samuil
на 02.09.2008 в 15:29:04 #265flagellum dei Регистриран на: 07.07.2008, 15:47 Ми лошо, какъв извод си си направил тогава ? Казваш, че щяло да се стигне до бой, що не се сби с някой ?
Nickie
на 02.09.2008 в 15:27:38 #264Тц, тц, не пиете, малко пиете, патлаци носите, биете се, не се биете. Егати! Зарежете и жените и сте готови за рая. Медведев, обаче, ако не откопчава кобура.