Остър коментар направи премиерът Станишев по повод на действията на опозицията през лятото.
В държавата се оформя негласен триумвират - опозиционен, деструктивен, разрушителен, антибългарски - ГЕРБ, "Атака" и Костов, заяви премиерът по време на съвместната пресконференция със социалния министър Емилия Масларова.
Той допълни: "За съжаление това се очертава като евентуална българска опозиция с претенция да управлява държавата, съчетавайки авторитаризма на Иван Костов (от времето на тяхното управление, което направи една безумна приватизация, безобразна, когато бяха приватизирани обществени обекти за 30 млрд. лв.), с "Атака" (и нейното отричане на всичко градивно), и популизма на ГЕРБ, който обединява елементи и от двете."
По темата - след ИБ на БСП:
Стартът на подписката за сваляне на правителството на 6 септември е проява на политическа безвкусица
Още...
Според Станишев "този триумвират не предлага нищо като програма, като решаване на конкретни проблеми на държавата, но винаги е готов да срине обществото и страната в интерес на техните политически цели и икономически впрочем".
Премиерът е на мнение, че и ГЕРБ, "Атака" и ДСБ, без да имат конкретни данни за бюджетен излишък - "раздухват цифри и манипулират".
USD
CHF
GBP
Tsar Samuil
на 02.09.2008 в 15:21:31 #263dddddd между другото тук ще се оправим ако стане като в Дивия запад не може всеки селски тарикат да налита на бой ако знаеха че има голям шанс да ги гръмне някой всичко щеше да е много по-цивилизовано Това, което казва Медведев е вярно !!! Наскоро имах едно засичане с кола, онзи малоумник налита на бой, не се стигна до там понеже не ми се ходи после в съдилищата да обяснявам, че съм му счупил глагавата при самозащита, но определено ако имах пистолет- не газов, щях да се чувстам много по-добре !!! За сега ще се задоволя само с газовия и бухалката в колата, иначе селяни луди в София колкото искаш !!!!

Бойчо
на 02.09.2008 в 15:19:33 #262Абе направо си ни съветски каобой.
Ама по-добре е да се внимава. 
де-белия
на 02.09.2008 в 15:19:11 #261ДПС-БСП са българския триумвират? ПЛЪХА СЕ ИЗКАЗА

MIKIMAX
на 02.09.2008 в 15:13:50 #260Medvedev, Сверху - молот, снизу - серп. Это наш советский герб. Хочеш жни, хочешь куй, все равно получиш ...х.й". (За неведующите руски език: Отгоре чук, отдолу сърп. Това е нашият съветски герб. Ако искаш жъни, ако искаш кови, все едно ще получиш....")

dddddd
на 02.09.2008 в 15:13:00 #259Медведев, ти си като от уестърн бе.

Nickie
на 02.09.2008 в 15:11:39 #258Не, Медведев ме отпрати набързо. Аз на теб ти казах чао.

Бойчо
на 02.09.2008 в 15:10:28 #257Не и ако си с пищова.

Джугашвили
на 02.09.2008 в 15:08:42 #256Бойчо
на 02.09.2008 в 15:05:21 #255Абе Медвед, то така и СерГей може да се прави на мъж.

Джугашвили
на 02.09.2008 в 15:04:51 #254Защо затворихме лагера в Белене

отдалече
на 02.09.2008 в 15:02:36 #253Ази, защо всички сте толкова дръпнати. Малко някой да ви провокира или закачи - и веднага се обиждате до смърт. Какви са тези комплекси? Я поразмишлявай върху това. По-добре над това, отколкото върху ръстта на Калоян или незнам си кой.
Nickie
на 02.09.2008 в 15:01:18 #252чао, флагелум.
dddddd
на 02.09.2008 в 15:00:11 #251Медведев, мандрите ли е борил дядо ти?
Avenger_
на 02.09.2008 в 14:59:34 #250dddddd - дееба и тъпите бабишкери , сигурен съм че държиш на тавана партийната книжка - така - за всеки случай, че в Грузия стават едни неща...
asi
на 02.09.2008 в 14:59:10 #249Медено питко, ходи ти покажи със сърп и чук кво можеш да правиш. Отдалече, с теб в конфликт не желая да влизам, но ако ти държиш - давай.
dddddd
на 02.09.2008 в 14:59:05 #248flagellum dei

Avenger_
на 02.09.2008 в 14:58:44 #247dddddd - "моите приятели комунисти" - я си еби майката ,ма пача
Nickie
на 02.09.2008 в 14:57:50 #246Медведев, не само македонци може да се дадат за пример?
asi
на 02.09.2008 в 14:57:20 #245nepozna е всъщност рейнбоу, който води война със себе си. май шизо му казваха на това
Бойчо
на 02.09.2008 в 14:57:14 #244asi, разбрах те, но ти май не ме разбра. Това, че те "кефя" ме радва, но щом не желаеш да обсъждаш темата с мен повече няма да се меся, че и без това не виждам връзка м/у СерГей и произхода и историята на българите, поне тази преди 1995-96, когато е взел българско гражданство.
