Остър коментар направи премиерът Станишев по повод на действията на опозицията през лятото.
В държавата се оформя негласен триумвират - опозиционен, деструктивен, разрушителен, антибългарски - ГЕРБ, "Атака" и Костов, заяви премиерът по време на съвместната пресконференция със социалния министър Емилия Масларова.
Той допълни: "За съжаление това се очертава като евентуална българска опозиция с претенция да управлява държавата, съчетавайки авторитаризма на Иван Костов (от времето на тяхното управление, което направи една безумна приватизация, безобразна, когато бяха приватизирани обществени обекти за 30 млрд. лв.), с "Атака" (и нейното отричане на всичко градивно), и популизма на ГЕРБ, който обединява елементи и от двете."
По темата - след ИБ на БСП:
Стартът на подписката за сваляне на правителството на 6 септември е проява на политическа безвкусица
Още...
Според Станишев "този триумвират не предлага нищо като програма, като решаване на конкретни проблеми на държавата, но винаги е готов да срине обществото и страната в интерес на техните политически цели и икономически впрочем".
Премиерът е на мнение, че и ГЕРБ, "Атака" и ДСБ, без да имат конкретни данни за бюджетен излишък - "раздухват цифри и манипулират".
USD
CHF
GBP
Бойчо
на 02.09.2008 в 14:38:30 #223asi, ще ме прощаваш, ама това са много повърхностни изводи.
Nickie
на 02.09.2008 в 14:38:22 #222Калоян е мечта.
asi
на 02.09.2008 в 14:37:24 #221Защо, Ники? Какво му има на Калоян?
asi
на 02.09.2008 в 14:36:48 #220Бойчо бре, кой ти говори, че точно християнството е виновно? Говоря ти Борис какви ги е направил, той е убиец! Посяга на сина си, убива боляри, служи на Византия, въобще курвенски работи. Той унищожава Българското! Той унищожава Духа! Той е готов унищожи вековна история, защото не умее да върти меча!
отдалече
на 02.09.2008 в 14:36:03 #219Флагеллум, ти много бързо / и произволно / слагаш етикетите.
отдалече
на 02.09.2008 в 14:34:40 #218Стига сте търсили под вола теле, ами се вземайте в ръце и си оправете икономиката. Фиромци такива.
Nickie
на 02.09.2008 в 14:34:23 #217Ох, Калоян. Аси, защо го спомена.
Nickie
на 02.09.2008 в 14:33:45 #216Не ги сравнявам. Ти си правиш произволни умозаключения.
Бойчо
на 02.09.2008 в 14:33:26 #215asi, Монтана - град в България Монтана - щат в Америка.
А и от твоите изводи за имената ще ни изкараш още малко рода с циганите.

asi
на 02.09.2008 в 14:32:34 #214древните българи били двуметрови великани ---------
За сведение дори костите на Цар Калоян 
отдалече
на 02.09.2008 в 14:32:28 #213Флагелум, те са така синдромите винаги - разпространяват се със страшна скорост.
Бойчо
на 02.09.2008 в 14:31:18 #212Абе ние хубаво го подкарахме на исторически ретроспекции, ама доста се отклонихме от темата, а въпросния хубостник СерГей и без това няма нищо общо нито с новите нито със старите българи. Евентуално се родее със славяните и май с хазарите, както твърдят "злите" езици.

asi
на 02.09.2008 в 14:30:21 #211Жена съм и то воин!Медената питка май също е жена.
отдалече
на 02.09.2008 в 14:30:05 #210Флагеллум, какво значение има дали е мъж или жена??? Душата е важна!!
Nickie
на 02.09.2008 в 14:30:02 #209флагелум, чел ли си "Златната клонка"? И кой говорешее за анимизъм и шаманизъм като проява на индивидуализма, а сега-нискокултурни.
asi
на 02.09.2008 в 14:28:59 #208flagellum dei, кажи им за връх Тангра, кажи им за Тунджа, Шипка (в Тибет) и т.н. БУДА – Бог БУДА – хребет на планината Витоша в България Мусала – връх в България Мусала – боздуган на бог Баларма Бутан – кралство южно от Хималаите Бутан – село в България Магура – местност и пещера в България Магура – град в Бангладеш Банско – селище в северна Индия Банско – град в България Шипка – проход в България Шипка – проход в Тибет Тунджа – река в Индия Тунджа - река в България
отдалече
на 02.09.2008 в 14:27:37 #207Божичко, кой говори за антибългарски триумвират ?!

Бойчо
на 02.09.2008 в 14:26:42 #206asi, това са глупости, сестричке. Борис не е приел християнството за кеф, а защото в християнска Европа езичниците /да кажем не християните/ са били третирани като полуживотни. Пак повтарям, че нямаше да оцелеем. А робствата не са в следствие от приемането на християнската религия. Причините са комплексни. И преди това българите са били под властта на хуните и хазарите. Но за това също не е виновна религията, а политическата и военна обстановка на времето.
Nickie
на 02.09.2008 в 14:25:30 #205флагелум, няма нискокултурни. Има различни култури. Пълво правило в културологията.
asi
на 02.09.2008 в 14:24:01 #204flagellum dei