Цветан Цветанов коментира на брифинг предложенията от вчера и днес на лидера на социалистите за намаляване на депутатските възнаграждения.
Депутатските заплати не само са се повишавали, но имало моменти, в които са намалявани. Тази позиция изрази Цветан Цветанов на брифинг в НС за идеята на левите за намаляване на възнаграждението на законотворците.
Припомняме, по-рано сутринта лидерът на БСП Корнелия Нинова поиска да бъдат намалени заплатите на депутатите.
Когато икономиката върви, няма лошо и заплатите да скачат. Отворени сме за диалог, посочи той. Партията му обаче искала аргументирано да се вземат решения. Лошо е да наричаш всички маскари и хрантутниците, сподели Цветанов.
Не се чувствам такъв, заяви той. Цветанов с личните си средства ходел на обиколки из страната и разходите си не осребрявал във финансовата служба на парламента. По-добре депутатите да вземат пари от държавата, вместо да са хрантутници на някой икономически холдинг.
Той призова депутатите вместо да си намаляват заплатите да участват в благотворителност. В тази посока герберите имали традиция. Месечно всеки депутат на ГЕРБ давал между 500-700 лева за благотворителност. Там, където е необходимо помагаме, подчерта Цветан Цветанов.
Blue Magic
на 19.04.2018 в 14:30:01 #4Нито един олигофрен не може да оцени себе си като олигофрен т.к. е достатъчно тъп и му липсва потенциал да оцени какъв точно олигофрен е... Просто ефект на Дънинг-Крюгер...
hmmm
на 19.04.2018 в 14:21:52 #3Цвъцко, хората ти плащат заплатата, а ти им сервираш джендърски конвенции, солидарности и простотии, ако това не е да си хрантутник, не знам какво е. А това че си маскара се доказва с факта че България е осъдена да плаща по дела заради твоите мизерии, отделно маскареше страната пред ЕК когато не бяхте на власт. Търпението си има граници, в един момент камъни ще летят отново по такива като теб. Хората не им се занимава да се борят с мижитурки и напускат, но тези които останат могат и да счупят главата, пък обвинявай и армеснкият поп после, ако те оставят жив изобщо.
halo
на 19.04.2018 в 14:19:21 #2Така е, малък Наско, популизмът на Курни е втръснал на всички.
NaskoZashtoto
на 19.04.2018 в 14:04:22 #1Казват, че не е важно на колко си години, а на колко се чувстваш. Това може да помага да не изпадаш в депресия, но все пак хората виждат истината.