Концесионерът по почистването на София няма да почиства малките квартални улици, които в голямата си част са заледени, защото не е давана заповед за това, съобщи БНР, цитирайки началника на столичния инспекторат Веска Георгиева.
Причината е, че повечето хора не са в града.
От инспектората предпочитат средствата, които трябва да се дадат за почистване на малките квартални улици, да се използват при евентуален обилен снеговалеж по Нова година.
От утре вечер ще започне засипване на улиците с луга, по които не се движи градски транспорт.
USD
CHF
GBP
Chunga Changa
на 27.12.2008 в 15:08:56 #2Не съм издавал заповед!
dragozov
на 27.12.2008 в 15:04:25 #1За какво да ги чистят, ние си се пързаляме...и плащаме данъците само