Президентът на Славия Венцеслав Стефанов говори пред Sportal.bg. Босът на "белите" довери, че е възможно Борислав Михайлов да се завърне на футболната сцена.
"Да не слагат тигана на котлона преди да са хванали рибата! Възможно е Боби Михайлов да се завърне на сцената, въобще не изключвам такъв вариант. Между другото, на онова заседание Лечков каза, че нито той, нито Боби си подават оставките. И аз питам - какво ще стане, ако Боби се яви на 25 юни и обяви на конгреса, че оттегля оставката си и иска да завърши своя мандат, който е до 2022 година? Тогава и Бербатов, и Порточанов ще пият по един чай и толкова. Кога се чух последно с Боби ли? Преди около две седмици. Възможно е въобще да не се стигне до избор на нов президент, ако Боби поиска да довърши мандата си.
Освен това Бербатов къде е тръгнал? Той е един дезертьор. Голям футболист беше, но човек, който се е отказал от националния отбор, не може да има уважението на хората, в т.ч. и моето.
Гриша Ганчев, Кирил Домусчиев, Стойне Манолов, Христо Крушарски и т.н. - това са хора, които са дали!
Порточанов също нищо не е дал. Цял живот е в яслата и само прибира. С "Нефтохим"-а зад гърба е лесно. Аз ако имах "Нефтохим" зад гърба ми, Славия щеше да играе поне един финал в европейските клубни турнири. Казвам го! Това са много пари. Всички директори в Нефтохимик взимаха по 150% премии. Знаем и какво правеше с пистолетите. Уважавам Христо като човек, с когото се познавам отдавна, но когато тръгне да говори, че той ще оправи футбола и ще измете всички, вече нещата придобиват друг нюанс. Не мога да бъда лицемерен. Какво ще оправи той?
Неговите "апостоли", дето обикалят, са все бивши съдии, повечето изхвърлени за некадърност или корупция. Нито една от молбите, подадени от клубове, не е подписана на заседание на Управителния съвет. Това значи, че някой еднолично е взел решение, без да съгласува с Управителния съвет, без да има протокол, нищо. Да ме извинява Христо, но до юни могат да станат 680 клубовете, които го подкрепят", каза Стефанов.
USD
CHF
GBP
emidobre
на 22.03.2021 в 17:28:04 #12E то нали тва КЗБФС направи такива чудеса , че в най-смелите си мечти не съм вярвал, че ще сме толкова зле
. Дали ще бием някой в тая група къде сме не е много ясно
!!!
blue violence
на 22.03.2021 в 17:25:41 #11Тулуп,спасява отбора,че догодина ще питате по нивята!
DrINKO
на 22.03.2021 в 17:23:59 #10Венци е говорещ мех....
DrINKO
на 22.03.2021 в 16:49:08 #9Локо-Доко, и най КоЙ ги продават тез ракети твоята Круша бе? Държавата дали му е клиент? А дали му плаща ракетите на двойна цена? Мислиш, че този тъп лаладжия е в Локо по собствено желание, дава свои пари, и съвсем безкористно защитава Баце по интервютата по време на протестите??? А бе кви наивни галоши влизат в тоз сайт бе???
Хор
на 22.03.2021 в 16:42:35 #8Няма по по-нагло, по дебелокожо, по безочливо, по алчно, по лъжливо, по лицемерно същество от сикаджия.
loko-pd
на 22.03.2021 в 16:40:16 #7Ако не се лъжа Крушарски си има бизнес с ракети .Каквото може човека дава .Но да го сравняваш с мафиоти на Бг е грозно.Трудно му е защото няма парите на Домусага и Сем.Ганчеви.
u998
на 22.03.2021 в 16:06:58 #6fanty .. за мен гриша е един .. тоз другия не го познавам ... ама трябва да е бил луд за връзване да харчи с труд изкарани пари за футбол никой нормален бизнесмен няма да вложи собствени пари в бг футбол.
u998
на 22.03.2021 в 15:55:28 #5Fanty ... Моля, моля .... как се наливат с труд изкарани пари и точно в тази бездънна каца наречена бг футбол? футбола се изпозуваше и използува за озаконяване на средства, няма балък който да влага собствени пари щото много обича играта, особено бизнесмен като гришата. то документи всичо е ок... нали за това има цяло стадо адвокати... естествено че мониторинга ще му излезе.
german
на 22.03.2021 в 15:53:28 #4u998
на 22.03.2021 в 15:39:51 #3Тук дебелия е прав за Порточанов, що пари ицуца от Нефтохома не е истина. Като почнат да ми приказват кой колко пари е дал ми идва да псувам кат хамалин. В БГ футбола никой не е дал и стотинка свой пари, там се пере (пример Батков), източват се ДДС-та (сещайте се Гриша), играе е се черно тото (тумбака). Затова сме на това дередже... единствено Бербатов може да се похвали с чисто минало ... но е прекалено мек и интелигентен да се забърка в тази помия.
stefan-ganev-XShAozq8
на 22.03.2021 в 15:29:47 #2Казано просто,чичо Търбух ни съобщи следното: ако се смени властта след 04.04., Боб Михайлов се завръща на бял кон на чело на БФС
DrINKO
на 22.03.2021 в 15:27:32 #1Млъкни бе сВввиня!!! Теб КОй те уважава бе жалък мазен търбух??? Тъ ибЪ в жалката мазна слуга на мутрите!!! Дано Бербати да спечели и да ви нарита задниците на всички боллуци като теб в БФС и футбола...... Трябва ПРОМЯНА!!! Такива като теб трябва да са далеч от футбола......