Българският вицешампион ЦСКА победи гръцкия гранд ПАОК с 3:1 в контролна среща.

Двубоят, който се изигра в Германия, където "червените" водят подготовка, започна с надмощие на футболистите на ПАОК. Те обаче не успяха да стигнат до нищо опасно в първите минути.

Така се стигна до 17-ата минута, когато Спас Делев центрира от фаул, а Виданов от близо заби топката в мрежата. До края на първата част "червените" контролираха играта, но детински грешки в атака ги лишиха от нов гол.

Веднага след почивката двамата старши треньори извършиха по няколко смени и така темпото на игра спадна. Гърците се опитаха да бъдат по-активния отбор на терена, но така и не успяха.

В 78-ата минута Румен Трифонов центрира от ляво, а бранител на ПАОК засече топката в собствената си врата и така "армейците" поведоха с 2:0.

Буквално в следващата атака, Никос Суебис намали резултата след разбъркване в наказателно поле на Чавдаров. Все пак по-активните действия на българския отбор дадоха резултат. В 89-ата минута Манчев прати за трети път топката в мрежата на Гликос и така оформи крайното 3:1.