Треньорът на Царско село Любослав Пенев коментира равенството на неговия тим срещу Монтана.
Ето какво каза специалистът:
"Честно казано, не съм доволен. Срещу 9 противници, имахме много чисти ситуации. Трябва да сме по-смели и по-уверени.
Имахме поне 3,4,5 ситуации и трябваше поне една да вкараме. Самочувствието ни ще дойде с времето. Хубав мач, оспорван, но ние трябва да съжаляваме повече. Доволен съм, играха добре момчетата, трябва малко по-бързо да се борави с топката, но, като цяло, бе добре.
Мисля, че всеки отбор в българския футбол има проблеми, така че ние гледаме първо в нашата къща и после ще гледаме мача срещу Левски", заяви Пенев.
USD
CHF
GBP