Новакът ФК ЦСКА 1948 и Славия ще изиграят първия обеден мач от новия шампионат в efbet Лига. Сблъсъкът на Националния стадион "Васил Левски" е от 12:30 часа и поставя началото на срещи започващи в тази част от деня.
ФК ЦСКА 1948 в момента е на шестата позиция с 13 точки, а разликата с третия Берое е само 2 точки. Славия е на предпоследната позиция само със 7 точки.
В предишния кръг "белите" сломиха гранда Левски с 1:0, докато ФК ЦСКА 1948 направи безлично 0:0 срещу Ботев във Враца.Треньорът на Славия Александър Тарханов няма да разчита на централния защитник Андреа Христов, който даде положителна PCR тест.
USD
CHF
GBP
asentseto_asentseto
на 25.10.2020 в 11:37:02 #37Хайде, Славия! Обрат над еднодневката на Цеката!
litex-cska-dps
на 25.10.2020 в 11:37:01 #36Еб-анотговеда,наклужен ци-ганино,ходи ли на мача с Клуж или нЕмаш пари
Много обичаш да грухтиш за публика и гледамоест,я ни разясни на колко мача си присъствал лично на стадиона на етрополския урод
Ей го днес Кърджали е близо до родното ти Попово,ще се замъкнеш ли на стадиона или пак нЕмаш пари бедняко
black_sea_sailor
на 25.10.2020 в 11:36:26 #35*** - Ге й арена ...
black_sea_sailor
на 25.10.2020 в 11:35:10 #34user avatar 90418 Следвай govedoebec на 25.10.2020 в 13:30:07 #41 black_sea_sailor на 25.10.2020 в 13:27:03#38 Кравеебац, БАТЕ и Базел днес нямат нищо общо с онези отпреди. Да не говорим, че "Базел" имаха проблем с доста от титулярите. ========================================================================= И аз това казвам ,това не е Леца преди 40,30,20 години След 62 години бихте леца,следващия път 2082г. =========================================== Не си в час! За пореден път го доказваш. Нямахме победа над "Левски" 62 години НА ***! Иначе в София и другаде си имаме. Не се изказвай неподготвен!
litex-cska-dps
на 25.10.2020 в 11:34:54 #33Оранжевите етрополци извадиха уникален късмет тази година.Първо,че покрай ковида мачовете се играят без публика и второ,бате и базел са в период на преустройство и нямат нищо общо с машините отпреди години.Отделно имаха 3 поредни домакински мача в квалификациите,което се случва веднъж на 100 години.Сега в групите ще се види истинското им ниво.Ако вземат точка или 3 изобщо от шестте мача,трябва да вдигат банкет и всенародни тържества 3 дена и 3 нощи
govedoebec
на 25.10.2020 в 11:34:47 #32black_sea_sailor на 25.10.2020 в 13:28:23#40 Естествено, не омаловажавам успеха на Тире, но жребият им избра възможно най-преодолимите отбори. Включително и "Клуж" ... ========================================================================= Шампиона на Румъния и шампиона на Швейцария викаш е късмет Черно море загрява за Агрупа с такива Виж на ч@лмата е по трудно с 5-тия в Белгия От къде го вадиш този футболен капацитет ЦСКА е с най ниския коефициент в ЛЕ Какво да направи ЦСКА да напердаши всички в групите ли Бягай при Ч@лмата те са с топ коефициент и ги дънят като турски даул
black_sea_sailor
на 25.10.2020 в 11:31:19 #31Временно класиране: "Локо" - 19 "Луди" - 17 ЦСКА оригинал - 16 ...
govedoebec
на 25.10.2020 в 11:30:07 #30black_sea_sailor на 25.10.2020 в 13:27:03#38 Кравеебац, БАТЕ и Базел днес нямат нищо общо с онези отпреди. Да не говорим, че "Базел" имаха проблем с доста от титулярите. ========================================================================= И аз това казвам ,това не е Леца преди 40,30,20 години След 62 години бихте леца,следващия път 2082г.
black_sea_sailor
на 25.10.2020 в 11:28:23 #29Естествено, не омаловажавам успеха на Тире, но жребият им избра възможно най-преодолимите отбори. Включително и "Клуж" ...
govedoebec
на 25.10.2020 в 11:27:22 #28Морски Или, припса сте на позиция: "А вие защо биете негрите" ...? ======================================================================== Морски лафа за негрите показва ,селския манталитет Вие сте грешни но ие пак ще бием негрите Леко американско лафче ,от студената война с което са показали първа безпомощност в борбата със СССР Нормано за потки които ги е страх от мечки в гората....
black_sea_sailor
на 25.10.2020 в 11:27:03 #27Кравеебац, БАТЕ и Базел днес нямат нищо общо с онези отпреди. Да не говорим, че "Базел" имаха проблем с доста от титулярите.
litex-cska-dps
на 25.10.2020 в 11:26:28 #26black_sea_sailor на 25.10.2020 в 13:11:09#26 Барби, ами вие постоянно гоните по половин отбор. И все "Лудогорец" е шампион. Да не би да сте им сателит То си е така.Литекс Етрополски 2016 и бившия Литекс Ловеч са най-верния сателит на Лудогорец
Що бой са яли : 3:0,4:1,5:0,7:0
А и най-добрите играчи на ловеч винаги акостират в Разград в един момент : Голубович,Барт,Генчев,Манолев,Жоржинжо,Недялков,Десподов
Да не говорим от умрялото цска колко живо месо сме късали - Гъргоров,Мишо Александров,Платини,Анисе,Саша,Минев,Иван Стоянов
Литекс и цска си остават вовеки веков най-верните слуги на Лудогорец
black_sea_sailor
на 25.10.2020 в 11:24:45 #25И да не пропусна да поздравя Камбура за поредният гол към рекорда!
И ЦСКА с Шопов към победата и 3-то временно място!
govedoebec
на 25.10.2020 в 11:23:26 #24black_sea_sailor на 25.10.2020 в 13:16:40#30 Говедошибец, видяхме ви в Европа. С невероятен късмет при всички жребии, със зор със Сирените, до резила с Клуж. ============================================================================ Морски уби ме на място,викаш ЦСКА с късмет Голям късмет е да ти се падне БАТЕ и Базел ,питай Леца и Ч@лмата Класирайте се и вие за доза късмет
black_sea_sailor
на 25.10.2020 в 11:23:08 #23Не споделям мнението на доста хора тук. Споря, но уважавам становището им. Моето мнение е, че това ЦСКА е по- ЦСКА от другото. Трябва ли заради това мое мнение да се намесва "Черно море", полиграфи, глупости ...? Или, припса сте на позиция: "А вие защо биете негрите" ...?
black_sea_sailor
на 25.10.2020 в 11:19:44 #22Все ме упрекват, че съм пишел под теми за ЦСКА. Същите хора, сега пишат под тема за отбор с име ЦСКА, като не го признават за такъв. Ами ето. Сега не пиша под тема за вашето ЦСКА. Защо се шашкате толкова? Килърчето може да ме упреква ако иска ...
black_sea_sailor
на 25.10.2020 в 11:16:40 #21Говедошибец, видяхме ви в Европа. С невероятен късмет при всички жребии, със зор със Сирените, до резила с Клуж.
killer_loop
на 25.10.2020 в 11:16:40 #20Шопов къв е зъл
Бива до тук, пак добре че е Наумов. Топузов обаче страхотен мач прави. Само така.
black_sea_sailor
на 25.10.2020 в 11:12:58 #19Между другото, честит пореден гол на Камбуров! Твърде далеч от Курьор, но все по-близо до Жеков ...
govedoebec
на 25.10.2020 в 11:12:35 #18Моряк От Черно курве зависи световния и европейския футбол ЦСКА играе ЛЕ заради ЧМ