Славия приема ЦСКА 1948 в среща от 23-ия кръг на Първа лига. Двубоят е днес от 17:45 часа на стадион "Александър Шаламанов", а всичко най-интересно ще можете да проследите в ТОПСПОРТ.БГ.
"Белите" се намират в миникриза, след като записаха три поредни загуби в шампионата. Отборът на Ратко Достанич усеща липсата на напусналите през зимата Исак Соле и Мартин Георгиев, което се отразява както в организацията на играта, така и в резултатите. Домакините ще излязат с ясната цел да прекъснат негативната серия и да зарадват привържениците си.
Ситуацията при ЦСКА 1948 също не е спокойна. Тимът е в серия от три поредни поражения във всички турнири. Двете загуби от ЦСКА София и отпадането от Купата на България доведоха до раздяла с треньора Иван Стоянов. Временно отборът бе поет от Александър Александров, но играта на столичани е далеч от нивото, което показаха през есенния полусезон.
Допълнително напрежение внесе и трансферната сага около Алберто Салидо. Очакваното ново попълнение изненадващо се присъедини към Лудогорец, оставяйки ЦСКА 1948 без планираното подсилване.
Сблъсъкът в "Овча купел" противопоставя два отбора, които отчаяно се нуждаят от победа, за да стабилизират позициите си и да върнат увереността в съблекалнята.
USD
CHF
GBP
n-a-chx8TkqA
на 27.02.2026 в 17:50:36 #7Не ми се спори със стената, вие сте цървено партизани и целият (империалистически) свят е срещу вас. Запейте интернационала, другари
УмеренЦСКА
на 27.02.2026 в 17:35:21 #6...Национала Илиян Стефанов го смениха, някой да го е забелязал с нещо?
УмеренЦСКА
на 27.02.2026 в 17:29:37 #5...Като че мачът е приключил още от началото на второто полувреме... Венци Стефанов отдавна не се е появявал за да обърне внимание върху своите "млади таланти".
XAN_lil
на 27.02.2026 в 17:28:39 #414_k4v_88.... ...същите пидиpcи, сър
XAN_lil
на 27.02.2026 в 17:26:58 #3Въпреки двама ключови играчи дето напуснаха Славия..... с ЦСКА играха много здраво, но днес са много разхвърляни и им дреме за резултата. Що знае Лайносрала само, как си избира мачовете само....
14_k4v_88
на 27.02.2026 в 17:25:50 #2Митничар, А как игра селския ПутяфЬ срещу милиционерите, как срещу Чaлмите и как срещу селска МУнтаня, М?
n-a-chx8TkqA
на 27.02.2026 в 17:22:14 #1Е как играха ?!? Славия са си СлаБия, май май вие не сте толкова добри, колкото си мислите