Спаска Митрова се срещна с детето си в град Гевгели. Тя беше придружавана от депутата от "Атака" Павел Шопов и адвоката на партията Петър Петров.
Двамата бяха с нея, за да гарантират безпрепятственото и спокойно свиждане с детето, съобщават от пресцентъра на националистите.
Митрова е взела дъщеря си Сузана от детската градина и заедно отишли на гости на семейство на младата жена в града. Тя ще прекара с детето си двата почивни дни, а в понеделник ще се върне в България.
Павел Шопов и адвокат Петров посетиха и македонската столица Скопие, за да се срещнат с адвокатите, които защитават Митрова по делото за родителските правата върху детето й.
Шопов коментира, че условията за отглеждане на детето в семейния дом на Митрови в Гевгели са много добри. По думите му в къщата се усеща български дух чрез множеството православни икони и троянска керамика.
Припомняме, предни дни стана ясно, че Спаска Митрова ще бъде сътрудник на Димитър Стоянов в ЕП.
шевкед
на 13.07.2010 в 18:27:06 #4От цялата гюрюлтия язък само за детенцето!
Шоп
на 02.07.2010 в 22:41:14 #3на снимката детето сякаш не е доволно от срещата със майка си, а усмивката на митрова е мнооого искуствена. язък за детето, ако спечели митрова родителските права
Makedonec
на 02.07.2010 в 19:33:00 #2Атака по патот на МВРОто. Смотани шопари, не разбрахте ли че ченгията е бита карта.
SLRasta
на 02.07.2010 в 19:12:58 #1Грозен, много грозен пиар. А изказване от типа на "условията са прекрасни - усеща се български дух" със сигурност ще опарят македонците и ще затруднят още повече живота на Спаска.