Северна Корея обяви, че отново пуска в действие реактора в Йонбьон, предаде БиБиСи. Властите са премахнали печатите, поставени от ядрените експерти на ООН.
Властите в Пхенян заявиха, че Вашингтон не е изпълнил обещанието си да извади Северна Корея от списъка на държави, подкрепящи тероризма.
Това беше част от споразумението, постигнато след преговорите през 2007 година.
Припомняме, Пхенян взриви част от съоръженията в Йонбьон като символичен жест на ангажираността й в процеса.
USD
CHF
GBP
Black out
на 22.09.2008 в 10:58:38 #1И тези се молят за бой...ама така е, като слушат руските блядове