"Бесен съм от безотговорните действия на всички, които предизвикаха паниката на летище София около измислената бомба". Това коментира Бойко Борисов пред „24 часа”.
Министър-председателят нарече „банда некадърници” служителите от летище София и полицията, които няколко часа държаха на нокти държавата, пускаха съобщения за открита бомба в оставения на терминал 1 микробус.
Роботи взривяваха откритата раница, телевизионни камери снимаха действията около стария летищен терминал на България.
„Да отменяш полети, да говориш глупости по медии, да вдигаш на крак държавата, е не просто грешка, а безотговорност и виновните трябва да понесат отговорност за това", обясни премиерът.
По повод съобщенията от летището, че полицейското куче надушило взрив, Борисов излезе със своя, полушеговита версия: "Някое улично куче е вдигнало крак край микробуса и полицейското куче "хванало следата".
шемет
на 02.12.2015 в 19:13:05 #3"Някое улично куче е вдигнало крак край микробуса и полицейското куче "хванало следата" Лелее, ако беше полицейското куче от развъдника на Бойко, щеше космоса да хване!!
neznae6t
на 01.12.2015 в 19:44:46 #2Прави впечатление крайнат арогантност на Борисов след изборите. Това е поведение на човек, който крайно си е повярвал. Иска ми се да вярвам, че гласуващите българи виждат това и си правят изводите.
Нафърфорий
на 01.12.2015 в 19:18:38 #1Министъра на транспорта да го отнесе. Ама като гледам как става в клета България - или на кучето няма да му дадат пържолка /за наказание/ или ще го пенсионират преждевременно. /дано вземе поне 20 заплати накуп/.