Арда посреща Лудогорец в отложен мач от 8-ия кръг на efbet Лига този следобед. Мачът в Кърджали започва в 17:30 часа.
Домакините са в отлична серия и заемат 4-ото място в класирането с актив от 28 точки.
Шампионите са на първото място с 35 пункта от 14 двубоя, водейки на "смърфовете" с 2 точки. При успех днес, разградчани ще се откъснат с 5 напред и мач по-малко.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
За състава на домакините, старши треньорът Николай Киров няма да може да разчита на Светослав Ковачев, който е отдаден под наем от Лудогорец. Аут е и Петко Ганев, който е контузен и пропуска мачовете до края на годината, както и Стойчо Атанасов, който ще се върне в игра чак през пролетта.
Наставникът на гостите Станислав Генчев няма да може да разчита на Жордан Икоко, който получи контузия срещу ЛАСК, като заради нея не игра и срещу Черно море. Антон Недялков също има травма, но се очаква да е линия, след като игра 90 минути срещу "моряците".
USD
CHF
GBP
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 17.12.2020 в 17:01:15 #20За мача Утре ще цитирам Рачков
та .
Не моем от Чи Ху А Ху А
Напраем БулТериер
jivotnoto55
на 17.12.2020 в 16:59:39 #19Психо грозницо ти още ли си жива ма миризливко.пай ли риеш по кофите за обелки гнус
govedoebec
на 17.12.2020 в 16:43:20 #18Добре че съществува ЦСКА да гледаме победи в ЕКТ Добре че го има и Лудогорец ,за да има 2 гранда в ЕКТ Другите отбори са пълнеж на А група
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 17.12.2020 в 16:37:55 #17Пиргул,подлоги на гела
ама последните години няма победа над нас
а вие колко точки им взехте за тези три години
и виж думата точки,за не ми пишеш за купи
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 17.12.2020 в 16:33:10 #16Сто всички искаме това
oliver83
на 17.12.2020 в 16:32:24 #15Е как да вярваме на съдиската комисия в БФС. Подпирането от съдията в полза на гостите е явно.Гледайте сега как се подпира "без съвети" делиорманския футболен башибозук! Ще има дузпа, жълти картони и бутане само в посока на хората на члена на изпълкома!Каквото и да обещават хората от БФС ни правят на слепи,страх от Домуза имат всички в евбет лига .Така с години може да е шампион с това БФС ис тези тикания просто с тези подпирания няма как да се оправи българския футбол. Всички виждат но никой не смее да се опълчи срещу Домуз ага.Продължава ли така оправяне на футбола няма да има,това много добре го знаят и Боби Михайлов и Лечков и Костадинов но те ги интересува пачките.Жалко,че разби футбола в България.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 17.12.2020 в 16:29:59 #14Трионо,то може така да се развиват нещата,ама Гришата никъде не е казал:гела губи точки и ние трябва да губим
за това иде реч нищо друго,пък че така го въртят от БФС,не значи че Гришата се е примерил или е доволен че така се случват нещата
така го вождам аз
Rafata
на 17.12.2020 в 16:28:18 #13Ша ви замоля, да нИ ИбаватИ мичуринския бек. Утре ша му е достатъчно, че няма да се появи цял час след мача - докато пак се появи с осран г@з да осмърди форума
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 17.12.2020 в 16:27:52 #12Аз пък се надявам Арда да треснат Лайногорбахче .
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 17.12.2020 в 16:24:23 #11Сега така ли го извъртя
ми ти коментираш тире аз ти отговарям
защото не е вярно, това което пишеш
пък никъде не съм ти казвал да не коментираш
ти даже каза,че не си ни коментирал
asentseto_asentseto
на 17.12.2020 в 16:22:52 #10п и р г ъ з .
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 17.12.2020 в 16:16:51 #9Той бореца си казва че Тире си играйка-загуби ли точки Лудогорец и Тире губи точки Чети къде коментираш тире
и чети кво си написал и кво си постнал след туй,къде го пише че гела губи точки и ние трябва да губим
за този правещият се под мен къде не открива разликите
red_phoenix
на 17.12.2020 в 16:14:07 #8Десподов вдига ръка, за да си признае нарушението... Фаулът е в полза на...Лудогорец!
Смях в залата...
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 17.12.2020 в 16:12:50 #7Пиргул пак ли на глупак се правиш
: коментираш тире и неговия собственик
на черното бяло аген
Bludniq_Sin
на 17.12.2020 в 16:08:44 #6Чиста дузпа ама .. Така е видял съдията, така е отсъдил. Никой няма да коментира щом е срещу лудогорец - само грешките в полза на Лудогорец се коментират и само те са нарочно.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 17.12.2020 в 15:56:12 #5Пиргул,пак ли фантастики от глупавата ти манерка пишеш
значи играйкаме за теб означава,губи гела точки,тире и то
или ще ми покажеш къде е казал Гришата това с точките
Спас източи мъде в/у всички антитирейци
red_phoenix
на 17.12.2020 в 15:49:53 #4Браво на армееца Спас Делев!
Може да върне жеста на Коконов сега и картинката ще е още по-приятна!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 17.12.2020 в 15:27:11 #3Е аз съм съгласен с повечето форумци
като побратими отбори един Х да са доволни и двете чЪлми
cska_e_sofia_sofia_e_cska
на 17.12.2020 в 15:16:58 #2Повръща ми се от вмирисани турци
asentseto_asentseto
на 17.12.2020 в 14:32:44 #1Успех на по-южните турци срещу техните събратя!