Лудогорец започва новия сезон с гостуване на Ботев (Враца). Домакините са амбицирани да поднесат изненада, а старши треньорът Антони Здравков ще иска да се докаже срещу бившия си тим.
Той няма сериозни кадрови проблеми и ще заложи на най-добрите си футболисти.
Атаката ще водят Валери Домовчийски и Даниел Генов, по двата фланга ще действат Том и Петър Атанасов, а в средата на терена ще започнат Атанас Зехиров, Юлиан Ненов и Чавдар Ивайлов.
За Лудогорец ще се завърне Стефан Баджи, който не игра за Суперкупата срещу Локомотив (Пловдив). Той най-вероятно ще си партнира в халфовата линия с новото попълнение Алекс Сантана.
На пейката пък ще останат Светослав Дяков и Анисе Абел. Мавис Чибота отново ще е в ролята на централен нападател, а от първата минута може да се появи и Доминик Янков. Каули и Дан Битон ще са другите офанзивни футболисти в състава на Върба.
Лудогорец никога не е губил от Ботев (Враца), като от 7 шампионатни мача срещу този съперник има 6 победи и 1 равенство.
Двубоят на стадион "Христо Ботев" започва в 20:00 часа, а рефер ще е Никола Попов.
USD
CHF
GBP
sly
на 08.08.2020 в 20:06:50 #68Уйки Галка, след метенето и като ти пуснат нет, защо на всички е ясно, че едвам скътваш пари да си го платиш, питай уйкито за Nulla dies sine linea-мисълта на Апелес, харесвана от Гьобелс, чия мисъл е? С твоите там никакви мозъчни, предполагам какъв е отговорът! Питай Мишев! Галкеееее, ъористе, само преписваш! Доцентке! И кажи за Григор? Още ли те нерви? Quam nemo rogavit, ха,ха! Мишев не пише по тази тема! Ами склад, да! Айде, fanty добре те окарикатил! И как е , метете ли доматите, да се подмазваш на ББ? Мети, ама няма да го закрепиш? С тези прозвища!
sly
на 08.08.2020 в 19:53:22 #67sly
на 08.08.2020 в 19:52:38 #66Ndalnelov, а? Мишев- copy-paste? A? Склада чака Недьо!
sly
на 08.08.2020 в 19:51:08 #65Хаха, Галка Уйка! Мишев, а! ха, ха!
sly
на 08.08.2020 в 19:48:24 #64Чети Нурижан! А Мишев е за стултите!
sly
на 08.08.2020 в 19:46:20 #63Sutor, ne supra crepidam! Не преписвай от Мишев!"Апелес, който изложил своя картина и наблюдавал отстрани реакциите на публиката. Един обущар направил забележка, че липсва една каишка на сандалите на портрета. Апелес поправил картината. На другия ден пак същият обущар започнал да критикува фигурата, дрехата, цветовете и прочие. Апелес му казал: "Обущарю, не по-високо от обувките!" Галкеееее!
sly
на 08.08.2020 в 19:42:27 #62Галке, мети склада и иди да браниш министрите от доматите и яйцата! Ха,ха! Ма ти нали си йористка, латинският не ти ли е матерен? Unde hoc pertinet ad stultitiam mundi, sed ad sapientiam Dei, ut Gregorius ibidem dicit.
sly
на 08.08.2020 в 19:39:31 #61Галке ма, оригиналът е на ЛАТИНСКИ! Пък после кой искал! Извади уйкпедията от задната част! Та не каза, stulta Галка, на nedangelov ли да пишем?
sly
на 08.08.2020 в 19:25:46 #60Уф, Галка застъпи на смяна. Сега е в сайтовете на ББ! Тук успях да и предизвикам изпълзяването!
sly
на 08.08.2020 в 19:23:42 #59Та не каза-на nedangelov ли да пишем?
sly
на 08.08.2020 в 19:22:19 #58Пуснах няколко поста и Галка изпълзя! Както когато бълваше по Григор! Сега какви ги ръси за каскета, негов верен подръжник, фен!
sly
на 08.08.2020 в 19:20:11 #57Галке, че как да те изкарам от дупката! Сега как плюеш по протестърите! Как ги обиждаш, също президента! Принципът е същият! Който е stultus, е завинаги! Unde hoc pertinet ad stultitiam mundi, sed ad sapientiam Dei, ut Gregorius ibidem dicit. Ха търси, пък аз поздравявам Ботев и Берое!
united 17
на 08.08.2020 в 19:17:06 #56Ето го ма https://prnt.sc/twcgqu к4фа, сметай гьотверен пробит !!!
Ето ти и още малко, таласъм панелен и пееерас най-обикновен !!!
https://prnt.sc/twci3e
https://prnt.sc/twcigx
https://prnt.sc/twcirz
sly
на 08.08.2020 в 19:15:28 #55А какъв врачанин бях на онова 3:1! Галке, а ти продължаваш ли да дебнеш Гришо?
sly
на 08.08.2020 в 19:13:46 #54Бих се пукал, ако не ви опънат с тройка! Ха,ха! "Всъщност това не е латинска, а си е оригинална немска поговорка. " Галке, уйкпедията те излъга! Прост склададжия! Ти за Плинй(ха познай кой-младия или стария)??????? Ха, ха! Немска! Stultus! ЛАТИНСКИ ЕЗИК, ГАЛКЕЕЕЕЕ, ПИШЕ ГО В УЙКПЕДИЯТА! Ти нали я четеш или я ползваш? И на nedalngelov ли да пишем?
sly
на 08.08.2020 в 19:12:24 #53Та на кой да пишем-nedangelov?
sly
на 08.08.2020 в 19:10:37 #52"Всъщност това не е латинска, а си е оригинална немска поговорка. " Галке, уйкпедията те излъга! Прост склададжия! Ти за Плинй(ха познай кой-младия или стария)??????? Ха, ха! Немска! Stultus! ЛАТИНСКИ ЕЗИК, ГАЛКЕЕЕЕЕ, ПИШЕ ГО В УЙКПЕДИЯТА! Ти нали я четеш или я ползваш?
united 17
на 08.08.2020 в 19:04:23 #51krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 08.08.2020 в 19:02:55 #50Прасенце това ли измисли
много оргинално
щейба У малоумния трол
united 17
на 08.08.2020 в 19:02:08 #49gligan на 08.08.2020 в 21:58:58#86 Красю тире затворника духа и гълта същия пеерас като кучеф >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Само с тази разлика, че е неграмотен пoмaк !!!