Лудогорец започва новия сезон с гостуване на Ботев (Враца). Домакините са амбицирани да поднесат изненада, а старши треньорът Антони Здравков ще иска да се докаже срещу бившия си тим.
Той няма сериозни кадрови проблеми и ще заложи на най-добрите си футболисти.
Атаката ще водят Валери Домовчийски и Даниел Генов, по двата фланга ще действат Том и Петър Атанасов, а в средата на терена ще започнат Атанас Зехиров, Юлиан Ненов и Чавдар Ивайлов.
За Лудогорец ще се завърне Стефан Баджи, който не игра за Суперкупата срещу Локомотив (Пловдив). Той най-вероятно ще си партнира в халфовата линия с новото попълнение Алекс Сантана.
На пейката пък ще останат Светослав Дяков и Анисе Абел. Мавис Чибота отново ще е в ролята на централен нападател, а от първата минута може да се появи и Доминик Янков. Каули и Дан Битон ще са другите офанзивни футболисти в състава на Върба.
Лудогорец никога не е губил от Ботев (Враца), като от 7 шампионатни мача срещу този съперник има 6 победи и 1 равенство.
Двубоят на стадион "Христо Ботев" започва в 20:00 часа, а рефер ще е Никола Попов.
USD
CHF
GBP
kyp_kamo_nanyp
на 08.08.2020 в 18:34:16 #28fanty на 08.08.2020 в 21:25:00 #44 Специално до Морее, Който бил ебaл кyрви 1. Кyрва е оная дето те изсрала 2. Нищо не си ебaл, тебе се те те ебaли. 3. Бoклyк, що не влизаш по темите за ЧМ, а видиш за ЦСКА ===================== Тъпак, темата е за "Ботев" - "Лудогорец"! Не за ловешките измекяри! Ама много си прост!
kyp_kamo_nanyp
на 08.08.2020 в 18:31:17 #27fanty на 08.08.2020 в 21:28:35 #49 Морето е изсран ============ Само преди минути писа, че съм излязъл от п*тка. Айде уточни се, тъпако.
kyp_kamo_nanyp
на 08.08.2020 в 18:29:54 #26fanty на 08.08.2020 в 21:25:00 #44 Специално до Морее, Който бил ебaл кyрви 1. Кyрва е оная дето те изсрала 2. Нищо не си ебaл, тебе се те те ебaли. 3. Бoклyк, що не влизаш по темите за ЧМ, а видиш за ЦСКА 4. Само да те напимам, ох твойта майка гнусна ======================== Първосигнални малограмотни малоумници, лишени от дар слово, обикновено реагират по този начин! Като ме напипаш какво ще стане бре, нещастник? Свирки ли ще ми правиш? Иначе не мога да си обясня такова влечение към мъж. Ти не коментираш отбора си, а мен. Не си падам по педита. Забрави!
Ragnar2
на 08.08.2020 в 18:28:51 #25Btw, мъча се да си спомня за поне един успял, доказан и стриктен треньор оцелял в Разград по-дълго от 6 месеца?
kyp_kamo_nanyp
на 08.08.2020 в 18:26:57 #24*** - гъ3
Ragnar2
на 08.08.2020 в 18:26:21 #23Вчера се убихте от коментари тука, сървъра изгоря, днес Ню Йорк с 9 българи унижава многомилионната национална кауза и само 42 коментара. Е, бива ли така?!
kyp_kamo_nanyp
на 08.08.2020 в 18:25:08 #22fanty на 08.08.2020 в 21:16:26 #39 Оная пyтка, дето е изсрала Музиканта, комарджия, Сигурно сегасе дави у говна ====================== Аз поне от пyтка съм излязъл. Не като теб от ***. Жалък тъпак си, фанто.
Не пиши препинателни знаци, че трудно уцелваш местата им!
Безплатен съвет.
grozdanov78
на 08.08.2020 в 18:24:33 #21Радвам се че вече втори мач Доминик Янков влиза като резерва. Той е първия юноша от школата който поетапно се налага в първия отбор.
kyp_kamo_nanyp
на 08.08.2020 в 18:21:07 #20Върба май и до върба в сряда няма да изкара.
Замириса още на мача със "Славия"(не го гледах). За суперкупата бяха трагични, днес са по-зле.
sly
на 08.08.2020 в 18:20:28 #19Галке, дженди, ами да, аз съм приеърженик на всеки, на който шпалирите!И ви тройчи! И ви цъка медалите в последния момент! Сеага са ЦСКА , Славия и Лудогорец, добаваям Локо! Мисля, че ще съм и за Крива бара! Ха,ха! Галкв, я кажи, това nedangelov актуално ли е? С телефончето върви?
german
на 08.08.2020 в 18:17:01 #18нюйоркчани, качиха вЪрба на върбАта
kyp_kamo_nanyp
на 08.08.2020 в 18:15:20 #17Гледам спонсорите на отборите в А група. На "Ботев"(Враца) - общината и АЕЦ Козлодуй. На "Берое" - държавният ТЕЦ, който прилапа и студения резерв. Не може ли нещо да се направи, по време на техните мачове да ни намалят сметките ...?
Apostola
на 08.08.2020 в 18:11:04 #16Най ме е яд,че двата цската,двата братя се наговориха ,и ще изпреварят Домугорец в битката за титлата.
kyp_kamo_nanyp
на 08.08.2020 в 18:06:58 #15Я! Шибат яко десеткратните ...
Paul
на 08.08.2020 в 18:05:43 #14Така ако продължава, Ботев ще ги бият с разлика... Съдята къде спи?????
grozdanov78
на 08.08.2020 в 18:05:39 #13Една от грешките на Върба от както пое отбора е че загуби формата на Свиерчок, а конкретно в мача не трябваше да го сменя веднага, защо го няма Битон в групата. Както е тръгнало ще ни бият на разлика.
Apostola
на 08.08.2020 в 18:03:39 #12Пак ще става 2:2 .
на-вадуц-ен
на 08.08.2020 в 18:02:10 #11Тази година първенството ще е много тегаво. Много равностойни отбори има. Всички са еднакво слаби. Голяма битка ще падне.
Paul
на 08.08.2020 в 17:58:58 #10Второто полувреме, героя на мача ще е със сигурност Никола Попов... Лудогорец са ужасно слаби! Очаквам Върба до месец и половина да освободи поста който заема....
united 17
на 08.08.2020 в 17:58:14 #92.60 за Х2 зема забия едни 50 кинта !!!
п.п. к4ф духа и гълта !!!