Лудогорец започва новия сезон с гостуване на Ботев (Враца). Домакините са амбицирани да поднесат изненада, а старши треньорът Антони Здравков ще иска да се докаже срещу бившия си тим.
Той няма сериозни кадрови проблеми и ще заложи на най-добрите си футболисти.
Атаката ще водят Валери Домовчийски и Даниел Генов, по двата фланга ще действат Том и Петър Атанасов, а в средата на терена ще започнат Атанас Зехиров, Юлиан Ненов и Чавдар Ивайлов.
За Лудогорец ще се завърне Стефан Баджи, който не игра за Суперкупата срещу Локомотив (Пловдив). Той най-вероятно ще си партнира в халфовата линия с новото попълнение Алекс Сантана.
На пейката пък ще останат Светослав Дяков и Анисе Абел. Мавис Чибота отново ще е в ролята на централен нападател, а от първата минута може да се появи и Доминик Янков. Каули и Дан Битон ще са другите офанзивни футболисти в състава на Върба.
Лудогорец никога не е губил от Ботев (Враца), като от 7 шампионатни мача срещу този съперник има 6 победи и 1 равенство.
Двубоят на стадион "Христо Ботев" започва в 20:00 часа, а рефер ще е Никола Попов.
USD
CHF
GBP
Cantona7
на 08.08.2020 в 17:57:10 #8Оставка ! Върба - out !
GreenM
на 08.08.2020 в 17:55:53 #7И този номер се изтърка. Не сме забравили как Лапниkyрец загубиха в първи кръг от новака Любимец.
Lucho0046
на 08.08.2020 в 17:46:25 #6Като Марселиньо напусна написах ,че е бил талисмана на отбора. Да не се окажя прав :Д
Apostola
на 08.08.2020 в 17:45:59 #5Пак синьо чедо .Най-големият клуб в България.Даже и косвено,доказваме кой е №1 в Бг.
grozdanov78
на 08.08.2020 в 17:44:05 #4Вече трети пореден мач ще завършим мача с човек по-малко. Ако не си оправят дисциплината до евротурнирите рано рано ще отпаднем с тези картони. А сега като гледам Ботев как ни мачкат ще загубим с разлика.
Apostola
на 08.08.2020 в 17:36:29 #3Твори се история,изгониха Дяков. А иначе двете цска да стискат палци за Ботев ,че са претенденти за титлата.
grozdanov78
на 08.08.2020 в 16:40:14 #2Като гледам състава на Лудогорец излиза, че нито са продали Свиерчок, нито са купили от Нумансия испанския нападател Ихинио Марин. Липсва Битон, но в групата е Доминик Янков, което е добре че Върба продължава да дава шанс на него. Очаквам зорлем 0:1.
Lucho0046
на 08.08.2020 в 16:08:07 #1С Описанието за мача хич не сте познали :Д Хъм Шверчок титуляр и Каули май на основната си позиция като АХ интересно. Също да видим тоя новият африканец какво ще направи и да видим дали аз ще съм в грешка с него.