Отборите на Левски и Черно море се изправят един срещу друг в последния мач от втория кръг на Първа лига. И двата тима стартираха с успех новия сезон, като целта им тази вечер със сигурност са трите точки.
Домакините излизат в ролята на лек фаворит. "Сините" демонстрират признаци на възход след раздялата с Делио Роси. Днес левскарите за последно ще бъдат водени от треньорския тандем Тодор Симов - Георги Тодоров, който получи куп суперлативи след победата над Ботев (Пд) преди седмица. Срещата днес е доста важна и за самите футболисти, които ще бъдат зорко наблюдавани от бъдещия им наставник - Славиша Стоянович. Словенецът утре ще бъде официално представен на "синята" общественост, а часове по-рано ще заеме своето място сред зрителите на "Георги Аспарухов".
Големият проблем на Левски е свързан с контузията на капитана Иван Горанов, който ще бъде аут за три седмици. Крайният бранител няма и реална алтернатива на този пост, като мястото му ще бъде заето от съотборник с лимитиран опит на тази позиция.
Добрите новини пък са свързани със завръщането на контузените Хали Тиам и Паулиньо, които са готови да изиграят пълни 90 минути. В групата за мача попадна и стражът Божидар Митрев, който трябваше да се справя с редица лични проблеми. Героят от мача с Ботев - Илия Димитров също превъзмогна травмата си и е на разположение на треньорския щаб. Сред титулярите пък се завръща един от основните стълбове в отбрана - Холмар Ейолфсон.
Черно море също има проблеми със състава. От групата отпаднаха контузените Мартин Костадинов, Радослав Василев, Илиас Хасани, както и почувствалите болежки Валентин Йосков и Ертан Томбак.
Повериха Левски - Черно море на Георги Кабаков
Ясни са съдийските наряди за втория кръг в Първа лига
Когато става въпрос за Левски, Илиан Илиев винаги е безкрайно мотивиран за крайния успех. Нещо, което му се отдава, когато гостува в София. Любопитно е, че в съставът на Черно море изобилства от бивши кадри на "сините" като Даниел Димов, Пламен Димов, Стефан Станчев и Мариян Огнянов.
Главен съдия на срещата е Георги Кабаков, с помощници Мартин Маргаритов и Диян Вълков. Четвърти арбитър е Георги Димитров. Делегат на БФС е Валентин Чакъров, а работата на реферите ще следи Иван Вълчев.
USD
CHF
GBP
steiner
на 30.07.2018 в 18:36:57 #65Тунджа,духай супата,теле!
Мик Джагър
на 30.07.2018 в 18:36:49 #64Добре бе, моряците играят трагични в защита, що за идиoти са тези говеда?
GeorggiJekov
на 30.07.2018 в 18:35:09 #63Няма Край със синия срам няма
DDT77
на 30.07.2018 в 18:34:17 #62Прокоооооообаааааа
ronin02
на 30.07.2018 в 18:31:48 #61не бе вратарчето,чехкинчето вдига 220 от лежанката
УмеренЦСКА
на 30.07.2018 в 18:29:59 #60Колеги, много ми е жал за г-дата Левкари! Да оставим на страна факта, че природата изля дъжда над София преди мача... ...Може и сините играчида сътворят някоя героична "обръщалка" през второто полувреме, ще видим. Гледах "капитана" на синия отбор и се подсмихвах, кой знае, може и да "изригне"... ...Вече се изказах, че Морето разчита на няколко ветерана на българския футбол, докато Левски е пълен с "евронадежди"!
VADUZ
на 30.07.2018 в 18:28:36 #59Моля, моля. За Вадуц само суперлативи. Все пак коментарите, в които се споменава този отбор, трябва да са само позитивни. Заслужава го.
GeorggiJekov
на 30.07.2018 в 18:28:06 #58Пиргос Не се крий сладур
staroto
на 30.07.2018 в 18:23:13 #57В Левски има нелоши играчи, но са събирани без идея.Простият петев дето го съблякоха, като влезе в групата, си подбра отречени и недооценени играчи с ясна визия за стил.И не знам колко треньора и години от тогава това се играе.
VladoCSKA
на 30.07.2018 в 18:22:31 #56А преди сезона.... :идва синьото робство
DDT77
на 30.07.2018 в 18:22:29 #55Говеда, единственото спасение е някоя професионална врачка. Да може да разваля черни магии, Вадуцки прокоби, да лее куршум против уплаха и т.н. Дайте един два милиона там, не за куци играчи и треньори. И Роналдо да дойде без врачка сте за никъде
El Marcone
на 30.07.2018 в 18:22:22 #54Левски е задушен от страшни некадърници
:
SLAP
на 30.07.2018 в 18:21:49 #53Жалка работа, не можеш да оставиш сам човек на задна греда и след това да вдигаш ръце и да питаш другарчето"Ти къде беше, що го остави сам"... Какво да ги правиш импотентни, и неорентирани, нищо чудно че поддръжниците им киснат под статии на ЦСКА... Много грозно, да вземат да се стагят щото пак ще е бяхане с два коня...
wolf
на 30.07.2018 в 18:21:11 #52GeorggiJekov
на 30.07.2018 в 18:20:52 #51Гаврата С лефски ще спре ли
VladoCSKA
на 30.07.2018 в 18:20:07 #50Вече не се чудя що те летата си слагат емблеми на отбори които играят против нас... Е и аз да съм лескар ще ме е срам да си го кажа
:
wolf
на 30.07.2018 в 18:19:15 #49Ей мъдиратора, да ти *** майката говеждАЯ В ЧОВКАТА, ЗАЩО МИ ТРИЕШ ПОСТОВЕТЕ БЕ ПИДИРАЗ?
:
:
:
:
:
:
DDT77
на 30.07.2018 в 18:18:58 #48Tundzha_Yambol на 30.07.2018 в 21:14:01 #89 Абе вие припознавачите май се интересувате повече от Левски от колкото вашия проект. Нормално след като ви затриха клуба... --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- От футбол се интересувах вчера. Днес разтоварвам с комедийното шоу "Синята лавина". От утре разбрах че режисьор ще бъде Рачков, та се надявам шоуто да продължи и дори да стане още по-добро.
Perforator
на 30.07.2018 в 18:17:38 #47Курьор ще влиза ли? А дърводелеца Георги Божилов?
wolf
на 30.07.2018 в 18:17:25 #46ИЗТРИХА МИ ПОСТА ЗА СИНИТЕ БОГОВЕ!
УАЙ?!?