Отборите на Левски и Черно море се изправят един срещу друг в последния мач от втория кръг на Първа лига. И двата тима стартираха с успех новия сезон, като целта им тази вечер със сигурност са трите точки.
Домакините излизат в ролята на лек фаворит. "Сините" демонстрират признаци на възход след раздялата с Делио Роси. Днес левскарите за последно ще бъдат водени от треньорския тандем Тодор Симов - Георги Тодоров, който получи куп суперлативи след победата над Ботев (Пд) преди седмица. Срещата днес е доста важна и за самите футболисти, които ще бъдат зорко наблюдавани от бъдещия им наставник - Славиша Стоянович. Словенецът утре ще бъде официално представен на "синята" общественост, а часове по-рано ще заеме своето място сред зрителите на "Георги Аспарухов".
Големият проблем на Левски е свързан с контузията на капитана Иван Горанов, който ще бъде аут за три седмици. Крайният бранител няма и реална алтернатива на този пост, като мястото му ще бъде заето от съотборник с лимитиран опит на тази позиция.
Добрите новини пък са свързани със завръщането на контузените Хали Тиам и Паулиньо, които са готови да изиграят пълни 90 минути. В групата за мача попадна и стражът Божидар Митрев, който трябваше да се справя с редица лични проблеми. Героят от мача с Ботев - Илия Димитров също превъзмогна травмата си и е на разположение на треньорския щаб. Сред титулярите пък се завръща един от основните стълбове в отбрана - Холмар Ейолфсон.
Черно море също има проблеми със състава. От групата отпаднаха контузените Мартин Костадинов, Радослав Василев, Илиас Хасани, както и почувствалите болежки Валентин Йосков и Ертан Томбак.
Повериха Левски - Черно море на Георги Кабаков
Ясни са съдийските наряди за втория кръг в Първа лига
Когато става въпрос за Левски, Илиан Илиев винаги е безкрайно мотивиран за крайния успех. Нещо, което му се отдава, когато гостува в София. Любопитно е, че в съставът на Черно море изобилства от бивши кадри на "сините" като Даниел Димов, Пламен Димов, Стефан Станчев и Мариян Огнянов.
Главен съдия на срещата е Георги Кабаков, с помощници Мартин Маргаритов и Диян Вълков. Четвърти арбитър е Георги Димитров. Делегат на БФС е Валентин Чакъров, а работата на реферите ще следи Иван Вълчев.
USD
CHF
GBP
Rafata
на 30.07.2018 в 18:16:58 #45След Полачек и тоя Мариани е голяма класа
VladoCSKA
на 30.07.2018 в 18:16:41 #44Бааси масата... Седнах си отвън, загънах си, дърпа си студена биричка, и кво да видя... Вадуците с новия тренера пак ги насилват насред пасище то... Е няма такъв филм
green_fen
на 30.07.2018 в 18:14:42 #43Супер изпълнение, защита къде спи???
wolf
на 30.07.2018 в 18:14:04 #42ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ СИНИ БОГОВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЦЯЛАТА ЗЕМЯ ПРЕД ВАС НА КОЛЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Perforator
на 30.07.2018 в 18:13:44 #41Когато 45-годишен ти вкара с ножица от ъглов. Няма съмнение, че при новия треньор Леца ще се подобри. Те отдавна копаят дъното. няма накъде по-надолу от това.
УмеренЦСКА
на 30.07.2018 в 18:12:58 #40Колеги, виждате един (до сега) напълно равностоен мач, нищо, че се играе пред легендарна публика..
Rafata
на 30.07.2018 в 18:12:13 #39Говедата поне ще могат да се хвалят, че гола на полусезона ще е от техен мач
Свирката
на 30.07.2018 в 18:10:35 #38Съдиите(барабар с делегата) да започват и те да шутират към вратата на черно море,та белким влезе пущината.Говеда, сигорно Баба Цола и Гелето Солаков правят "кълба" в гроба?
DDT77
на 30.07.2018 в 18:09:38 #37Нищо, нема да се косите. Утре Рачков ще Ви дрънка с китарата на ушенце за успокоение.
staroto
на 30.07.2018 в 18:08:06 #36Голът на сезона!
DDT77
на 30.07.2018 в 18:07:57 #35Делю, Делю ела да си прибереш версиите.....и неустойката
УмеренЦСКА
на 30.07.2018 в 18:07:09 #34...Има време за "обръщалка"... Но предстои едно голямо честване на "исторически" опит...
asista
на 30.07.2018 в 18:06:56 #33Полачек е мега класа.Де факто той класира Вадуц напред.
УмеренЦСКА
на 30.07.2018 в 18:04:41 #32Моряка написа: "Сега да се радвам ли, да плача ли?" Ни плачи, ни се радвай, уважаеми! Твоята работа е като оная приказка на Андерсен "Каквото и да направи дядо все е хубаво"...
Rafata
на 30.07.2018 в 18:04:12 #31Абе, Плескавицата що седи, като третокласник на родителска среща
DDT77
на 30.07.2018 в 18:03:48 #30Ей, стегнете се че ще изплашите тренера. Как е подписал днес, така може да си бие шута утре. Дайте малко по-сериозно, не се гаврете с труда на съдията
Мик Джагър
на 30.07.2018 в 18:03:21 #29Моряците уж опитни играчи в защита, но отзад са гола вода. Оставят супер много пространства на този куц говежд отбор
DDT77
на 30.07.2018 в 18:00:31 #28говеда не разбрахте ли че не Ви е виновен треньора а играчите Ви толкова си могат. Ако преди не са играли за да правят мръсно на дедо Делю, сега на Спас ли правят мръсно
Rafata
на 30.07.2018 в 17:58:00 #27Говедата уцелиха на нов вратар. Ама каква еуфория беше само
pala4a
на 30.07.2018 в 17:57:49 #26На говедата няма им зарасне гъзо скоро поради тоя син ''халифат'' дето упражняват напоследък..